نمایندگی سرویس داکت اسپلیت

فروش انواع فن کوئل

فروش انواع فن کوئل

شرايط جوي، منطقه اي – آب و هوا :

فروش انواع فن کوئل، مهمترين مساله اي که تاثير زيادي در نوع سيستم مي گذارد شرايط  آب و هوايي مناطق مختلف است و مهمترين عامل در اين مورد مقدار رطوبت هوا بوده و سيستم تاسيساتي با توجه به رطوبت متوسط و حداکثر درجه حرارت در تابستان و متوسط حداقل درجه حرارت در زمستان طراحي مي شود.

در طراحي پروژه ابتدا نوع سيستم تابستاني ( سرمايش ) تعيين شده با توجه به آن سيستم زمستاني (گرمايش) منظور مي گردد . مثلا اگر رد يک پروژه از هوا ساز براي تابستان استفاده شود ، جهت تاسيسات زمستاني رادياتور نصب نمي گردد بلکه از هواساز ( با نصب کويل گرم ) استفاده مي شود .

در مناطق خشک (گرم و يا معتدل ) مانند مناطق مرکزي ايران ، کولر آبي با راندمان خوب کار مي کند و مي توان در پروژه هاي کوچک و يا متوسط جهت سرمايش تابستاني از کولر آبي استفاده نمود هر چند که در پروژه هاي بزرگ استفاده از کولر زياد مناسب به نظر نمي رسد و بايد از چيلر استفاده نمود .

در مناطق گرم و نيمه مرطوب يعني شهرهاي تقريبا نزديک به سواحل جنوب، کولر آبي خوب عمل نمي نمايد و بايستي چيلر نصب شود.

فروش انواع فن کوئل

فروش انواع فن کوئل

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 9 =