تعمیر چیلر داکت اسپلیت

فن کویل کانالی

فن کویل کانالی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

كاركرد شير چهار طرفه:

فن کویل کانالی، اين شير از يك بدنه با دو مجراي ورودي و دو مجراي خروجي و يك شير برقي تشكيل شده است.

ملاحظه مي شود كه از چهار لوله اتصال اين شير ، سه عدد در زير بدنه و يك عدد بر ( روي بدنه است . اتصال بالاي شير (نقطه ۱ هميشه بايد به لوله تخليه كمپرسور وصل گردد. لوله اتصال وسط در پائين بدنه شير (نقطه ۲) هميشه به مكش كمپرسور وصل مي شود.

در داخل بدنه شير دو عدد پيستون وجود دارد كه توسط يك محور به يكديگر وصل هستند (نقاط ۳ و ۴). بر روي هر پيستون يك سوراخ كوچكي وجود دارد (نقطه ۵). در انتهاي هر پيستون يك زائده سوزن مانند وجود دارد (نقطه ۶). سه عدد اتصال لوله موئي نيز بر روي بدنه شير وجود دارد (نقطه ۷) كه اين اتصالات به شير برقي وصل مي شود.

فن کویل کانالی

فن کویل کانالی

نگهداری چیلر و برج خنک کننده:

قیمت داکت اسپلیت، چیلرها در مناطقی استفاده می شوند که توسط گرمای اضافی تخلیه شده توسط آن تحت تاثیر قرار نمی گیرند. در واقع بسیاری از تاسیسات به چیلر برای تولید حرارت در ماه های سردتر متکی هستند. به طور معمول امکانات برای پیدا کردن چیلرها شامل صنایع تبرید و پلاستیکی است.

برج های خنک کننده معمولا در فرایندهای مکانیکی و تولید برق تولید می شوند. نیروگاهها معمولا در نزدیکی دریاچه ها یا رودخانه ها قرار می گیرند که برای خنک کردن آب مورد استفاده در سیستم قرار می گیرند. آب خروجی از خازن در این گیاهان باید برای خنک نگه داشتن این فرآیند خنک شود.

مصرف برق کارآمد

چیلرها از کمپرسورها و مبدل های حرارتی برای خنک کردن استفاده می کنند و به عنوان برج های خنک کننده کارایی ندارند. در حالی که طرفداران و پمپ های آب در برج های خنک کننده انرژی مصرف می کنند، ظرفیت خنک سازی بسیار بیشتری نیز فراهم می کند.

چیلرهایی که از هوای خنک کننده استفاده می کنند نیز به عنوان چیلرهای خنک کننده آب کارایی ندارند. همه ما می دانیم که یک سطح مرطوب، گرما را بهتر از یک خشک می کند. همان اصل در مورد چیلرها با بهره وری ۱۰٪ بیشتر در واحدهای خنک کننده آب در نظر گرفته شده است.

فن کویل کانالی

فن کویل کانالی

 نگهداری چیلر و برج خنک کننده

اگر به تعمیر و نگهداری خنک کننده یا تعمیر برج های خنک نیاز دارید تا از تجهیزات خود استفاده کنید، همه شرکت Kote Lining Inc. برای کمک به شما است. ما می توانیم تجهیزات خود را حفظ کنیم تا کارآیی بیشتری داشته باشد و طول می کشد. این به این معنی است که شما پول را صرف کار کردن می کنید و مجبور نیستید به زودی پول آن را جایگزین کنید. خدمات ما از طریق و می تواند به طور منظم سفارش داده شود تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات خود را در وضعیت بالا قرار می دهد.

نکات طراحی:

سرویس فن کوئل، هنگام تعریف واحدهای بارگذاری هوا (AHU)، این نکات طراحی و راهنمایی های عیب یابی را دنبال کنید.

هر پروژه دارای مجموعه ای منحصر به فرد از معیارهایی است که باید متعادل شود تا بهترین راه حل (کامل) را بیابند. مهندسان طراحي مي كنند كه اين معيارها را در ابتدا در يك پروژه سازماندهي كنند و معمولا براي پشتيباني از روش نهايي لازم است كه تجزيه و تحليل اقتصادي انجام شود.

هر مولفه فردی در AHU باید با ترکیب تحقیق، تجزیه و تحلیل و تجربه انتخاب شود. با حفظ کارایی و قابلیت نگهداری انرژی در تمام فرایندهای انتخابی به طور ذهنی، احتمال کمتری وجود دارد که پروژه کامل شود.

با این حال، حتی بهترین AHU ها و تاسیسات، مستلزم تعهد قوی از اپراتورهای ساختمان به منظور حفظ کارایی آنها هستند. برنامه های نگهداری پیشگیرانه همراه با راه اندازی مستمر به کمترین هزینه مالکیت ممکن برای هر سیستم کمک می کند.

  • هنگامی که یک پروژه شروع می شود، زمان را برای فهرست اهداف و محدودیت های مختلف از قبیل الزامات پیشنهاد، کدهای و استانداردهای قابل اجرا، اهداف انرژی و تنظیمات مالک، صرف کنید. ایجاد یک ماتریس از هر گزینه سیستم و سند نقاط قوت و ضعف خود را.
  • در ابتدای یک پروژه سعی کنید از فروش انرژی و قابلیت نگهداری انرژی در فروش لذت ببرید. هزینه اولیه بسیار مهم است، اما بسیاری از صاحبان تمایل دارند تا پول اضافی به جلو برسند اگر آنها بتوانند مزایای هزینه های مالکیت پایین را نشان دهند.
  • در نظر بگیرید که آستر کنترل، قطع برق، و VFD های نصب شده در کارخانه را در نظر بگیرید. هماهنگی بیشتر در جلوی جلو ممکن است لازم باشد، اما نتیجه اغلب یک نصب با کیفیت بالا است و همچنین می تواند هنگام صرفه جویی در برق کارکنان در محل و کنترل پیمانکاران، ارزان تر باشد.

فن کویل کانالی

فن کویل کانالی

 

  • توجه به طراحی مجرای مجزا و کاهش ضررهای فشار درون و بیرونی AHU ها را محدود کنید. کاهش فشار مورد نیاز در یک سیستم فن توسط تنها چند دهم یک اینچ آب می تواند هزاران دلار در سال صرفه جویی کند.
  • هنگام انتخاب و برنامه ریزی طرفداران برای AHU ها، با نزدیک شدن به سازنده AHU، اطمینان حاصل کنید که تمام تلفات مربوط به اجزای داخلی در نظر گرفته شده است. این به خصوص برای طرفداران پلاتینیسم بسیار مهم است، که باعث خسارات خروج پوشش خواهد شد که قابل توجه است.
  • فراموش نکنید که فضا برای تعمیر و نگهداری از جمله فضا برای حذف و تغییر کویل در آینده است. بسیاری از امکانات نیاز به یک فضای روشن برای سرویس برابر با عرض AHU دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا