فن کویل سرمایشی گرمایشی

فن کویل سرمایشی گرمایشی

فن کویل سرمایشی گرمایشی

سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس:

فن کویل سرمایشی گرمایشی، اگر قصد دارید خانه خود را در تابستان تابستان گرم کنید و در زمستان گرم باشید، یک سیستم تهویه مطبوع در محیط خانه خود را در منزل خود می توانید تنها با یک کلیک یک دکمه برای بهینه سازی دما را داشته باشید.

سیستم تهویه مطبوع خلاء عقب، راه حل کامل برای کنترل آب و هوا در یک ملک است و تضمین می کند که هر اتاق سالانه دمای مطلوب را داشته باشد. با مناطق جدا شده منطقه که می تواند در داخل سیستم فعال شود، گرمایش و خنک سازی ملک شما هرگز ساده تر نبوده است.

سیستم های تهویه مطبوع در معرض رکود متناوب بر راحتی و اطمینان از کیفیت بهتر هوا در سراسر خانه متمرکز شده است.

چطور سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس چگونه کار می کند؟

بر خلاف واحدهای سیستم تقسیم بندی سنتی، واحدهای تهویه مطبوع مجزا که در معرض چرخش قرار دارند، برای ارائه یک راه حل کامل خانه که می تواند اتاق های متعدد و مناطق و یا یک اتاق، همه را از طریق آسان به استفاده از سیستم AC کار می کند.

این سیستم همراه با دو سیستم – سقف نصب شده سیستم کانال داخلی در هر اتاق در سراسر خانه و یک کمپرسور در فضای باز است که در یک موقعیت خارج از خانه واقع شده است به قدرت سیستم یکپارچه در سراسر ملک.

کنترل ترموستات مرکزی در یک محل مناسب در خانه مانند دیوار آشپزخانه یا دیوارهای اتاق نشیمن نصب شده است و برای جدا کردن هوا در اتاق های مشخص شده و کنترل دمای و عملکرد سیستم تهویه مطبوع چرخش معکوس استفاده می شود.

کنترل منطقه اجازه می دهد تا مناطق مختلف در داخل خانه شما تنظیم شود و جریان هوا به این مناطق “به صورت مورد نیاز منتقل شود. هر یک از سیستم های تهویه مطبوع مجزا، دارای تعداد منحصر به فردی از مناطق موجود می باشد و این مناطق را می توان برای هر سیستم طراحی کرد تا نیازهای دقیق و شرایط زندگی شما را برآورده سازد.

به عنوان مثال، اگر از خانه و مانند یک منطقه خاص کار می کنید تا در طول روز خنک شود، این منطقه می تواند جدا و هوا را تهویه کند، در حالی که اتاق خواب و مناطق دیگر که مورد استفاده قرار نمی گیرند، در معرض آلودگی های غیر ضروری قرار نمی گیرند.

سیستم های تهویه مطبوع به سمت عقب، یک انتخاب محبوب برای صاحبان خانه هستند که مایل به خنک سازی خانه ها در ماه های گرم تابستان هستند و ملک را در ماه های سردتر گرم می کنند.

فن کویل سرمایشی گرمایشی

فن کویل سرمایشی گرمایشی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 18 =