عیب یابی داکت اسپلیت

عیب یابی داکت اسپلیت

عیب یابی داکت اسپلیت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                

طراحی تجهیزات:

عیب یابی داکت اسپلیت، خنک کننده های هوا خنک برای استفاده از گازهای گرم استفاده می شود. در اکثر مدل های بزرگ، یک فن برای فشار دادن یا کشیدن هوا از طریق کندانسور استفاده می شود. با این حال، مدل های کوچکتر معمولا به گرانش بستگی دارد تا هوا را پخش کند.

بخار گرم که باید از طریق یک سری لوله های مسی ساخته شود. طرفداران نیرو را برای گردش در اطراف لوله، و این هوا گرما را از بخار حذف می کند. میعانات حاصل باعث تخلیه لوله ها به یک مخزن یا خروج از آن می شود.

خازن ها می توانند برای یک یا دو مرحله طراحی شوند، همانطور که در سمت چپ نشان داده شده است. در حالی که کندانسور دو مرحله ای کارآمد تر است، این نیز گران تر است.

خازن ها در نیروگاه ها برای مخلوط بخار اگزوز از توربین استفاده می شود. آنها همچنین در کارخانه های تبرید برای مخلوط کردن بخار های خنک کننده مانند آمونیاک یا هیدروکربن های فلوراید و در صنایع نفت و صنایع شیمیایی برای مخلوط کردن انواع بخارات شیمیایی استفاده می شود. واحد خنک کننده هوا که در زیر نشان داده شده است، سیستم خنک کننده ای است که برای یخ و پیچ خوردگی استفاده می شود.

خازن نشان داده شده در زیر دارای طراحی “V-type” است که در تاسیسات تبرید و تهویه مطبوع استفاده می شود. این کندانسور دارای باله آلومینین است و شکل V بهینه شده باعث انتقال حرارت عالی با شارژ مبرد می شود.

مزایای و معایب

  • نصب آسان.
  • نیاز به آب ندارد.
  • متوسط ​​جریان هوا، هوا، منجمد نخواهد شد.
  • به دلیل آب کنسانتره، در دمای پایین کار خطر انجماد است.
  • تامین مناسب هوا تازه نیاز است.
  • در عملیات بزرگ فن ممکن است بلند باشد.
  • تغييرات دماي هوا مي تواند موجب تغيير فشار فشار کنسانتره شود.

عیب یابی داکت اسپلیت

عیب یابی داکت اسپلیت

 

تهویه مطبوع چطور کار می کند؟

نگهداری از چیلر، هوا در داخل خانه شما از طریق سقف یا کف خود بسته به نصب ، با استفاده از فن و انتقال به بیش از یک فن کویل که معمولا در فضای سقف قرار گرفته است.

اگر دستگاه در حالت خنک نگه داشته شود، کمپرسور ، هوا را از بیرون به طرف فن کویل در سقف خود می برد. همانطور که هوای گرم درون خانه شما درون کویل فن  نفوذ می کند، گرما خارج می شود و از طرف دیگر منتقل می شود، هوا را خنک تر می کند تا مجددا حرکت کند و به خانه شما برسد. 

فیلتر هوا

این فرآیند همچنین شامل فیلتراسیون هوا است. هوا از طریق یک ورودی به نام کوره هوای برگشتی که دارای فیلتر هوا درون آن است، مکیده می شود. این فیلتر نیاز به تمیز کردن منظم برای حفظ بهترین عملکرد سیستم دارد. این روند در حالت گرمایشی معکوس می شود. 

تهویه مطبوع همچنین توانایی تنظیم رطوبت را دارد. اگر یک روز گرم و مرطوب باشد، فن کویل رطوبت را از هوا بر روی فن کویل داخلی پر می کند. جمع آوری آب به یک سینی افتاده و در خارج تخلیه می شود.

شما می توانید روند مشابهی را در زمانی که شما یک لیوان آب سرد در خارج از یک روز گرم قرار داده اید را ببینید. قبل از مدت طولانی، آب در خارج از شیشه تشکیل می شود و به پایین می افتد. به همین دلیل ما باید از بستر استفاده کنیم!

عیب یابی داکت اسپلیت

عیب یابی داکت اسپلیت

ویژگی های کلیدی هر سیستم تهویه مطبوع چیست؟

تعمیر فن کویل دیواری، در حالی که این دو نوع تهویه مطبوع اساسا همان کار را انجام می دهند – خانه شما را سرد می کنند – راه هایی که در مورد آن به کار می رود کاملا متفاوت است. بنابراین، بیایید از ویژگی های آنها خلاص شویم.

چگونه سیستم های تهویه هوا کار می کنند؟

همانطور که می توان گفت، سیستم تهویه مطبوع مجتمع ها عمدتا از طریق یک سری از کانال ها برای خنک نگه داشتن شما کار می کنند. یک واحد فانکوم داخلی در فضای سقف خانه نصب شده است. از این محل مرکزی، یک مجموعه از کانال ها از آن به اجرا در می آید و به عنوان بسیاری از اتاق ها در خانه به عنوان خواسته مالک. از این مجراها، این اجازه می دهد تا شما را به خنک یا حرارت هر اتاق به صورت جداگانه – به نام منطقه بندی.

این کار توسط ترموستات روی دیوار انجام می شود، به شما این امکان را می دهد تا درجه حرارت و سایر تنظیمات را انتخاب کنید. سهولت خنک سازی کل خانه در اینجا ظاهر می شود و اگر شما در حال ساخت یک خانه جدید و یا انجام بازسازی های عمده، تهویه مطبوع کانال است انتخاب مناسب است.

با توجه به وظیفه ای که به اندازه کافی برای نصب هوای مجلل نصب شده است، بسیاری از مردم در خانه های مجتمع ممکن است خودشان را مجبور کنند مجرای خانه را ترک کنند. علاوه بر این، اجاره دهندگان ممکن است خود را از شانس خود بیابند، و مگر اینکه شما جدی در مورد نگه داشتن خنک و یا دنج است، مجرای پروژه های پر هزینه و قابل توجه است.

عیب یابی داکت اسپلیت

عیب یابی داکت اسپلیت

به غیر از قیمت واحد کانال، نصب حرفه ای قطعا مورد نیاز است، و این می تواند پرهزینه باشد. اگر شما فقط نیاز به گرم کردن یا خنک شدن یک اتاق خاص دارید، تهویه مطبوع خنک کننده بسیار زیاد است و می توانید صورتحساب برق خود را افزایش دهید اگر توابع منطقه بندی ندارید.

قیمت واحد نیز گران است – سیستم های تهویه هوا به راحتی می توانند به ده ها هزار دلار برسد. تهویه مطبوع تهویه دائمی ترین راه حل و موثر ترین سیستم تهویه مطبوع برای خنک کردن یا گرم کردن خانه شما است، اما با برخی از مشکلات قابل توجه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا