ضعف سیستم های خنک کننده مایع به مایع:

ضعف سیستم خنک کننده مایع به مایع چیلرشامل، خرابی دوره ای سیستم خنک کننده برای تمیز کردن است. این می تواند با نصب یک مبدل حرارتی در حالت آماده به کار، که در هنگام مبادله مبدل حرارت اولیه اولیه تمیز شود، جبران شود.

یک مبدل حرارتی در حالت آماده به کار می افزاید هزینه اضافی اما اجازه می دهد تا برای کار مداوم بار خنک کننده در حالی که تمیز کردن انجام شده است. این سیستم نیاز به یک منبع تغذیه ی خنک کننده گیاهی مانند مثال آب چاه بالا برای خنک سازی مناسب بار دارد.

بار می تواند زمانی باشد که بار خنک شده با حداکثر ظرفیت کار نمی کند و “خنک کننده” خنک کننده اولیه باید تنظیم شود تا مطمئن شود که بار بیش از حد و یا خنک نشده است.

سیستم خنک کننده مایع به مایع  چیلر مناسب ایده آل برای این وضعیت است. از آب چاه در یک طرف مبدل حرارتی متوسط ​​و یک خنک کننده مانند گلیکول و آب در طرف دیگر مبدل حرارتی متوسط ​​در یک حلقه بسته برای خنک کردن کمپرسور استفاده می شود.

گرما از طریق مبدل حرارتی متوسط ​​بدون مبدل مبدل حرارتی مبدل می شود. اگرچه مبدل حرارتی متوسط ​​به درستی انتخاب می شود، ممکن است از بین رفتن مبدل حرارتی متوسط ​​اتفاق بیافتد، اما اگر بخاری مبدل گرمایی به طور مناسب انتخاب شود، می تواند به آسانی برداشته شود و تمیز شود. شایع ترین مبدل های حرارتی متوسط ​​عبارتند از: صفحه و قاب، یا پوسته و نوع لوله.

چیلر، مینی چیلر، کولرگازی ، داکت اسپلیت

درجه حرارت خنک کننده ۵ درجه بالاتر از خنک سازی گیاه “آب” با سیستم مایع به مایع امکان پذیر است. در نمونه آب چاه بالا اگر آب چاه در ۵۵ F در دسترس باشد، سیستم خنک کننده مایع به مایع قادر به تامین ۶۰F خنک کننده به بار است.

قدرت سیستم خنک کننده مایع به مایع چیلر این است که برای خرید و نصب نسبتا ارزان است. اجزاء را می توان در داخل یا خارج نصب کرد. این سیستم تنها با پمپ حلقه بسته با استفاده از انرژی اضافی کار می کند. تعمیر و نگهداری نسبتا ساده فقط یک بازرسی دوره ای، روانکاری و تمیز کردن مبدل حرارتی در صورت لزوم است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست