قیمت سرویس فن کویل

قیمت سرویس فن کویل

قیمت سرویس فن کویل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                   

                                                               

خنک کننده های آبی:

قیمت سرویس فن کویل، در بیشتر خنک کننده های آبی، آب از طریق لوله یا کویل در یک پوسته مهر و موم عبور می کند. بخار گرم که باید چیده شود، به این پوسته آزاد می شود.

چیلرهای آب سرد از اواپراتور برای حذف گرما از فرآیند استفاده می کنند و سپس از یک خازن خنک کننده آب برای حذف حرارت از تبخیر کننده استفاده می کنند. آب گرما را بهتر از هوا می سازد، باعث می شود که خازن های خنک کننده آب کوچکتر، ارزان تر و قادر به مصرف انرژی کمتر برای هر اسب بخار از خازن های هوا خنک کنند.

خازن های آب خنک نیاز به عرضه مناسب آب شیرین دارند و در نیروگاه ها برای مخلوط کردن بخار اگزوز از توربین ها در گیاهان تبرید برای مخلوط کردن بخارات های خنک کننده مانند آمونیاک یا هیدروکربن های فلوراید و در صنایع نفت و صنایع شیمیایی برای ترکیب شیمیایی مختلف بخارات

مزایا و معایب

 • کاهش فشار ترانسفورماتور از خازن های خنک کننده هوا.
 • کنترل بهتر فشار بیش از حد.
 • از آنجا که آب دارای ویژگی های انتقال حرارت بسیار عالی است، خازن های آب خنک کننده کم تر از خازن های هوا خنک کننده هستند.
 • سرعت آب بیش از حد یا کاویتاسیون داخل لوله های کندانسور می تواند به خازن ها آسیب برساند.
 • در دمای عملیاتی کم، می توان مقدار متوسط ​​و چگالش را خنثی کرد.

قیمت سرویس فن کویل

قیمت سرویس فن کویل

راهنمای خرید دستگاه های تهویه مطبوع:

نحوه انتخاب یک تهویه مطبوع،با توجه به خانه خود و صرفه جویی در هزینه های خود

انتخاب بهترین سیستم تهویه مطبوع می تواند یک چالش باشد. چه اندازه ای نیاز دارید؟ چقدر برای اجرا هزینه خواهد شد و چقدر پر سر و صدا خواهد بود؟

 • انواع سیستم – تقسیم سیستم، چرخه معکوس و بیشتر
 • انتخاب ظرفیت مناسب (اندازه)
 • هزینه های در حال اجرا و چگونگی صرفه جویی در هزینه
 • سر و صدا
 • ویژگی های ارزش داشتن
 • موارد دیگر را در نظر بگیرید: زمانی که برای خرید، نصب و بیشتر.
 • قیمت سرویس فن کویل

قیمت سرویس فن کویل

انواع تقسیم سیستم تهویه مطبوع

تقسیم سیستم تهویه مطبوع دو بخش دارد: یک واحد کمپرسور در فضای باز و یک واحد داخلی که توسط لوله ها متصل می شوند. آنها معمولا برای خنک کردن یک یا چند اتاق و یا یک منطقه باز، تا ۶۰ متر مربع استفاده می شود. محدوده قیمت: ۶۰۰ تا ۵۵۰۰ دلار

چند تقسیم: یک نوع تقسیم سیستم، با یک واحد فضای باز متصل به دو یا چند واحد داخلی. این می تواند یک راه خوب برای خنک کردن یا گرم کردن دو یا سه اتاق باشد که به طور منطقی با یکدیگر نزدیک هستند، زیرا سیستم های جداگانه تقسیم شده یا سیستم مجرای به علت محدودیت فضا ممکن نیست.

Ducted: بهترین گزینه برای کنترل دما در سراسر خانه بزرگ، این شامل یک واحد مرکزی متصل به کانال ها به هوا و خروجی ها و سنسورها در هر اتاق، با کنترل پنل برای تنظیم درجه حرارت هدف و مناطق خانه برای سرد یا حرارت. برای جزئیات بیشتر، راهنمای خرید جداگانه تهویه هوا را ببینید. محدوده قیمت: ۵۰۰۰ دلار +.

قیمت سرویس فن کویل

قیمت سرویس فن کویل

• دیوار / پنجره: این مدل ها معمولا در یک پنجره یا دیوار خارجی نصب می شوند و می توانند اتاق ها و مناطق بازه ای تا ۵۰ متر مربع را خنک کنند. واحد های کوچک را می توان به یک نقطه قدرت طبیعی متصل کرد.

بزرگتر ممکن است نیاز به سیم کشی اضافی داشته باشد. ما در حال حاضر این مدل ها را در بررسی های ما نمی گنجانیم، زیرا در حال حاضر بازار کمتری دارد، زیرا سیستم های Split کارآمدتر هستند و در سال های اخیر مقرون به صرفه تر شده اند.

بهترین زمان برای خرید سیستم های تهویه مطبوع:

در صورتی که می توانید از خرید در فصل اوج اجتناب کنید این تابستان در اکثر نقاط استرالیا تابستان است، اما اگر در منطقه سردتر هستید، می توانید زمستان نیز باشد.

نصب کنندگان معمولا در این دوره ها بسیار مشغول هستند و ممکن است چند هفته طول بکشد تا واحد جدید شما نصب شود.

اگر ممکن است، قبل از شروع فصل اوج، اطمینان داشته باشید، بنابراین واحد جدید شما نصب شده و آماده است تا زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید. در عوض، می تواند پس از پایان فصل، ارزش خرید داشته باشد.

سهام قدیمی ممکن است به فروش برسد زیرا خرده فروشان برای مدل های جدید اتاق را می سازند. در حالی که جدیدترین مدل ها ممکن است کمی کارآمد باشند یا ویژگی های جدیدی داشته باشند، یک مدل اخیرا جایگزین در قیمت مقرون به صرفه می تواند یک انتخاب عالی باشد.

قیمت سرویس فن کویل

قیمت سرویس فن کویل

ارتقاء سیستم تهویه مطبوع موجود:

اگر شما ارتقاء هوا مرکزی خود را انجام دهید، فرض نکنید که شما باید سیستم یکسان را خریداری کنید. هر تغییری که شما برای بهبود کارایی انرژی خانه خود مانند ارتقاء پنجره یا اضافه کردن عایق انجام دادید، می توانید نیازهای خنک کننده خود را کاهش دهید. از سوی دیگر، اگر شما اتاق را اضافه کرده اید، ممکن است نیاز به خنک شدن بیشتری داشته باشید.

پیمانکار خود را یک محاسبه بار بر اساس یک روش شناخته شده مانند دستی J از ACCA انجام دهید. ارزیابی پیمانکار باید شامل این باشد که مجوزهای شما باید تغییر اندازه داده شوند، مهر و موم شده و عایق بندی شوند یا جایگزین شوند. به یاد داشته باشید که یک سیم پیچ تبخیری داخلی و خازن در فضای باز باید یک مجموعه همگام از همان نام تجاری باشد، یا عملکرد، کارایی و ظرفیت ممکن است انتظارات را برآورده نکنند.

قیمت سرویس فن کویل

سیستم های جدید ۲۰ تا ۴۰ درصد کارآمدتر از مدل های بهره وری حداقل ۱۰ سال پیش هستند. هزینه ها متفاوت خواهد بود و می توانند به این بستگی داشته باشند که آیا شما نیاز به نصب مجدد و اندازه خاص و پیکربندی خانه خود دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا