کولر گازی مهراصل مدل 12000

فن کویل دیواری

فن کویل دیواری

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

یونیت های دیواری تهویه مطبوع:

از نظر پیچیده ترین گزینه، یک واحد تهویه مطبوع فن کویل دیواری نصب شده است (در غیر این صورت به عنوان محل نگهداری جعبه محرمانه خود، دکستر). این نوع دستگاه بسیار شبیه به سیستم پنجره است، به جز اینکه از سوراخ قبلی موجود در دیوار خود استفاده کنید، اما باید آنرا برش دهید. این شامل تماشای لوله ها، ناخنهای دیواری و به طور کلی ثبات خانه شما است، در حالی که شما یک سوراخ بزرگ به اندازه کافی برای قرار دادن یک فرد کوچک در کنار محل زندگی خود دارید.

واحدهای دیواری نوع پروژه ای هستند که اگر قبلا نمی دانستید می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید، قبل از شروع به کار با حرفه ای صحبت کنید. پیشرفت این مسیر این است که شما می توانید واحد هایی را پیدا کنید که به قیمت گزینه های مبتنی بر پنجره ارزان تر هستند.

البته، آنچه شما در هزینه های سخت افزاری صرفه جویی می کنید می توانید هزینه های نصب را به پایان برسانید. همچنین اگر بخواهید در یک آپارتمان یا اتاق خوابگاه زندگی کنید، این گزینه ممکن نیست. با این حال، آنها قدرت خنک کننده بسیار بیشتری نسبت به واحد های قابل حمل A / C دارند و حتی با استفاده از مهر و موم بسیار سخت تر از واحد های پنجره کارآیی بیشتری دارند. صرفه جویی در انرژی می تواند در طولانی مدت به مشکل برسد.

فن کویل دیواری

فن کویل دیواری

پانل کنترل یک رابط کاربری دوستانه برای اپراتور با LCD لمسی رنگی (صفحه نمایش کریستال مایع) فراهم می کند که می تواند وضعیت عملکرد ، پیام تشخیصی و منحنی تاریخ را نمایش دهد.

سوپاپ همانند یک موتور خودرو با چند پیستون، میل لنگ توسط یک موتور الکتریکی تبدیل می شود، پیستون گاز را فشرده و حرارت آن را در فرایند. گاز داغ به جای خروج از مخزن خنثی می شود. پیستونها دارای سوپاپ های دريافتی و خروجی هستند که می توانند بر روی تقاضا باز شوند تا پیستون را به حالت خاموش بگذارند، که ظرفیت چیلر را کاهش می دهد، زیرا تقاضا برای آب سرد کاهش می یابد. این تخلیه اجازه می دهد تا یک کمپرسور تک یک طیف وسیعی از ظرفیت ها برای بارگذاری بهتر سیستم را فراهم کند. این کار کارآمدتر از استفاده از یک سوپاپ گاز داغ برای ارائه یک تغییر ظرفیت با تمام پیستونهای کار است. بعضی از واحدها از هر دو روش استفاده می کنند، پیستون های تخلیه را به حداقل می رسانند، و سپس با استفاده از گاز بایگانی گرم می شوند تا ظرفیت ثابت نگه داشته شود. ظرفیت های بین ۲۰ تا ۱۲۵ تن.

سیستم مستقیم شلیک شبیه به سری آب یکپارچه لیفت است به جز اینکه به جای استفاده از آب گرم برای بازسازی محلول جذب، محلول به طور مستقیم توسط شعله گاز برای بازسازی محلول و مبرد مورد استفاده قرار می گیرد.

طرز کار فن کویل:

یک واحد کویل فن در معرض ممکن است به صورت دیوار نصب شده، مستقل یا سقف نصب شده باشد و به طور معمول شامل یک محفظه مناسب برای محافظت و مخفی کردن واحد فن کوئل خود، با تهویه هوا بازگشت و تنظیم کننده پخش هوا در آن محفظه برای توزیع هوا است.

یک واحد فن کوئل پنهان معمولا درون یک محدوده خالی یا خدماتی قابل دسترسی نصب می شود. پنجره عقب عقب و پخش کننده تهویه مطبوع، به طور معمول در سقف قرار می گیرند، به داخل و از طرف واحد کویل فنر منتقل می شود و در نتیجه امکان انعطاف پذیری زیادی برای قرار دادن مشبک ها با توجه به طرح سقف و / یا طرح پارتیشن درون فضا. این کاملا شایع است که هوای بازگشتی مجاز نباشد و از محفظه سقف به عنوان یک مجاورت هوایی بازگشت استفاده شود.

کویل از یک کارخانه مرکزی آب داغ یا سرد دریافت می کند و از طریق انتقال حرارت از گرما خارج می شود و یا گرما را به هوا می رساند. به طور سنتی واحد فن کویل می تواند خود ترموستات داخلی خود را داشته باشد، و یا می تواند به کار با ترموستات از راه دور سیمی. با این حال، و همانطور که در اکثر ساختمان های مدرن با سیستم مدیریت انرژی ساختمان (BEMS) معمول است، کنترل واحد فن کویل با یک کنترل کننده دیجیتال محلی یا ایستگاه (همراه با سنسور دمای اتاق و کنترل سوپاپ مربوطه) مرتبط با BEMS از طریق یک شبکه ارتباطی و از این رو قابل تنظیم و قابل کنترل از یک نقطه مرکزی، مانند یک سر کامپیوتر پایان سرپرستان است.

 

فن کویل دیواریفن کویل دیواری

تهویه مطبوع split ductless:

سیستم تقسیم بندی یا سیستم بدون سیستم به طور. فنی “تهویه مطبوع ترمینال بسته بندی شده” یا PTAC نامیده می شود. این موارد گاهی اوقات در برنامه های خانه مشاهده می شود،. اما بیشتر در هتل ها، متل ها و آپارتمان ها. اما این گزینه به طور فزاینده ای در خانه هایی است که توسط یک سیستم تهویه. مطبوع اجباری خاموش نشده اند، مانند گرم شدن بویلر بخار و یا آب گرم.

سیستم تقسیم کننده سیستم تهویه مطبوع را به دو بسته یا ترمینال متصل می کند. که اغلب در فاصله بسیار دور قرار دارند. لوله مرطوب از طریق دیوار عبور می کند که هر دو واحد بسته را می گیرند.

یک بسته ترمینال واحد یخچال است که در قسمت بیرونی قرار دارد که شامل کمپرسور، کندانسور و فن خنک کننده می شود. بسته ترمینال دیگر،. واحد تبخیری است که در داخل آن قرار دارد که هوای خنک کننده و توزیع آن را کنترل می کند. واحد تبخیری داخلی شامل فن، شیر گسترش و سیم پیچ اواپراتور است. و معمولا یک جعبه جعبه مستطیلی نصب شده در بالای دیوار داخلی است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر. تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری. تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری. تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه.

فن کویل دیواری

فن کویل دیواری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا