قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت

نگهداری چیلر و برج خنک کننده:

قیمت داکت اسپلیت، چیلرها در مناطقی استفاده می شوند که توسط گرمای اضافی تخلیه شده توسط آن تحت تاثیر قرار نمی گیرند. در واقع بسیاری از تاسیسات به چیلر برای تولید حرارت در ماه های سردتر متکی هستند. به طور معمول امکانات برای پیدا کردن چیلرها شامل صنایع تبرید و پلاستیکی است.

برج های خنک کننده معمولا در فرایندهای مکانیکی و تولید برق تولید می شوند. نیروگاهها معمولا در نزدیکی دریاچه ها یا رودخانه ها قرار می گیرند که برای خنک کردن آب مورد استفاده در سیستم قرار می گیرند. آب خروجی از خازن در این گیاهان باید برای خنک نگه داشتن این فرآیند خنک شود.

مصرف برق کارآمد

چیلرها از کمپرسورها و مبدل های حرارتی برای خنک کردن استفاده می کنند و به عنوان برج های خنک کننده کارایی ندارند. در حالی که طرفداران و پمپ های آب در برج های خنک کننده انرژی مصرف می کنند، ظرفیت خنک سازی بسیار بیشتری نیز فراهم می کند.

چیلرهایی که از هوای خنک کننده استفاده می کنند نیز به عنوان چیلرهای خنک کننده آب کارایی ندارند. همه ما می دانیم که یک سطح مرطوب، گرما را بهتر از یک خشک می کند. همان اصل در مورد چیلرها با بهره وری ۱۰٪ بیشتر در واحدهای خنک کننده آب در نظر گرفته شده است.

قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت

 نگهداری چیلر و برج خنک کننده

اگر به تعمیر و نگهداری خنک کننده یا تعمیر برج های خنک نیاز دارید تا از تجهیزات خود استفاده کنید، همه شرکت Kote Lining Inc. برای کمک به شما است. ما می توانیم تجهیزات خود را حفظ کنیم تا کارآیی بیشتری داشته باشد و طول می کشد. این به این معنی است که شما پول را صرف کار کردن می کنید و مجبور نیستید به زودی پول آن را جایگزین کنید. خدمات ما از طریق و می تواند به طور منظم سفارش داده شود تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات خود را در وضعیت بالا قرار می دهد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 21 =