سرویس مینی چیلر در تهران

فروش چیلر

فروش چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                             

چیلرها:

فروش چیلر، این دستگاه هابه علت حجیم بودن و تولید سر و صدا معمولا در محل خاصی از ساختمان بنام موتورخانه نصب می گردند و در انواع چیلرهای جذبی ٬سانتریفوژو تراکمی برحسب ظرفیت مورد نیاز طراحی وساخته می شوند. البته مادراینجابه شرح و توضیح چیلر های جذبی می پردازیم که از اهمیت بیشتری برخوردارند.

پارامتر های انتخاب فن کوئل:

🔆۱ – فن : فن سانتریفوژ مورد استفاده در فن کویل از نوع فلزی نباشد و CFM هوای مورد نیاز را واقعاً تامین نماید.

🔆۲ – زیبائی : زیبائی فن کوئل خصوصاً فن کویل زمینی که عملاً یکی از اجزاء داخلی ساختمان شما محسوب می شود نیز در انتخاب فن کوئل مورد توجه قرار گیرد.

🔆۳ – کنترل : به سیستم روشن و خاموش کردن اتوماتیک، دستی و یا حتی ریموتی فن کوئل مورد نظر خود توجه کنید. خصوصاً اگر می خواهید از انواع فن کوئل سقفی یا فن کوئل کاستی سقفی استفاده نمائید دارا بودن سیستم عملکرد اتوماتیک کاملاً ضروریست.

🔆۴ – قیمت : قیمت قطعاً در انتخاب و خرید هر کالائی می تواند تعیین کننده باشد ولی هنگام خرید کالائی مانند فن کوئل که علاوه بر وظیفه تامین شرایط آسایش دمائی ساکنین، مسئله طول عمر، صدا، راندمان، ظرفیت و زیبائی آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، شاید بتوان گفت قیمت آن با توجه به اهمیت و کاربرد آن چندان مهم نیست.

فروش چیلر

فروش چیلر

واحدهای متحرک موتورهای فن کویل DC / EC:

این موتورها بعضی اوقات موتورهای DC نامیده می شوند، گاهی اوقات موتورهای EC و بعضی اوقات موتورهای EC / DC نامیده می شوند. DC DC Current stands for DC Current and EC stands for Electronically Commutated.

موتورهای DC اجازه می دهند که سرعت فن ها در یک واحد کویل فن با استفاده از ورودی ۰-۱۰ ولت ورودی به موتور / s کنترل شود، ترانسفورماتورها و سوئیچ های سرعت مرتبط با کویل های فن کویل مورد نیاز نیستند. تا یک ولتاژ سیگنال ۲٫۵ ولت (که ممکن است با تولید کنندگان فن / موتور متفاوت باشد)، فن در شرایط متوقف خواهد شد، اما با افزایش ولتاژ سیگنال، فن به طور یکنواخت در سرعت افزایش می یابد تا حداکثر در یک سیگنال ولتاژ ۱۰ ولت. کویل فن به طور کلی بین تقریبا ۴ ولت و ۷٫۵ ولت عمل می کند چرا که کمتر از ۴ ولت حجم هوای بی اثر است و بیش از ۷٫۵ ولت فید فن کویل احتمالا بیش از حد پر سر و صدا برای اکثر برنامه های کاربردی تجاری است.

 

فروش چیلرفروش چیلر

چیلرها از یک چرخه یخچال فشرده سازی یا جذب بخار استفاده می کنند تا مایع برای انتقال حرارت را خنک کند. هر نوع نوع چیلر به سه اصل اساسی متکی است.

  • ابتدا – هنگامی که یک مایع گرم شود، آن را به یک گاز آغشته می شود و وقتی یک گاز خنک می شود، آن را به یک مایع تبدیل می کند
  • دوم – کاهش فشار بالای مایع، نقطه ی جوشش را کاهش می دهد و فشار را افزایش می دهد
  • سوم – گرما همیشه از گرما به سرما عبور می کند.

  • فروش چیلر

فروش چیلر

اواپراتور، که اساسا فضای یخچال سرد است، اکنون ظاهر می شود. آمونیاك خنك كننده به بخارا وارد می شود، گرما را جذب می كند و سپس به صورت بخار آمونیاك اشباع می شود.

اکثر چیلرهای صنعتی از سیستم جذب بخار آمونیاک آب به دلیل مزایای زیر استفاده می کنند:

  • محلول آمونیاک بالا در آب.
  • چیلر جذب آب آمونیاک با فشار مثبت کار می کند (Li-Br با فشار منفی کار می کند)، مشکلات تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد و دستگاه را قوی تر می کند
  • چیلر جذب آب آمونیاک می تواند با شرایط شدید (دمای تراکم بالا و درجه حرارت تبخیر پایین) کار کند.
  • قادر به خنك كردن گليكول در دماي منفي
  • سازگار با کندانسور هوا خنک (مصرف آب صفر).

 

فروش چیلرفروش چیلر

سیستم های تهویه مطبوع مدرن:

سیستم های تهویه مطبوع مدرن طراحی نشده اند تا از داخل خارج از هوا خارج شوند و فقط هوا را به طور فزاینده ای در داخل حرکت می دهند.

از آنجایی که این هوا در داخل همیشه مقدار رطوبت در آن تعبیه شده است، بخش خنک کننده این فرایند همیشه بخار آب گرم گرم را به هم می چسباند و از آن ها به سمت سینی سینی در پایین واحد که از آن سپس باید خارج از آن، معمولا از طریق سوراخ تخلیه خارج شود.

همانطور که این رطوبت دارای مواد معدنی حل نشده در آن نیست، باعث ایجاد مواد معدنی در کویل ها نمی شود. این اتفاق می افتد حتی اگر سطح رطوبت محیط کم باشد.

اگر یخ شروع به شکل گیری در باله های تبخیری کند، باعث کاهش بازده گردش و ایجاد یخ بیشتر و غیره می شود. فنر گردش خون تمیز و قوی می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند، زیرا دمای مطلوب دمای ترموستات واحد را افزایش می دهد کمپرسور مجاز است گهگاه خاموش شود.

فروش چیلر

فروش چیلر

یک ترمیستور شکست خورده نیز ممکن است باعث این مشکل شود. یخچال و فریزر بدون چرخه یخبندان ممکن است همین مسئله را داشته باشد. گرد و غبار همچنین باعث می شود که باله ها شروع به مسدود کردن جریان هوا با همان نتیجه نامطلوب .

با اجرای یک کمپرسور تهویه مطبوع در جهت مخالف، اثر کلی می تواند به طور کامل معکوس شود و محفظه داخلی به جای خنک شدن گرم می شود. مهندسی خواص فیزیکی و ترمودینامیکی مخلوط گاز و بخار به نام روان سنجی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا