شیر گسترش ترموستاتیک چیلر:

یک کنترل فوق گرم است و فشار بخار ثابت را حفظ نخواهد کرد. این تنها محدودیت لازم برای کاهش فشار را به یک سطح فراهم می کند که توسط اندازه کمپرسور چیلر، شیر ترموستاتیک، بار اندازه، تقاضای بار و شرایط سیستم تعیین می شود.

اگر یک دمای تبخیر ثابت نیاز باشد، می توان آن را به سادگی با دستیابی به فشار مربوط به دمای اشباع مورد نیاز به دست آورد. این کار با اضافه کردن شیر تنظیم کننده ی فشار دهنده ی سیستم به سیستم انجام می شود.

چرخه ایده آل چیلر، یک افت فشار در شیر ترموستاتیک ایجاد کرده است. جایی که مخلوطی از مایع و بخار وجود دارد وجود ندارد. بنابراین هر مکان در سیستم که مبرد در دو حالت وجود دارد، در دمای اشباع فشار آن قرار خواهد گرفت.

 ترموستاتیک چیلر

بعضی از مبرد مایع به عنوان وسیله ای برای از بین بردن گرما مورد نیاز برای رسیدن به این درجه حرارت پایین جوش است. یکی دیگر از فرایندهای انتقال حرارت است که دمای مایع پایین تر را تولید می کند.

مایع که در فرآیند جوشاندن قربانی می شود، افزایش کیفیت مبرد چیلر را توضیح می دهد. بیشتر تفاوت بین دمای مایع و دمای اواپراتور، مایع بیشتر به منظور دستیابی به دمای اشباع جدید، باید جوش داده شود. این دوباره

کارخانه چیلر یکی از سیستم های اصلی تاسیسات سردخانه است. دیگران شبکه توزیع و سیستم مصرف کننده هستند. کمپرسور، که تمرکز این پست است، یک جزء حیاتی از یک کارخانه چیلر است.

 ارمغان تهویه یک ارائه دهنده با تجربه از راه حل های District Cooling است. ما می توانیم با کمک در انتخاب نوع کمپرسور مناسب برای یک سیستم خنک کننده منطقه ای، بتوانیم به آن اعتماد کنیم.

ما با اصل کار کمپرسور پیچ اساسی شروع می کنیم. اصل کار کمپرسور چیلر گریز از مرکز را می توان در انتشار آینده توضیح داد. کمپرسور همراه با هر دو روتور مرد و زن است که می تواند هر دو درایو یکدیگر و یا تکیه بر دنده زمان سنج.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست