تعمیر انواع چیلر تراکمی

مشاوره کارشناسی مینی چیلر

مشاوره کارشناسی مینی چیلر

چیلرهای هوا خنک کننده:

مشاوره کارشناسی مینی چیلر ، چیلرهای خنک کننده هوا کم هزینه نصب می کنند زیرا آنها تجهیزات کمتری دارند.

  • چیلرهای هوا خنک به فضای کمتری نیاز دارند، می توانند روی سقف نشسته و نیازی به یک اتاق مکانیکی ندارند. این به معنای فضای بیشتر درون ساختمان برای اهداف تجاری است.

  • چیلرهای هوا خنک نگهداری کمتری نسبت به چیلرهای خنک کننده آب دارند، زیرا آنها تجهیزات کمتری دارند

  • سیستم های خنک کننده هوا هوا بسیار ساده تر طراحی شده و نیازی به مجموعه ای دیگر از پمپ ها برای خازن نیست

مضرات

  • چیلرهای خنک کننده هوا در خارج از ساختمان نشسته اند، طرفداران و کمپرسورهای آنها سر و صدای ایجاد می کنند که ممکن است مناطق اطراف آن بتوانند بشنوند، اگر چه برخی از اقدامات می تواند برای کاهش این کار انجام شود

  • چیلرهای خنک کننده هوا به طور معمول به عنوان چیلرهای خنک کننده آب به مدت طولانی کار نمی کنند، زیرا در معرض آفتاب، باران، یخ، برف و باد هستند که مواد را خراب می کنند.

  • چیلرهای خنک کننده هوا می توانند از آسیب، انسداد و مسائل مربوط به گردش مجدد رنج ببرند.

متاسفانه بسیاری از صاحبان ساختمان می خواهند ارزان ترین قیمت پیشاپیش، اما این یک ایده بد است، زیرا به دلیل کمی اضافی آنها می تواند یک چیلر کارآمد تر است که ارزان تر به کار خواهد بود به خصوص به عنوان چیلرها می تواند در حدود ۱۵ تا ۲۵ سال در عمل، بنابراین برای چندین بار هزینه خود را پرداخت کرده و باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خواهد شد.

مشاوره کارشناسی مینی چیلر

مشاوره کارشناسی مینی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 5 =