قیمت فن کویل ایستاده

قیمت فن کویل ایستاده

قیمت فن کویل ایستاده

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

                                                    

تجهیزات تبخیری:

قیمت فن کویل ایستاده، خازن های تبخیری هنگامی استفاده می شود که عرضه آب برای خنک شدن آب خنک شود یا زمانی که دمای کنسانتره کم تر از خازن های هوا خنک می شود. مخلوط آب / هوا، خنک کننده، به یک اتاق که از طریق آن بخار داغ عبور می کند اسپری می شود.

همانطور که این مواد در تماس با یکدیگر هستند، آب به سرعت تبخیر می شود. از دست دادن این حرارت تبخیر باعث می شود بخار تغذیه شود. این فرایند نیاز به آب خنک کمتری نسبت به کندانسورهای خنک کننده آب دارد و باعث ایجاد خازن های تبخیری برای مناطق گرم و خشک می شود.

مزایای و معایب

  • مصرف آب فقط یک درصد از آن در چگالی آب سرد است.
  • دمای دمایی نزدیک به دمای لامپ خورشید است.
  • آب ممکن است در دماهای پایین کار کند.
  • ناخالصی ها در بخار ها ممکن است باعث خوردگی شود.
  • برای جلوگیری از ایجاد آلاینده ها، مقدار کمی آب خنک کننده باید به طور مداوم تمیز شود.

    قیمت فن کویل ایستاده

  • قیمت فن کویل ایستاده

تهویه مطبوع مرکزی قابل اعتماد پیدا کنید:

این که آیا شما یک سیستم تهویه مطبوع قدیمی را جایگزین می کنید یا یک بار برای اولین بار نصب کنید، پیدا کردن پیمانکار قابل اعتماد برای نصب و خدمات سیستم تهویه مطبوع مهم تر است. در اینجا چیزی است که باید انجام دهیم.

پرس و جو کنید. به دنبال ارجاع از همسایگان، خانواده یا همکاران کسب و کار. این عاقلانه است که قیمت حداقل سه پیمانکار را به دست بیاورید.

پس زمینه را بررسی کنید پیمانکاران که در نصب شما پیشنهاد می کنند، باید به شما در مورد بیمه، و همچنین مجوز های مربوط به پیمانکار مورد نیاز، باید نشان دهند. برای اداره پرونده های شکایت با اداره امور بهتر امور تجاری و امور مربوط به امور مصرف کنندگان، با دفتر خود تماس بگیرید.

این علاوه بر این است که اگر تکنسین ها توسط یک سازمان تجاری، مانند تکنسین عالی آمریکای شمالی یا HVAC Excellence گواهی شوند، برای تأمین خدمات تجهیزات گرمایش و سرمایش خانگی، تایید شده است. این و دیگر برنامه های مشابه، دانش تکنسین را در مورد نوع خاص تجهیزات و روش های خدمات مناسب آنها ارزیابی می کنند.

قیمت فن کویل ایستاده

قیمت فن کویل ایستاده

دریافت جزئیات پیمانکاران که به کار شما پیشنهاد می دهند باید ظرفیت خنک سازی مورد نیاز را با استفاده از یک روش شناخته شده مانند کتاب حساب محاسباتی بار محوطه ACCA، همچنین به نام Manual J. محاسبه کنید. یک مرجع اضافی برای ارزیابی نیازهای مجرای D Manual D. محاسبات یک اتاق دقیق تجزیه و تحلیل از نیازهای خنک کننده.

برای چاپ یک نسخه از تمام محاسبات و مفروضات، از جمله طراحی خطوط لوله، درخواست کنید. از یک پیمانکار که پایه صرفا بر اساس اندازه خانه یا قوانین مبهم برآورد می شود، پایه گذاری کنید.

انواع سیستم های تهویه هوا:

اصطلاحات توصیف انواع مختلف سیستم های تهویه مطبوع می تواند گیج کننده باشد. بعضی از رایج ترین آنها عبارتند از سیستم های پنجره، قابل حمل، مرکزی، تقسیم شده و بدون مجوز. برای کسی که در این موضوع کاملا ناقص نیست، انتخاب سیستم درست سخت است.

هر طراح معتبر تهویه مطبوع توصیه می کند انواع مختلف تهویه مطبوع برای برنامه های مختلف. شایعترین آنها در زیر شرح داده شده است. انتخاب بهترین سیستم تهویه مطبوع برای شما بستگی به عوامل مختلف دارد.

انواع چیلر و فنکویل

چنین عواملی شامل اندازه اتاق خنک کننده و میزان گرما به طور معمول در فضای نگرانی تولید می شود. یک حرفه ای تهویه مطبوع به دقت همه عوامل را در نظر خواهد گرفت تا پیشنهادی مناسب برای فضای شما ارائه شود.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

قیمت فن کویل ایستاده

قیمت فن کویل ایستاده

تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع خانگی داکت اسپلیت و چیلر:

سیستم های تهویه مطبوع خانگی در طرح های مختلف از سیستم های عظیم مرکزی استفاده می شود که توسط یک کمپرسور در فضای باز به واحد های اتاق کوچک قابل حمل که به عنوان واحد های جداگانه طبقه یا لوازم جانبی روی پنجره عمل می کنند، عمل می کنند.

مهم نیست که چه نوع آنها را در نظر بگیریم، سیستم های تهویه مطبوع همه نوع مهندسی طراحی اولیه را دارند. همه سیستم ها عبارتند از: مبرد، کمپرسور، کندانسور، شیر توسعه و اواپراتور کویل، همانطور که در تهویه مطبوع چگونه کار می کند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

قیمت فن کویل ایستاده

قیمت فن کویل ایستاده

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا