مزایا و معایب چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک

این راه حل ها بسیار قابل اعتماد و ارزان هستند بنابراین این نکته را فراموش نکنید که هرگز نباید یک تکنولوژی تعیین کننده باشد، یا یکی دیگر را انتخاب کند. فن های کندانسور هوای صنعتی با کاهش صدا می تواند یک راه حل خوب باشد.

هزینه های چیلر:

چیلرهای آب خنک معمولا ارزانتر از چیلرهای هوا خنک هستند. با این وجود اگر بخواهیم صرفه جویی در آب خنک کننده (پمپ های آب جوش، RO یا تمیز کردن و غیره) را در نظر بگیریم، گزینه های چیلر هوا خنک ارزان تر می شود. ما هزینه های اولیه چیلر را مد نظر قرار نمیدهیم بلکه هزینه های کل را در نظر میگیریم.

چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک

 کارایی چیلر:

چیلرهای آب خنک کارآمدتر هستند، زیرا دمای کنسانتره مربوط به دمای لامپ کمتر از دمای لامپ خورشید است. تفاوت بین بزرگترین چیلرهای تجاری با دمای ۴۰۰ تریلیون در مقایسه با تریستورهای معمولی است.

با این حال، اگر ما چیلرهای صنعتی خنک کننده صنعتی ARANER با کارایی بالا (با ظرفیت تا ۵۰۰۰ TR) را در نظر بگیریم، تفاوت بین بهره وری چیلر آب خنک و یک چیلرهای هوا خنک کننده بزرگ نیست.

همچنین لازم به ذکر است که از شرایط طراحی، تفاوت بین درجه حرارت لامپ خنک و ملات کوچکتر از شرایط طراحی است، بنابراین تفاوت بهره وری می تواند نادیده گرفته شود.

مطالعه سالانه این چیلر های مشابه نشان می دهد که تغییر از چیلر های آب خنک به سیستم های هوا خنک می کند بسیار کم به هزینه های انرژی، اما هیچ آب استفاده نمی شود.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری. تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

 رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست