تعمیر فن کوئل

قیمت فن کویل

قیمت فن کویل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                               

کولر گازی:

قیمت فن کویل، در کولر هاي گازي از خازن ويا در بعضي کولر ها، از دو خازن بمنظور ايجاد گشتاور به هنگام راه اندازي کمپرسور استفاده مي شود.روش متداول به کار گيري خازن به اين صورت است که يک خازن براي راه اندازي موتور فن ويک خازن براي راه اندازي کمپرسور مورد استفاده قرار مي گيرد.

حيطه عملکرد دما در ترموستات کولر هاي گازي نسبت به يخچال هاي خانگي قدري متفاوت است.در يخچال عملکرد ترموستات بين ۱ الي ۷ درجه سانتي گراد است اما اين دما و در واقع حدود واکنش در ترموستات کولر گازي بين ۱۰ الي ۲۰ درجه سانتي گراد است از اين تفاوت که بگذريم، ساختمان و نحوه ي عملکرد هر دو ترموستات يکي است.

از آن جا که موتور هاي کولر هاي گازي، عموما”چند سرعته است، به منظور استفاده از دورهاي مختلف،از يک کليد چند حالته استفاده مي شود. ساختمان داخلي اين کليد بسيار مشابه کليد پنکه سقفي است با اين تفاوت که در اين کليد تنها سرهاي خروجي وجود دارد واين سرهاي خروجي به سيم هاي رابط موتور فن متصل مي شود.تابلو برق کولر جايگاه ترموستات-کليداصلي يا کليد قدرت کولر وکليد چند وضعيتي است. البته بعضي از کولر ها فاقد کليد قدرت مي باشند.

قیمت فن کویل

قیمت فن کویل

تهویه مطبوع رطوبت گیر :

یک تهویه مطبوع مخصوص که فقط برای رطوبت استفاده می شود، یک رطوبت ساز نامیده می شود. همچنین از یک چرخه یخچال استفاده می کند، اما از یک سیستم تهویه مطبوع استاندارد متفاوت است که در آن هم اواپراتور و هم کندانسور در یک مسیر هوا قرار می گیرند. یک سیستم تهویه مطبوع استاندارد انرژی گرما را خارج از اتاق انتقال می دهد، زیرا کویل کندانسور حرارت خارج را آزاد می کند. با این حال، از آنجا که تمام اجزای رطوبت گیر در این بخش قرار دارند، هیچ انرژی گرما برداشته نمی شود. در عوض، برق مصرف شده توسط رطوبت گیر در اتاق به عنوان گرما باقی می ماند، به طوری که اتاق در واقع گرم می شود، همانطور که توسط یک بخاری برقی که به همان مقدار توان تولید می کند.

علاوه بر این، اگر آب در اتاق خنثی شود، میزان گرما که قبلا مورد نیاز است تا تبخیر شود، آب نیز در اتاق باز می شود (گرما بدون تبخیر). فرآیند رطوبت معکوس برای اضافه کردن آب به اتاق با یک کولر تبخیری است و به جای آن حرارت را آزاد می کند. بنابراین، یک رطوبت گیر در اتاق همیشه اتاق را گرم می کند و رطوبت نسبی را به طور غیر مستقیم کاهش می دهد و همچنین مستقیما رطوبت را با ترك خوردن و برداشتن آب کاهش می دهد.

قیمت فن کویل

قیمت فن کویل

در داخل واحد، هوا ابتدا روی سیم پیچ اواپراتور عبور می کند و در آن سرد و خشک می شود. در حال حاضر هوا خنک کن، هوای سرد و سپس بیش از کویل کندانسور که در آن دوباره گرم می شود. سپس هوا به اتاق باز می شود. این واحد هوای گرم و رطوبت هوا را تولید می کند و معمولا می تواند به طور آزادانه در محیط (اتاق) قرار گیرد که باید تهویه شود.

رطوبت هوا معمولا در هوای سرد و مرطوب استفاده می شود تا از رشد قالب در داخل ساختمان، به ویژه در زیرزمین جلوگیری شود. آنها همچنین برای حفاظت از تجهیزات حساس از اثرات نامطلوب رطوبت بیش از حد در کشورهای گرمسیر استفاده می شود.

اثرات زیست محیطی تهویه مطبوع:

نوآوری در فن آوری های تهویه مطبوع همچنان ادامه دارد، تاکید زیادی بر بهره وری انرژی دارد. تولید برق مورد استفاده برای اجرای سیستم های تهویه مطبوع دارای اثرات زیست محیطی، از جمله انتشار گازهای گلخانه ای است.

بارگیری سیلندر یک روش کنترل بار است که عمدتا در سیستم های تهویه مطبوع تجاری استفاده می شود. در یک کمپرسور نیمه hermetic (یا باز)، سر را می توان با unloaders نصب شده است که بخشی از بار از کمپرسور را حذف می کند به طوری که آن می تواند بهتر از زمانی که خنک کننده کامل مورد نیاز نیست. بازدارنده ها می توانند الکتریکی یا مکانیکی باشند.

قیمت فن کویل

قیمت فن کویل

شیر گسترش تهویه مطبوع:

دریچه توسعه چیزی است که واقعا کار می کند. همانطور که مبرد مایع داغ از طریق یک باز شدن کوچک با فشار بالا در شیر در یک طرف می گذرد، آن را به عنوان سرد سرد کم فشار در طرف دیگر ظاهر می شود.

این نتیجه یک اثر طبیعی گازها است: به عنوان یک گاز گسترش می یابد، آن را سرد می کند. تهویه مطبوع واقعا چیزی بیش از یک دستگاه طراحی شده برای مجبور کردن گاز مبرد به آن نیست – این چیزی است که توانایی آن را برای خنک شدن هوا ایجاد می کند. در حال حاضر، ما یک غبار مایع سرد کم فشار است که به سیم پیچ اواپراتور حرکت می کند.

قیمت فن کویل

قیمت فن کویل

انواع سیستم تهویه مطبوع مرکزی:

شایع ترین نوع تهویه مطبوع مرکزی سیستم تقسیم بندی است که دارای یک کندانسور در خارج از منزل و یک سیستم فن و کویل داخل، متصل به لوله های حمل مبرد. با این وجود، هر خانه نمیتواند نیاز به نصب سیستم تهویه هوا را داشته باشد. سیستم های بدون سیستم تقسیم شده برای این خانه ها گزینه ای هستند زیرا آنها احساس هوای مرکزی را ارائه می دهند.

 سیستم های مرکزی تهویه مطبوع از کانال ها برای پخش هوا خنک در سراسر خانه استفاده می کنند. در یک سیستم تقسیم بندی، شایعترین طراحی، مبرد در بین کویل داخلی و یک خازن فضایی مطابق با کمپرسور گردش می کند.

مبرد هوا هوا را خنک می کند، آن را در فرایند خشک می کند. یک دمنده هوا را از طریق مجرای در سراسر خانه پخش می کند. تنوع “پمپ گرما” یک نوع سیستم است که به عنوان بخاری و کولر عمل می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا