فروش فن کوئل

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

هزینه چیلر:

قیمت مینی چیلر، مهم است که هزینه کل عملیات مربوط به چیلرها، نه فقط هزینه های کمپرسور را بررسی کنید. همانطور که گرافیک نشان می دهد، هزینه های عملیاتی برج خنک کننده باید به هزینه های عملیاتی یخچال آب سرد اضافه شود. هزینه های سیستم برج خنک کننده عبارتند از فن برج، هزینه های آب و فاضلاب، هزینه های شیمیایی و هزینه های پمپاژ.

در برنامه های کاربردی، سیستم های برج به طور کلی دارای پمپ های فرآیند و پمپ های گردش خون هستند که می تواند هزینه قابل توجهی را اضافه کند. در تصویر زیر هزینه عملیاتی یک چیلر گریز از مرکز با دمای متغیر هوا خنک کننده در مقایسه با یک چیلر خنک کننده آب را مقایسه می کند..

از آنجا که سیستم خنک کننده هوا با استفاده از کنترل فشار سر شناور استفاده می شود، هزینه های کمپرسور انرژی در مقایسه با هزینه های کمپرسور خنک کننده آب، متفاوت است. اضافه کردن هزینه عملیاتی سیستم برج ، باعث صرفه جویی در هزینه عملیاتی در سال می شود. یک ترانزیستور گریز از مرکز با دوزهای متغیر سریعتر، هزینه را کاهش می دهد، اما هنوز مجازات سالیانه قابل توجهی است.

نقش یک سیستم خنک کننده منطقه ای، توزیع انرژی خنک کننده از یک کارخانه متمرکز با استفاده از یک خط لوله زیرزمینی به منطقه است. این جایگزین مناسب برای سیستم های تهویه مطبوع قدیمی به دلیل مصرف انرژی پایین تر آن، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری سالانه و دوستانه محیط زیست در میان سایر مزایا است.

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

کنترل ظرفیت در چیلر های سانتریفوژ و کمپرسور های اسکرو:

استفاده از دمپر    van : در کمپرسور های سانتریفوژ برای کنترل ظرفیت از یک دمپر که سر راه ورودی و در قسمت درمکش قرار می گیرد و از یک موتور تدریجی فرمان می گیرد که این موتور تدریجی از یک ترموستات تدریجی که از آب برگشتی چیلر فرمان می گیرد به موتور گزارش می دهد و عمل کنترل ظرفیت را انجام می دهد

استفاده از شیر لغزنده: استفاده از شیر لغزنده که از ترموستات تدریجی فرمان می گیرد که مقدار کار جابجایی را کاهش می دهد  . در این روش کنترل ظرفیت به کمک این شیر می توان ورود گاز مبرد را به داخل پوسته سیلندر  تغییر داد و در نتیجه آن فاصله حضور گاز و متراکم شده آن را تغییر می دهد و در نتیجه کنترل ظرفیت اعمال  می گردد .

وقتی  که درجه حرارت هوا  یا آب عبوری از کویل اواپراتور کاهش می یابد کنترل کننده درجه حرارت آب یا هوای برگشتی به کویل به شیر برقی فرمان می دهد.

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

و فشار روغن به زیر سوپاپ های مکش منتقل شده سوپاپ را باز نگه می دارد در این صورت بخار مکیده شده به داخل سیلندر در مرحله تراکم ، متراکم نمی شود و به قسمت مکش کمپرسور بر می گردد واین روش بسیار کاربردی و عملی می باشد .

ظرفیت در برج خنک کننده:

استفاده از شیر موتوری سه راهه یکی از موثرترین و بهترین روش برای رسیدن به فشار و درجه حرارت ثابت اب ورودی به کندانسور است و از آن مهمتر کنترل برق مصرفی و از بین رفتن انرژی مورد نیاز متناسب با زمان می باشد .

در این روش از یک ترموستات تدریجی یک فصلی در مدار موتور تدریجی شیر قرار می گیرد و بالب آن بر روی لوله برگشتی آب از برج خنک کن نصب می شود وقتی که درجه حرارت آب خروجی از حداقل دمای تقطیر پایین تر برود شیر مسیر بای پاس را باز می کند و مقدار آب بیشتری از مسیر میان بر عبور می کند . با کم نمودن دبی آب از برج خنک کن می توان فن برج را در این مرحله نیز خاموش نمود .

دو روش برای کنترل بر روی برج خنک کن اعمال می گردد :

  • کنترل درجه حرارت و دبی آب برج با شیر سه راهه مخلوط کننده (شکل A )

۲-   کنترل درجه حرارت و دبی آب برج با شیر سه راهه  تقسیم کننده ( شکل B )

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

اواپراتور در چیلرهای صنعتی:

 تعمیر اواپراتور چیلر صنعتی، اواپراتورهای شل و لوله: به طور معمول با مبرد مایع جریان از طریق لوله و مایع فرآیند از طریق قسمت پوسته واحد پیکربندی شده است. ساخت لوله می تواند مس، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. ساخت شل می تواند چدن، برنج، کاپریو یا فولاد ضد زنگ باشد. این سبک اواپراتور دارای قطرهای پایین تر از فن آوری صفحات ریخته گری است و در ساخت و ساز استاندارد در دسترس است تا ۵۰۰ تن.

اواپراتور ورق برقی: Cooling Technology، Inc. یکی از اولین شرکتهای ایالات متحده بود که از این طراحی نوآورانه در انتقال حرارت استفاده کرد. مزایای عمده این تکنولوژی، بهره وری عالی است که به دست می آید، هزینه های پایین تر و ساخت فولاد ضد زنگ ۳۱۶ لیتر یا مس. این سبک از تناژهای قطعی تا ۱۴۰ تن در دسترس است.

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

انواع کمپرسور در چیلرهای صنعتی:

تعمیرات تخصصی چیلر ، کمپرسور متقاطع: یک کمپرسور مجزا یک کمپرسور است که از پیستون های رانده شده توسط میل لنگ استفاده می کند. این برای ارائه مقدار کمی مبرد در فشار بسیار بالا استفاده می شود. کمپرسورهای بازگشتی ممکن است دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ای از سه تا شصت اسب بخار باشند. کمپرسورهای بازگشتی معمولا کمپرسورهای نیمه hermetic هستند که به سادگی به معنی آن هستند که قابل استفاده هستند.

کمپرسور سانتریفیوژ: کمپرسورهای سانتریفیوژ دارای چند بخش متحرک هستند که آنها را در صنعت مورد علاقه خود می سازد. آنها همچنین انرژی بسیار کارآمد دارند و جریان مبرد منحصربفردتری نسبت به یک کمپرسور متقاطع مشابه دارند.

کمپرسورهای سانتریفیوژ برای برنامه های با حجم بالا، اما کم فشار، مانند کسانی که از طرفداران تهویه، واحدهای خنک کننده و موتورهای هوا استفاده می کنند، بیشتر مناسب هستند. کمپرسور گریز از مرکز با استفاده از نیروی سانتریفیوژ اعمال شده به توده هوا برای رسیدن به فشرده سازی عمل می کند. ظرفیت های معمول از ۶۰ تا چند صد تن متغیر است.

اینها کمپرسورهای نگهدارنده مغناطیسی هستند و ۲۳۰ ولت OR 460 ولت هستند.

کمپرسور اسکرو: کمپرسور پیچ تقریبا دقیقا به نظر می رسد. دو پیچ (مرد و زن) در یک کمپرسور پیچ وجود دارد که در مکان ثابت قرار می گیرند. با چرخاندن روتورها، گاز با کاهش مستقیم حجم بین دو روتور فشرده می شود. این کمپرسورها همچنین کمپرسورهای نیمه hermetic sealed، دارای ولتاژ دوگانه و محدوده ۴۰ تا ۱۰۰۰ اسب بخار هستند.

همچنین کمپرسورهای تک پیچ وجود دارد که بر روی یک پیچ دوار عبور از دو چرخ ستاره برای ارائه فشرده سازی تکیه می کنند.

قیمت مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا