قیمت مینی چیلر ۵ تن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                   

                                                                 

چیلر هوا خنک:

قیمت مینی چیلر ۵ تن، سیستم های هوا خنک نیز یک روش ساده را ارائه می دهند که دیگران آن را انجام نمی دهند. برای اکثر چیلرهای خنک کننده هوا، تمام اجزای غالبا چک شده در دو طرف و انتهای واحد برای دسترسی آسان قرار می گیرند. کنترل سیستم ها برای استفاده و عمل صاف است و کویل ها به راحتی قابل تنظیم و ساده برای تمیز نگه داشتن هستند.

در نتیجه، نیازمندی های تعمیر و نگهداری کارکنان و بودجه سیستم های تهویه هوا بعد از آن کمتر از سیستم های آب سرد قابل مقایسه است. در کل، یک سیستم خنک کننده هوا خنک برای کارکردن و حفظ هزینه کم است.

نصب یک چیلر هوا خنک کننده در پروژه مرکز داده موجود، مزایای زیادی را به همراه می آورد. در دراز مدت، چیلرهای هوا خنک کننده هزینه کم هزینه مالکیت را با هزینه های اولیه رقابتی، هزینه های عملیاتی و نگهداری حداقل و خطر کاهش هزینه های خراب هزینه می کنند. سیستم های چیلر هوا خنک همچنین مزایای بسیاری را در اختیار دارند که نیاز به گسترش ظرفیت دارد.

هنگامی که به کارکردن یک مأموریت حیاتی مانند مرکز داده، داشتن یک چیلر قابل اعتماد، آسان برای نگهداری و مقرون به صرفه، مالک صاحب ساختمان و ساکنان صلح و آرامش را در اختیار خواهد داشت. 

یک چیلر برای بسیاری از صنایع بسیار مهم است. آنها به دستگاه پزشکی به طور مداوم کار می کنند، آنها شیر را قبل از فروش در بازار نگه می دارند. آنها همچنین در صنعت داروسازی، صنعت طیور و گوشت و صنعت آبجوسازی استفاده می شود.

قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر ۵ تن

نمودار ساده فرآیند تهویه مطبوع:

سرویس تهویه مطبوع ، اگر چه تمام اجزای تشکیل شده در فرآیند تهویه مطبوع در AC AC در داخل یک جعبه فلزی قرار گرفته است، فرآیند پایه خنک کننده دقیقا یکسان باقی می ماند.

یک تهویه مطبوع (AC) در یک اتاق یا یک ماشین با جمع آوری هوای داغ از یک فضای مشخص کار می کند، آن را با کمک یک مبرد و یک دسته از کویل ها پردازش می کند و سپس هوا را به همان فضای آزاد که هوای داغ در اصل جمع آوری شده بود. اساسا چطور سیستم های تهویه مطبوع کار می کنند.

تصور کنید که شما در گرمای تابشی یک روز گرم تابستان بیرون هستید و برخی از دستورات خداحافظی را اجرا می کنید که دیگر نمی توانید آنها را کنار بگذارید. گرما چنان غیرقابل تحمل است که از روز سیزده تمدن، مانند روزهای داغ روز زمین، احساس می کند. با این حال، یک چیز است که شما را نگه می دارد وجود دارد: دانش که شما در داخل خانه خود را در یک ساعت در هوا به خانه.

در نهایت، لحظه ای می آید درب را باز کنید و در خانه خود گام بزنید. نفخ هوای خنک در هر سلول بدن شما پوشیده می شود و شما فورا احساس می کنید بهتر است.

قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر ۵ تن

من مطمئن هستم که همه شما حداقل یک بار در زندگی خود این تجربه را تجربه کرده اید. انقلاب خنک کننده ای که سیستم های تهویه مطبوع به جامعه انسانی به ارمغان می آورد، هرگز نمی تواند تخفیف یابد. اگر چه نسل های گذشته طرفداران و روش های دیگر نگه داشتن خنک در روزهای گرم بودند، آنها هرگز به اندازه شگفت آور به عنوان سیستم های تهویه مطبوع مدرن از لحاظ ظرفیت خنک کننده منحصر به فرد نیست.

اصل کار سیستم تهویه مطبوع (AC):

تعمیر کولرگازی  و یک تهویه مطبوع هوای گرم را از یک فضای مشخص جمع آوری می کند، آن را با کمک یک مبرد و یک دسته از کویل ها پردازش می کند و سپس هوا را خنک می کند در همان فضای که هوای گرم در اصل جمع آوری شده است. این اساسا چگونه همه سیستم های تهویه مطبوع کار می کنند.

بسیاری از افراد بر این باورند که یک تهویه مطبوع هوا را با کمک دستگاههایی که در داخل آن قرار دارد تولید می کند و اجازه می دهد تا اتاق را به سرعت خنک کند. این نیز ممکن است توضیح دهد که چرا برق مصرف می کند. در واقع، این یک تصور غلط است. یک تهویه مطبوع یک دستگاه جادویی نیست؛ فقط استفاده از برخی پدیده های فیزیکی و شیمیایی بسیار موثر برای خنک کردن یک فضای مشخص شده است.

هنگامی که یک AC را روشن می کنید و دمای مورد نظر خود را تنظیم می کنید (۲۰ درجه سانتیگراد)، ترموستات نصب شده در آن حس می کند که در دمای اتاق اتاق و درجه حرارت انتخابی شما تفاوت دارد.

یک ترموستات به طور مداوم دمای سیستم را نظارت می کند به طوری که در نزدیکی یک نقطه مورد نظر کاربر نگهداری می شود.

این هوای گرم از طریق یک پنجره مشبک در پایه واحد داخلی کشیده می شود و پس از آن چندین لوله که از طریق آن مایع (یعنی یک مایع خنک کننده) جریان دارد جریان می یابد. مایع مبرد مایع گرما را جذب می کند و خود گاز داغ می شود. این است که چگونه از هوا خارج می شود که بر روی کویل های تبخیر کننده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که کویل اواپراتور نه تنها گرما را جذب می کند، بلکه رطوبت را از هوا دریافت می کند که به رطوبت اتاق کمک می کند.

قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر ۵ تن

این گاز مبرد منجمد به کمپرسور منتقل می شود (واقع در واحد بیرونی). به نام آن درست است، کمپرسور گاز را گاز می دهد تا داغ شود، زیرا فشرده سازی گاز دمایش را افزایش می دهد.

این گاز داغ و فشار بالا سپس به قسمت سوم – کندانسور حرکت می کند. با این حال، کندانسور به نام آن باقی می ماند و گاز گرم را به طوری که آن را مایع تبدیل می کند.

مبرد به عنوان یک گاز گرم به کندانسور می رسد، اما به سرعت به یک مایع خنک تبدیل می شود، زیرا گرمای “گاز داغ” از طریق باله های فلزی از محیط خارج می شود. بنابراین، به عنوان مبرد منی بخار را ترک می کند، گرما را از دست می دهد و به یک مایع سردتر تبدیل می شود. این جریان از طریق یک شیر توسعه – یک سوراخ کوچک در سیستم لوله مس – جریان جریان مایع سرد مایع را در بخار کنترل می کند، به طوری که مبرد به نقطه شروع سفر خود می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست