تعمیر چیلر داکت اسپلیت

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                        

بویلر:

قیمت مینی چیلر خانگی، تصمیم اینکه چه دیگ بخار ی مناسب خانه و شیوه زندگی شماست گیج کننده می باشد

اگر قرار است دیگ جدید شما بر روی سیستم موجود قرار گیرد،حتما از پاکیزگی لوله و رادیاتور مطمعن شوید ، در غیر این صورت می تواند باعث وارد آمدن خسارت به دیگ .جدید شما شود

كپسول هاي استيلن يا اكسيژن كه بطور قائم قرار گرفته اند بايد بوسيله تسمه ،طوق يا زنجير مهار شوند ،تا خطر افتادن آنها بر روي زمين از بين برود.

⭕_كپسول اكسيژن يا كپسول استيلن بايد داراي سرپوش حفاظتي براي شير باشد تا در هنگام جا به جا كردن و يا موقعيكه از آن استفاده نمي شود روي شير كپسول نصب شود.

⭕_كپسول هاي هوا استيلن و اكسيژن بايستي داراي شير و مانومتر سالم بوده و بصورت عمودي در قفسه هاي مناسب نگهداري شوند.

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی

انواع چیلرها:

تعمیر چیلر کرج، چیلرها عمدتا می توانند به عنوان چیلرهای جذبی و چیلرهای فشرده سازی مبرد مورد استفاده قرار گیرند، بر اساس چرخه مبرد که در آن کار می کنند.

فرایندهای خنک کننده در دو نوع چیلرها به طور قابل توجهی متفاوت هستند. چیلرهای جذب از یک منبع گرمایشی مانند گاز طبیعی یا بخار برای ایجاد یخچال و یا تأسیس خنک کننده استفاده می کنند. چیلرهای خنک کننده از فشرده سازی مکانیکی استفاده می کنند و شایع ترین آنهاست.

چیلرهای فشرده سازی مبرد عبارتند از چهار اجزای اصلی – کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و یک سیستم اندازه گیری شیر. اساسا، مبرد مبرد گرما را جمع می کند و سپس با استفاده از یک مبدل حرارتی تبخیری برای حذف گرما.

دو نوع اصلی از چیلرهای فشرده سازی مبرد، هوا و آب وجود دارد. خازن های هوا با استفاده از هوا خنک می شوند، در حالی که آب خنک کننده با استفاده از منابع آب سرد می شود. چیلرهای آب سرد معمولا در داخل ساختمان قرار گرفته و از برج های خنک کننده، حوضچه یا رودخانه ای که در نزدیکی ساختمان قرار دارد استفاده می شود تا گرمای آب را از کندانسور رد کند.

  چیلرهای با خنک کننده خنک کننده هوا اساسا همانند آب خنک کننده در مورد چرخه یخچال و گام ها در طول مسیر است. هوا خنک کننده در خازن هوا به جای آب است. چیلرهای هوا خنک برای نصب و راه اندازی در فضای باز طراحی شده اند.

  اینها توسط وسیله مکانیکی مانند جریان هوای داخل هوا توسط یک فن به طور مستقیم از طریق کندانسور ماشین، به گرما منتقل می شود. این نوع از واحدهای خنک کننده خنک کننده نیازی به یک برج خنک کننده ندارند، همانطور که در چیلرهای آب سرد استفاده می شود.

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی

از آنجا که هوا از گرما به جو خارج می شود. بر اساس روش فشرده سازی مبرد در فاز بخار، چیلرها نیز می توانند به چهار دسته تقسیم شوند. کمپرسورها می توانند متقاطع، گریز از مرکز، پیچ دوار و نوع پیمایش چرخشی باشند.

  کمپرسورهای متحرک دارای میل لنگ و پیستون هستند. پیستون گاز را فشرده و گاز را گرم می کند. گاز داغ به کندانسور تخلیه می شود. پیستونها دارای سوپاپ های دريافتی و خروجی هستند که می توانند بر روی تقاضا باز شوند تا پیستون ها را ببندند. چند مثال از این در دفتر یا مدرسه می باشد، اما لزوما در یک هتل یا یک آپارتمان نیست.

داکت اسپلیت هوشمند:

داکت اسپلیت چیست، در تابستان سرد باقی بمانید، در زمستان گرم و هر سال با داکت اسپلیت هوشمند راحت باشید. داکت اسپلیت هوشمند به راحتی کنترل آب و هوا را برای شما فراهم می کند. واحد تقسیم کانال خنک کننده کارآمد، رطوبت و حرارت را در هنگام فیلتر کردن هوا فراهم می کند.

با سیستم خنک کننده، یک دستگاه کندانسور در خارج از خانه نصب می شود. سیستم های مجاز می تواند در دو یا چند منطقه استفاده شود و آنها می توانند در زمان های مختلف گرم و یا سرد شوند به فصل بستگی دارند. تقسیم مجاز آن یک راه حل تهویه مطبوع بهینه برای مکان هایی است که نیاز به نصب سقف بالای سقف کاذب دارند.

داکت اسپلیت هوشمند دارای ساختار فشرده و پنهان است. واحد داخلی دارای مشخصات باریک و ارتفاع برای نصب آسان در بالای سقف کاذب است. این یک دستگاه اسپلیت خرد شده با خنک کننده و حرارت کم با کمترین مصرف برق را توسعه داده است. مشتریان می توانند دما را فقط با لمس یک دکمه کنترل کنند.

مزیت های اصلی استفاده از مجرای تقسیم دیجیتال الزامات مجرای ساده است و بنابراین نیاز به کاهش سقف کاذب. آنها همچنین گزینه ای عظیم برای مناطقی هستند که مستقل از کنترل دما مورد نیاز است. هر واحد تقسیم مجاز با کنترل کننده خود می آید و می توان آن را فقط به یک لامپ روشن / خاموش تبدیل کرد. تنها اجزای قابل ملاحظه سیستم در داخل ساختمان، عرضه و گریل بازگشت است.

بر خلاف سیستم های تهویه مرکزی، سیستم های مجهز به مینی اسپلیت، کارهای بسیار کوتاه و ساده ای را انجام می دهند و به طور گسترده نیاز به یک سقف کاذب را برای پنهان کاری مجدد کاهش می دهد. Smart Ducted Split Unit به ویژه برای تعمیر و نصب آسان برای سیستم های تهویه هوا متوسط ​​و بزرگ در برنامه های تجاری و مسکونی طراحی شده است.

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی

 

تقسیم کانال

  • یک واحد دندانه ای مناسب برای مکان های اداری از ۴۰ متر مربع تا ۱۲۰ متر مربع می باشد.
  • این شامل یک واحد داخلی و واحد فضای باز است که توسط لوله کشی سرد می شود.
  • واحد داخلی داخل سقف نشسته است و به کانال ها و دیافراگم ها متصل است که به سقف بریده می شوند. این واحد در سقف قابل مشاهده نیست .

واحد های در فضای باز به طور قابل توجهی در محدوده اندازه گیری می شوند اما در حدود تقریبا شروع می شوند ۸۰۰ میلیمتر و ۵۵۰ میلیمتر و بر روی پایه در خارج از ساختمان بنشیند.

:منبع

www.worcester-bosch.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا