انواع کمپرسور

فاضلاب پوش فیت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                 

فاضلاب پوش فیت:

۱- داخل سوکت ها و اورینگ ها  را پاک و تمیز کنید. حلقه های آب بندی را در شیار سوکت قرار دهید طوری که لبه آن به سمت پایین باشد.

۲- برای کوتاه کردن و بریدن لوله حتما از لوله بر استفاده کنید.

۳- برای پخ زدن لوله از ابزار مخصوص آن استفاده کنید.

۴- سیستم باید اصولی و با استفاده از بست های ثابت و غیر ثابت ، با در نظر گرفتن فواصل مورد توصیه مهار شوند.

۵- برای جابجایی محور می توانید از تبدیل ها استفاده کنید.

۶- الگو باید به سقف نزدیک باشد.

فاضلاب پوش فیت

فاضلاب پوش فیت

۷- سیفون در یک محور قرار گیرد، زیرا هر گونه ناهماهنگی موجب از کار افتادن آنها خواهد شد.

۸- پس از نصب آن، برای جلوگیری از ورود اجسام به درون فاضلاب حتما از درپوش استفاده کنید.

۹- شیب متناسب و فنی دارای اهمیت بسیار زیادی است.

۱۰- جوش کاری نزدیک لوله ها با رعایت احتیاط کامل و قرار دادن حائل مانند صفحه یا پارچه خیس انجام گیرد.

۱۱- لوله کشی باید در کوتاه ترین مسیر و با حداقل خم انجام شود.

۱۲- سیستم از مسیر امن عبور داده شود و تغییرات در آینده مد نظر قرار داده شود.

۱۳- سیستم به لوله هواکش مجهز شود.

۱۴- دریچه بازدید باید به تعداد لازم، در جاهای مورد نیاز نصب شود.

۱۵- پس از پایان برای اطمینان سیستم باید توسط با آب یا هوا تست شود.

انتخاب فنکویل:

سرویس فنکویل، تفاوت های اصلی در میان آنها مربوط به پیکربندی تیغه و اینکه آیا چرخ فن به طور کامل محوطه یا باز است. (یک آچار چرخ باز به عنوان یک فن کامل شناخته می شود.)

انرژی مورد نیاز برای هر فن، عملکردی از مقدار هوا است که باید همراه با فشار هوا که باید فن تولید کند، حرکت می کند. استاندارد ASHRAE 2010/11/90، استاندارد انرژی ساختمان، به استثنای ساختمان های مسکونی دارای کمینه، حداکثر محدودیت های قدرت فن را در سیستم های HVAC بر اساس سرعت جریان و عوامل مختلف مربوط به سطح کاربرد و فیلتراسیون فراهم می کند.

نسخه های آینده استاندارد ۹۰٫۱ شامل حداقل درجه بهره وري فن (FEG) خواهد شد که در AMCA 205-2010 شرح داده شده است. طرفداران بیش از ۵ اسب بخار نیاز به داشتن حداقل FEG از ۶۷ و نیاز به کار در ۱۰٪ از کارایی حداکثر خود را دارند. (این ممکن است برای واحدهای بسته بندی که در کل آنها گواهی شده باشد، اعمال نگردد.

فن تهویه هوا را از طریق فیلترها و کویل به هوا می کشد و سپس آن را از طریق راه هوا به طور مستقیم به فضاهای یا جعبه های ترمینال توزیع می کند. نه همه AHU ها نیاز به یک فن بازگشت دارند، اما واحد هایی که از چندین فضای خالی استفاده می کنند و یا با استفاده از economizers هوا، معمولا نیاز به فن برای بازگشت هوا به AHU و رفع هوای ساختمان است.

فاضلاب پوش فیت

فاضلاب پوش فیت

هوای آلوده که در آن فنر عرضه پس از گرم شدن و تعویض کویل ها به عنوان واحدهای رسوب شناخته می شود، از زمانی که فن تهویه هوا را از طریق واحد ترسیم می کند.

در ضربه های AHUs، فن تهویه قبل از کویل قرار گرفته است. این ترتیب باعث می شود که گرمای فن: که می تواند قابل توجه باشد، می تواند از هوای خروجی حذف شود بدون اینکه نیاز به تخلیه هوای خروجی را داشته باشد. اگر چه از مواردی که کمتر از معمول استفاده می شود، کمتر از معمول استفاده می شود، اما واحدهای ضربه ای به ویژه در مراقبت های بهداشتی کاربرد دارند. آنها همچنین در سیستم های کم دمای هوا مشاهده می شوند.

فنکویل:

تعمیرات تخصصی فن کوئل، بخش مهمی از انتخاب هر فن، عملکرد صوتی است. همیشه مهم است که حداکثر سطح قابل قبول سر و صدا در یک پروژه را بدانیم. انتخاب مناسب و تعیین هواداران و پوشش AHU می تواند نیاز به خنک کننده ها و دیگر تکنیک های کاهش هزینه های سر و صدا را کاهش دهد. از آنجا که بهترین راه کاهش صدای فن، کاهش توان فن است، طرفداران کارآمد اغلب بهترین عملکرد صوتی را دارند.

کویل: کویل برای گرم کردن، سرد کردن و رطوبت هوا استفاده می شود. منبع حرارت می تواند از آب گرم، بخار، مقاومت الکتریکی یا بخار مبرد گرم (همانطور که با یک پمپ گرما) باشد. خنک سازی و رطوبت را می توان از طریق گسترش مبرد (به نام Direct EXpansion یا DX) یا به طور غیر مستقیم از طریق گردش آب سرد یا گلیکول ارائه داد.

در هوای خشک، خنک سازی نیز می تواند توسط کویل های اسپری انجام شود که دمای لامپ خشک هوا را کاهش می دهد، اما رطوبت هوا را افزایش می دهد.

دسترسی: بخش های دسترسی اغلب از AHU ها یا از طریق نظارت طراح حذف می شوند یا عمدا با توجه به محدودیت های فضایی یا بودجه. اما از دست دادن دسترسی می تواند به عنوان یک شبیه سازی شود زیرا هر یک از اجزای یک هواپیما نیاز به سرویس، تعمیر و یا جایگزینی معمولی در طول عمر واحد دارد.

فاضلاب پوش فیت

فاضلاب پوش فیت

کویل ها باید به طور مرتب تمیز شوند تا انتقال گرما مناسب حفظ شود و از این طریق باید از قسمت جلو و عقب به آن دسترسی پیدا کرد. سخت تر آن است که برای رسیدن به یک جزء، تعمیر و نگهداری کمتر انجام شود، که منجر به کارایی کلی کلی و کاهش طول عمر خواهد شد.

رطوبت: روش های متعددی برای ارائه رطوبت، از جمله بخار، پراکندگی اولتراسونیک، حرارت مادون قرمز و اتمیزه شدن آب وجود دارد. توجه دقیق به تعیین اینکه کدام روش برای یک پروژه مناسب مناسب است، لازم است، اما رطوبت گیرها به طور کلی تعمیر و نگهداری است.

بنابراین آنها باید در مکان های به آسانی قابل دسترسی باشند پس از آسیب جدی و مسائل مربوط به IAQ می تواند در صورتی رخ دهد که رطوبت گیر ها برای مدت زمان طولانی کار نمی کنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا