نحوه سرویس داکت اسپلیت

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                     

سیستم های خنک کننده تبخیری باز:

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع، سیستم بعدی، یک سیستم خنک کننده تبخیر حلقه باز کاملا متفاوت از سه اول ذکر شده در بالا است. این سیستم توانایی استفاده از لامپ رطوب طراحی را به عنوان پایه برای دمای خروجی آب خنک کننده دارد. به عنوان مثال اگر لامپ خورشیدی طراحی شده برای محل ۹۵ F باشد و لامپ خنک طراحی ۷۵ F باشد، سیستم می تواند تقریبا ۸۲ F آب را به بار تحویل دهد.

سیستم خنک کننده تبخیری open-loop آب از مواد پلیمری لانه زنبوری در برج به همراه هوای نفوذ کرده و یا از طریق پر شدن به داخل آب تبخیر می شود. در طول تبخیر، آب باقی مانده به دمای ۷ درجه فارنهایت یا بالاتر از دمای لعاب مرطوب خنک می شود. آب تبخیر شده با نوعی از سیستم آبرسانی مانند یک شیر شناور جایگزین می شود.

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع، آب باقی مانده و آب آرایشی در یک حوضه جمع آوری می شود و سپس به بار بارگیری می شود و تکرار چرخه می شود. به طور متوسط ​​یک سیستم خنک کننده تبخیر حلقه باز، نیاز به ۴ گرم GPM را تشکیل می دهد و آب را به ازای هر ۱۰۰۰۰ Btu / hr گرما رد می کند.

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع، مزیت این سیستم این است که تجهیزات معمولا ارزان هستند. سیستم ها می توانند در محیط های گرمتر استفاده شوند اما ممکن است در هوای سردتر احتیاج به کنترل بیشتر داشته باشند.

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع، ضعف این نوع سیستم این است که آنها معمولا نیاز به یک سیستم تصفیه آب گسترده دارند. سیستم تصفیه آب از مواد شیمیایی مصرفی استفاده می کند تا کلسیم و مواد معدنی را در حالت تعلیق نگهداری کند. درمان شیمیایی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که برج خنک کننده، لوله کشی و مبدل های حرارتی فلاشینگ نمی شود.

یک مسئله ذاتی با سیستم تبخیر برج برجسته این است که آب که از طریق برج عبور می کند نیز مایع انتقال حرارت است که از طریق بار پمپ می شود. این آب در تماس با فضای کثیف قرار دارد. این آلاینده ها را از قبیل گرد و غبار، پوشش گیاهی و غیره جمع آوری می کند. این آلاینده ها در مبدل های حرارتی و لوله کشی قرار می گیرند و می توانند مسائل مربوط به نگهداری قابل توجهی را ایجاد کنند.

برج های باز می توانند مسائل کنترل در ماه های زمستان داشته باشند. آنها برای اجرا در بار کامل طراحی شده اند. آنها همیشه تحت شرایط بارگیری بسیار آسان در هوای بسیار سرد اجرا نمی شوند. اگر حوضه بخشی از برج باشد، برای عملیات آب و هوای سرد لازم است برای جلوگیری از انجماد آب حوضچه زمانی که بار موجود نیست، بخاری نیاز است.

برای جلوگیری از انجماد، لوله گذاری به طور معمول نیاز به عایق و حرارت را در هوای سرد فراهم می کند. برای تخلیه آب، تخلیه لازم است تا هدایت الکتریکی را از تبخیر ثابت و تمرکز جامدات محلول حفظ کند. آب آشامیدنی به طور مستمر از منبع خارجی مانند آب شهری یا آب تحت درمان با آب و غیره مورد نیاز است. کنترل بیولوژیکی باکتری ها، لجن و قالب ها نگرانی های عمده در مورد عملکرد مناسب یک برج برجسته تبخیری است.

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع

خرید چیلر:

نگهداری چیلر تراکمی، اگر شما به دنبال خرید یک چیلر هستید، قبل از خرید باید از نیازهای خود مطلع شوید. در اینجا برخی از مزایا و معایب خرید چیلر را بشناسید

مزایای خرید چیلرها :

امید به زندگی طولانی تر

چیلرهای آب سرد معمولا به جای اغلب به عنوان چیلرهای هوا خنک نمی شوند. آنها از عوامل فضای باز مانند باران، برف، یخ و گرما و تأثیر آنها کمتر آسیب پذیر هستند.

عملیات آرام

اگر چه چیلرهای هوا خنک کننده لوله ها و دریچه های تولید صدا دارند، چیلرهای آب سرد خنک می شوند. جریان آب از طریق سیستم باعث ایجاد سر و صدایی مشابه در کولر هوا سرد می شود، باعث انبساط و انقباض می شود. عملیات آرام در محیطی که مسافران و مسافران ممکن است سر و صدا مانند بیمارستان ها و مدارس را تجربه کنند بسیار مهم است.

بهره وری انرژی

در چیلرهای آب سرد، فاکتور فیلم ۱۰ تا ۱۰۰ برابر بهتر از چیلرهای هوا خنک است. این به این معنی است که یخچالهای آب سرد خنکی را به طور موثرتری حمل می کنند. نتیجه کسب و کار صرفه جویی در هزینه های انرژی است.

ایمنی

به جای مواد شیمیایی سمی از آب به عنوان مبرد استفاده می کند. این باعث می شود اقلام و افراد امن تر با آن تماس بگیرند.

معایب :

هزینه های بالاتر

چیلرهای خنک کننده هوا ارزانتر از چیلرهای آب سرد هستند زیرا آنها نیازی به اجزای مانند برج های خنک کننده و پمپ های مایع را ندارند. بسیاری از شرکت ها بر این باورند که صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت و صرفه جویی در هزینه انرژی، ارزش سرمایه گذاری را به شدت افزایش می دهد.

نگهداری بیشتر

همانطور که مولفه های بیشتری دارد، تعمیر و نگهداری بیشتر مورد نیاز است. این شرکت باید بازرسی های منظم، تصفیه آب، حذف ناخالصی ها و تمیز کردن منظم چیلرها را انجام دهد. تعمیر و نگهداری بیشتر به معنی خرابی بیشتر است. ماشین آلات بیشتر وجود دارد، مشکلات بیشتر دستگاه است، به این معنی که آن نیاز به تعمیرات بیشتر از چیلرهای آب.

نصب مجتمع

اجزای اضافی در چیلرهای آب سرد نیز نصب را حتی بیشتر تنگ می کند. این ممکن است به این معنی است که نصب یک چیلر آب سرد شده گران تر از یک چیلر سرد هوا است.

نگهداری چیلر تراکمی

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع

مشاوره کارشناسی تهویه مطبوع

نیاز به یک اتاق

شرکت ها باید یک اتاق مکانیکی برای جا به جا کردن آن داشته باشند. این برای اطمینان از اینکه برج و اجزای اضافی به درستی کار می کنند.

برای مناطق خشک مناسب نیست

شرکت هایی که برای آب هزینه می کنند، می توانند این هزینه ها را با استفاده از چیلرهای آب سرد کاهش دهند، زیرا در مناطقی که آب کم آب وجود دارد، چیلرهای زیادی وجود ندارد. برخی از خشکسالی ها نیز استفاده از آن را محدود می کنند.

رطوبت کم

اگر چه چیلرهای آب خنک کننده کارآمدتر از چیلرهای آب سرد هستند، اما آنها در محیط های مرطوب کمتر کار می کنند. این به این دلیل است که رطوبت دمای لامپ مرطوب را افزایش می دهد، که نشان دهنده راندگی است که آب گرما را جذب می کند. چیلرهای آب سرد خنک کننده همچنین می توانند ساکنان ساختمان را سرد و سرد کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا