تعمیر کولر گازی

طراحی و عملیات فن کویل

طراحی و عملیات فن کویل:

اولا باید خاطرنشان کرد که “واحد فن کویل ” یک اصطلاح عمومی است که برای طیف وسیعی از محصولات اعمال می شود. همچنین، اصطلاح «واحد فن کویل» به کاربران، مشخص کننده ها و نصب کننده ها در کشورهای مختلف و مناطق مختلف، به ویژه در رابطه با اندازه محصول و قابلیت تولید، متفاوت خواهد بود.

طراحی واحد پنکه کویل عمدتا به دو نوع اصلی تقسیم می شود: ضربه از طریق و کشیدن از طریق. همانطور که از اسم ها می بینیم، در نوع اول، فن ها به گونه ای قرار می گیرند که از طریق مبدل حرارتی ضربه می زنند و در نوع دیگر طرفداران بعد از سیم پیچ قرار می گیرند به طوری که هوا از طریق آن جریان می یابد. ترسیم از طریق واحدهای در نظر گرفته شده از لحاظ درجه حرارت بالا هستند، به طور معمول آنها استفاده بهتر از مبدل حرارتی. با این حال آنها گران تر هستند، به عنوان آنها نیاز به یک شاسی برای نگه داشتن طرفداران در حالی که یک واحد ضربه ای به طور معمول شامل مجموعه ای از طرفداران پیچ و مهره مستقر به سیم پیچ.

واحد فن کویل ممکن است پنهان یا در معرض اتاق یا محدوده ای قرار گیرد که در خدمت آن باشد.

تعمیر مینی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 25 =