تعمیرات تخصصی چیلر و فنکوئل

طرز کار فن کویل

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

طرز کار فن کویل:

یک واحد کویل فن در معرض ممکن است به صورت دیوار نصب شده، مستقل یا سقف نصب شده باشد و به طور معمول شامل یک محفظه مناسب برای محافظت و مخفی کردن واحد فن کوئل خود، با تهویه هوا بازگشت و تنظیم کننده پخش هوا در آن محفظه برای توزیع هوا است.

یک واحد فن کوئل پنهان معمولا درون یک محدوده خالی یا خدماتی قابل دسترسی نصب می شود. پنجره عقب عقب و پخش کننده تهویه مطبوع، به طور معمول در سقف قرار می گیرند، به داخل و از طرف واحد کویل فنر منتقل می شود و در نتیجه امکان انعطاف پذیری زیادی برای قرار دادن مشبک ها با توجه به طرح سقف و / یا طرح پارتیشن درون فضا. این کاملا شایع است که هوای بازگشتی مجاز نباشد و از محفظه سقف به عنوان یک مجاورت هوایی بازگشت استفاده شود.

کویل از یک کارخانه مرکزی آب داغ یا سرد دریافت می کند و از طریق انتقال حرارت از گرما خارج می شود و یا گرما را به هوا می رساند. به طور سنتی واحد فن کویل می تواند خود ترموستات داخلی خود را داشته باشد، و یا می تواند به کار با ترموستات از راه دور سیمی. با این حال، و همانطور که در اکثر ساختمان های مدرن با سیستم مدیریت انرژی ساختمان (BEMS) معمول است، کنترل واحد فن کویل با یک کنترل کننده دیجیتال محلی یا ایستگاه (همراه با سنسور دمای اتاق و کنترل سوپاپ مربوطه) مرتبط با BEMS از طریق یک شبکه ارتباطی و از این رو قابل تنظیم و قابل کنترل از یک نقطه مرکزی، مانند یک سر کامپیوتر پایان سرپرستان است.

شیر گسترش ترموستاتیک چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 27 =