قیمت مینی چیلر 5 تن

لیست قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                 

                                                 

برج خنک کننده چیست؟

لیست قیمت مینی چیلر ، برج خنک کننده دستگاهی است که با ایجاد سطح وسیع تماس آب با هوا تبخیر آسان می کند و باعث خنک شدن سریع آب می گردد.عمل خنک شدن در اثر از دست دادن گرمای نهان تبخیر انجام می گیرد، در حالی که مقدار کمی آب تبخیر می شود و باعث خنک شدن آب می گردد.باید توجه داشت آب مقداری از گرمای خود را به طریق تشعشع ،هدایتی وجابجایی و بقیه از راه تبخیر از دست می‌دهد.
بیشتر دستگاههای خنک کن از یک مدار بسته تشکیل شده اند که آب در این دستگاهها نقش جذب ، دفع و انتقال گرما را به عهده دارد، یعنی گرمای بوجود آمده توسط ماشین جذب و از دستگاه دور می سازد. این کار باعث ادامه کار یکنواخت و پایداری دستگاه می شود.

در دستگاههایی که به دلایلی مجبوریم آب را بگردش در آوریم و یا به کار ببریم باید بنحوی گرمای آب را دفع کرد. با بکار بردن برجهای خنک کننده این کار انجام می گیرد. در تمام کارخانه ها تعداد زیادی دستگاههای تبدیل حرارتی heat exchanger) وجود دارد که در بیشترآنها آب عامل سرد کنندگی است.

لیست قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر

تفاوت هاي اصلي چيلرهاي جذبي وتراکمي :

فروش انواع چیلر، تفاوت اين دو سيكل در اين است كه در سيكل جذبي براي توليد اختلاف فشار را كه يك مولد با حرارت كار مي كند استفاده ميگردد ولي در سيكل تراكمي ، اختلاف فشار توسط كمپرسور ايجاد خواهد شد . هر دو سيكل براي كار كردن نياز به انرژي دارند .

سيكل جذبي به حرارت و سيكل تراكمي به انرژي مكانيكي . در سيكل هاي ليتيوم برو مايد – آب ، ليتيوم برومايد به عنوان ماده جاذب و آب به عنوان مبرد است ولي در سيكل هاي آمونياك – آب ، آمونياك ماده مبرد خواهد بود .دستگاههاي جذبي را مي توان با مولد دو مرحله اي نيز ساخت چنين چيلر هايي را مي توان چيلر با اثر دو گانه ناميد .

نکته مهم دیگر درباره منبع انبساط این است که چون این منبع در ارتباط مستقیم با دیگ می‌باشد، دمای آب موجود در آن در حین عملکردِ پایای چرخه، در حد دمای معادل با آب خروجی از دیگ است و چون منبع انبساط در هوای آزاد نصب می‌گردد، می‌تواند انتقال حرارت بالایی با هوای سرد محیط داشته باشد که این مبادله گرما بیش از مبادله گرمای چند رادیاتور داخل ساختمان می‌باشد و بار حرارتی اضافی قابل توجهی را به دیگ تحمیل می‌کند.

لذا عایق‌کاری مناسب منبع انبساط می‌توان تا حد قابل توجهی در هزینه جاری تامین انرژی مشعل و دیگ صرفه جویی کرد که برای این عایق‌کاری با توجه به جنس منبع که از گالوانیزه، آلومینیوم یا استیل باشد، ضخامتی بین ۲ الی ۵ سانتی‌متر پیشنهاد می‌شود.

لیست قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر

چيلر هاي جذبي و تراكمي:

فروش مینی چیلر، در فصل هاي گرم سال تامين سرمايش هر مجتمع مسكوني، تجاري، صنعتي و خدماتي از نيازهاي ضروري است و دستگاهاي گوناگوني جهت اين امر ساخته شده و بكار مي روند يكي از اين نمونه تجهيزات، چيلر مي باشد كه كاربرد فراواني دارد و به طور كلي به دو دسته تراكمي و جذبي تقسيم بندي مي شوند.

چيلرهاي تراكمي: در اين نوع خنك كننده كمپرسور انرژي خود را از الكترو موتور دريافت مي دارد و گاز را متراكم مي كند. گاز فشرده شده در كندانسور به كمك آب يا هواي محيط خنك شده و به مايع تبديل مي شود.

اين مايع تحت فشار پس از گذشتن از شير انبساط يا لوله موئين وارد خنك كننده (Evaporator) مي گردد كه در فشار كمتري قرار دارد و باعث تبخير مايع مي شود و مايع سرد كننده حرارت نهان تبخير خود را از محيط خنك كننده مي گيرد و باعث سرد شدن موادي مي شود كه با خنك كننده در تماس هستند. گاز ناشي از تبخير، به كمپرسور منتقل شده و همچنين چرخه تكرار مي شود.

كمپرسور چيلرهاي تراكمي بيشتر در دو نوع رفت و برگشتي و اسكرو مي باشد.چيلر هاي تراكمي نوع اسكرو، نسل جديد چيلرهاي تراكمي به حساب مي آيند و مزيت آنها در وجود كمپرسورهاي مارپيچي است كه باعث زير بار رفتن چيلر به صورت تدريجي و با توجه به ميزان برودت مورد نياز مي شود.

لیست قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر

برج خنک کننده : COOLING TOWER؟

سرویس مینی چیلر در تهران، برج خنک کن دستگاهی است که با ایجاد سطح وسیعی در تماس آب با هوا ، عمل تبخیر را آسان نموده و در نتیجه باعث خنک شدن سریع آب می گردد.
عمل خنک شدن در اثر از دست دادن گرمای نهان تبخیر انجام می گیرد در حالی که مقدار کمی آب بخار می شود و سبب خنک شدن آب می گردد.

باید توجه داشت که آب مقدار اندکی از گرمای خود را از طریق تشعشع (Radiation) ودر حدود ۴/۱آن را از راه هدایت (Conduction) و جابجائی (Convection) و بقیه را از راه تبخیر از دست می‌دهد.
اختلاف فشار بخار آب بین سطح آب و هوا باعث تبخیر می شود.این اختلاف بستگی به دمای آب و میزان اشباع هوا از آب دارد.

در صورت احتیاج به تنظیم سوپرهیت، باید با تنظیم فنر شیر و تغییر مقدار سوپرهیت استاتیک، مقدار سوپرهیت کنترلی شیر را تغییر دارد

با مراجعه به کاتالوگ همان مدل شیرانبساط نصب شده، ملاحظه می‏شود که سازنده مقدار تغییر در سوپرهیت را به ازای هر دور چرخاندن پیچ تنظیم سوپرهیت ذکر کرده است.

لیست قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر

ترموستاتهاي تدريجي:

تعمیرات مینی چیلر در تهران، ترموستات  تدريجي ترموستاتي است كه فاقد پلاتينهاي قطع و وصل مي باشد يعني مانند ترموستات هاي قطع و وصل كه در مدارات الكتريكي مدار را قطع يا وصل و دستگاه را خاموش و يا روشن مي كردند نيستند . بلكه آنها داراي يك رئوستا ( مقاومت متغير ) مي باشند كه خود به تنهايي در مدارات كاربردي ندارند بلكه همراه با موتورهاي تدريجي به كار برده مي شوند .

به عبارت ديگر مكمل مدار فرمان موتور تدريجي مي باشند اين ترموستات معمولا درمدار موتورهاي تدريجي كه ولتاژ آنها ۲۴ ولت است كاربرد دارند و داراي سه ترمينال خروجي است .

طرز كار اين ترموستات به اين ترتيب است كه عقربه متغير درداخل ترموستات توسط مكانيزم مكانيكي به يك فانوسه يا يك كنترلر متصل مي باشد با تغييرات در جه حرارت كنترلر يا فانوسه اي حركت كرده و در نتيجه مقاومت بين تغييرخواهد كرد .

و چون اين پايانه ها در روي موتور نيز قرار دارند باعث حركت موتور در جهت عقربه هاي ساعت يا خلاف عقربه هاي ساعت مي شود اين ترموستات را مي توان به كمك شيرهاي سه راهه اتوماتيك يا دمپرهاي اتوماتيك ، هم بكار برد و با تغيير دبي سيال درجه حرارت محيط مورد نظر را كنترل نمود .

لیست قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا