تعمیرات و نگهداری چیلر

مقایسه انواع چیلرها

مقایسه انواع چیلرها

نحوه تصمیم گیری بین چیلر هوای سرد و آب سرد:

 • مقایسه انواع چیلرها ، چیلرهای خنک کننده آب کارآمدتر هستند، به ویژه برای بارهای خنک کننده بزرگ، از تبخیر آب استفاده می کنند تا گرما را که انرژی کمتری نسبت به دمیدن هوا در یک سطح گرم مانند چیلرهای هوا خنک است را از بین ببرد. آب همچنین دارای ظرفیت گرمای بیشتری نسبت به هوا است، به طوری که از نظر ذاتی، گرما را آسانتر می کند

 • چیلرهای آب سرد می توانند بارهای بزرگتری را برای فضای طبقه خود در مقایسه با هوای سرد استفاده کنند.
 • چیلرهای آب سرد معمولا عمر طولانیتری دارند، زیرا درون ساختمان قرار دارند، بنابراین خیلی کندتر می شوند

مضرات

 • این ها از برج های خنک کننده استفاده می کنند و برای این منظور شما نیاز به دسترسی به آب تمیز دائمی دارید. اگر چیلر در یک منطقه با محدودیت های آب نصب شود، شما این نوع را نمی خواهید.
 • چیلرهای آب سرد در داخل ساختمان قرار گرفته و ماشین های بسیار بزرگ هستند، بنابراین بسته به تکنولوژی کمپرسور، آنها می توانند در داخل ساختمان زیاد سر و صدا ایجاد کنند و به همین دلیل معمولا در زیرزمین قرار دارند.
 • چیلرهای آب خنک برای نصب و نگهداری بیشتر هزینه می کنند
 • چیلرهای خنک کننده آب در فضای داخل ساختمان قرار می گیرند، آنها نیاز به اتاق های گیاهی مکانیکی، بالابرنده های بیشتر، پمپ های بیشتر، برج های خنک کننده و تصفیه آب دارند، بنابراین این فضا نمی تواند برای اهداف تجاری استفاده شود.

چیلرهای هوا خنک کننده:

 • چیلرهای خنک کننده هوا کم هزینه نصب می کنند زیرا آنها تجهیزات کمتری دارند.
 • چیلرهای هوا خنک به فضای کمتری نیاز دارند، می توانند روی سقف نشسته و نیازی به یک اتاق مکانیکی ندارند. این به معنای فضای بیشتر درون ساختمان برای اهداف تجاری است.
 • چیلرهای هوا خنک نگهداری کمتری نسبت به چیلرهای خنک کننده آب دارند، زیرا آنها تجهیزات کمتری دارند
 • سیستم های خنک کننده هوا هوا بسیار ساده تر طراحی شده و نیازی به مجموعه ای دیگر از پمپ ها برای خازن نیست

مقایسه انواع چیلرها

مقایسه انواع چیلرها

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 21 =