راهنمای استفاده از داکت اسپلیت

قیمت چیلر خانگی

قیمت چیلر خانگی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                         

زیر رده چیلرها:

قیمت چیلر خانگی ، این چیلرها زیرمجموعه اصلی ۳ نوع چیلرها هستند: سوپاپی، پیچ دوار و چیلر جذبی. هر کدام از طرح های خود و طرفدار در برابر منفی دارند. انتخاب چیلر مناسب برای کارخانه شما یک تصمیم مهم است. این تصمیم خواهد گرفت که چگونه شما مجهز به مراقبت از روند صنعتی خود و یا استفاده از چیلر به عنوان بخشی از سیستم HVAC خود را در یک ساختمان تجاری است.

چیلر مجزا

گاز در داخل این نوع چیلرها با پیستون فشرده شده است، نه بر خلاف موتور خودرو. پیستون های متعدد وجود دارند که گاز را به حرارت می دهند تا فشرده شوند. تفاوت این است که گاز گرم در داخل سیستم استفاده می شود، و نه صرفا از مخزن خروجی خالی می شود. تقاضا با سوپاپ های قابل تنظیم و خروجی هماهنگ شده است که می تواند باز شود تا پیستون بتواند به سادگی بیکار بماند.

پیستون را در حالت خاموش بگذارید زمانی که تقاضا برای آب سرد کمک به مدیریت ظرفیت می کند. این سیستم بسیار انعطاف پذیر است و می تواند با خواسته های خاصی از بار در سیستم مقابله کند. همچنین امکان مدیریت ظرفیت برای مطابقت با تقاضا با عبور از گاز داغ است، اما به نظر نمی رسد که آنقدر کارآمد باشد.

بعضی از سیستم ها از هر دو سیستم کنترل ظرفیت استفاده می کنند که پیستون ها را تخلیه می کنند اما همچنین از دور زدن گاز داغ برای استفاده از تقاضا استفاده می کنند.

چیلرهای پیچ گوشتی

کمپرسور پیچ نیز شناخته شده و یک کمپرسور اسپلیت. در داخل محفظه ثابت، آن را به جفت شدن روتورهای پیچ و مهره روکش می زند. کاهش حجم مستقیم زمانی رخ می دهد که چرخ دنده های سیلیکونی چرخانده شود. ظرفیت یک کمپرسور پیچ دوار در بین ۲۰ تا ۴۵۰ تن متغیر است و توسط شیر ورودی کشویی یا درایو متغیر کنترل می شود.

قیمت چیلر خانگی

قیمت چیلر خانگی

چیلرهای فشرده سازی گریز از مرکز

یکی از ویژگی های اصلی چیلر فشرده سازی گریز از مرکز این است که آنها ظرفیت خنک سازی بالا را در یک طراحی جمع و جور ارائه می دهند. آنها از طریق پروانه کار می کنند، بسیار شبیه یک پمپ آب است. پروانه ی مبرد را فشرده می کند. این چیلرها را می توان با هر دو درایو متغیر سرعت و چاه های ورودی که برای تنظیم کنترل ظرفیت آب سرد استفاده می شود، نصب می کنند. اینها ظرفیت بالایی دارند و می توانند به ۱۵۰ تن برسند.

چیلرهای گریز از مرکز بدون اصطکاک

خیلی شبیه به طراحی منظم گریز از مرکز است که از طریق همان اصول عمل می کنند، اما این کار را با یاتاقان های مغناطیسی انجام می دهند. استفاده از یاتاقان های مغناطیسی نیاز به روان کننده را از بین می برد و ویژگی های موتورهای DC با سرعت متغیر را دارد. این موتورها به طور معمول درایو مستقیم دارند و به طور مستقیم به چیلرها متصل می شوند. ظرفیت این چیلرها از ۶۰ تا ۳۰۰ تن متغیر است.

چیلر جذبی

به جای استفاده از یک کمپرسور مکانیکی، چیلرهای جذبی از منبع گرما استفاده می کنند که نیروی محرکه در چرخه یخچال است. این چیلرها معمولا از دو مایعات استفاده می کنند، یکی برای خنک کردن و دیگری برای جذب. مایع جذب معمولا آمونیاک یا لیتیوم برومید است و خنک کننده معمولا آب است.

دو مایعات در طی چرخه جذب جدا شده و دوباره ترکیب می شوند. با توجه به شرایط فشار پایین در آب چیلر می تواند به راحتی فاز را تغییر دهد. آب و مایع جذب نیز در چیلرها به دلیل خواص طبیعی خویش به خوبی عمل می کنند.

تعمیر و نگهداری چیلرهای صنعتی:

تعمیرات داکت اسپیلت ، یک چیلر یک دستگاه انتقال حرارت است که از سیستم تبرید برای حذف حرارت از یک بار فرایند استفاده می کند و گرما را به محیط انتقال می دهد. چیلرها نیز ممکن است به عنوان دستگاههای خنک کننده انتخاب شوند تا از امکانات صنعتی، تجاری و سازمانی برخوردار شوند.

  آنها برای کاهش درجه حرارت انواع تجهیزات و فرآیندهای مانند: ماشین آلات روباتیک؛ نیمه هادی ها؛ تزریق و ضربه ماشین آلات قالب؛ تجهیزات جوشکاری؛ ریخته گری و ماشین ابزار؛ کاغذ و پردازش سیمان؛ منابع تغذیه؛ ایستگاه های تولید برق؛ سیستم های هوای فشرده و هوا؛ دستگاه های تصویربرداری پزشکی؛ تولید مواد شیمیایی، دارو، غذا و نوشیدنی؛ حتی به سادگی برای سرد کردن آب آشامیدنی به سطوح مطلوب.

این که آیا برای راحتی دفتر، حفظ مراکز داده سرور از گرمای بیش از حد و یا فرایندهای صنعتی تخصصی، کنترل دمای آب نقش مهمی در بسیاری از فعالیت های پشت صحنه که زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

  یک چیلر شامل یک مخزن است که با یک مایع مانند آب یا مخلوط اتیلن گلیکول / آب پر شده است. در یک برنامه کاربردی معمولی، آب سرد به پرورش دهندگان هوا یا در حال حاضر به طور فزاینده پرتو های سرد برای انتقال حرارت از هوا به آب، و یا بیان دیگر، انتقال خنک کننده از آب به هوا در ساختمان. 

قیمت چیلر خانگی

قیمت چیلر خانگی

تعمیر و نگهداری چیلرهای صنعتی

چیلرهای صنعتی برای انجام کارایی حداکثر طراحی شده اند. مراحل تعمیر و نگهداری که به صورت منظم انجام می شود، تضمین می کند که چیلر شما در یک سطح کارآیی بهینه ای انجام می شود

محل چیلرهای صنعتی

چیلرهای صنعتی صنعتی معمولا در اتاق های تجهیزات مکانیکی درون ساختمان نزدیک به فرایند که در آنها خنک می شوند قرار دارد. برخی از چیلرهای صنعتی ممکن است بسته به اندازه چیلر و کمپرسور، مستقیما در کنار فرایند واقع شوند. برخی حتی ممکن است کاملا خارج از منزل قرار گیرند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا