تعمیر کمپرسور اسکرال

سیستم های چیلر باز

سیستم های چیلر باز

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

 

سیستم های چیلر باز با آب قابل حمل در درجه اول مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که دسترسی به منابع آب خارجی محدود شده است. ناسازگاری در این سیستم این است که آب به تدریج توسط هوای اطراف آلوده می شود.

سیستم چیلر باید به طور مداوم با استفاده از آب خارجی به علت تبخیر رقیق شود. نمک های قابل حل بر روی سطوح فلز گرم قرار می گیرند، کاهش ظرفیت انتقال حرارتی برج خنک کننده را بوجود می آورد. برای جلوگیری از رشد جلبک در آب، آب باید به طور مرتب تجزیه و و با مواد شیمیایی ضدعفونی شود.

در زمستان، زمانی که کمپرسور چیلر کار نمی کند، برج خنک کننده باید یا تخلیه شود یا آب باید برای جلوگیری از انجماد گرم شود.

سیستم های چیلر باز

سیستم های چیلر باز

سیستم چیلر با آب در گردش بسته :

در یک سیستم چیلر خنک کننده بسته، آب به طور مداوم بین کمپرسور چیلر و مبدل حرارتی خارجی جریان می یابد. این مبدل حرارتی به واسطه یک مدار آب خارجی یا توسط هوای اطراف آن به حالت اولیه، خنک می شود. هنگامی که آب با استفاده از یک مدار آب دیگر خنک می شود، یک مبدل حرارتی مبدل حرارتی استفاده می شود.

هنگامی که آب با استفاده از هوای اطراف سرد می شود، یک ماتریس خنک کننده شامل لوله ها و باله های خنک کننده ایجاد می شود. هوای اطراف مجبور به استفاده از یک یا چندین لوله و باله می شود. این روش مناسب است اگر دسترسی به آب خنک محدود باشد.

موارد استفاده چیلر کجاست؟

سرویس داکت اسپیلت ، در دنیای صنعتی، میلیون ها ماشین وجود دارد که گرمای باور نکردنی را تولید می کنند. برای این ماشین ها نباید بیش از حد گرم شوند و ذوب شوند، آنها باید خنک شوند. این چیلر طراحی شده برای انجام این کار است. چیلرها برای فرایندهایی که در دمای ۶۰ درجه فارنهایت یا کمتر عمل می کنند استفاده می شود.

برای فرایندهایی که در برج های خنک کننده ۸۵ درجه یا بالاتر عمل می کنند مناسب تر می شوند. در زیر فهرستی از مواردی را که در آن از چیلرها استفاده می شود پیدا کنید:

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های خنک کننده بیش از یک موضوع راحتی در آریزونا هستند، آنها از سلامتی و ایمنی برخوردار هستند. هزینه های خنک کننده برای محل های تجاری به طور معمول حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه های انرژی را تشکیل می دهند. با توجه به هزینه های برق همیشه در حال افزایش است و از بین رفتن HCFC ها و CFC ها، تقاضای فوق العاده بالا برای جایگزینی سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های تهویه مطبوع با سیستم های سرد وجود دارد.

ساخت پلاستیک

چیلرهای مورد استفاده در تولید پلاستیکی معمولا بر روی یک یا هر دو از دو نقش، خنک کردن محصولات پلاستیکی و خنک کردن ماشین آلات مورد استفاده برای ساخت آنها هستند. محصولاتی که دمیده، مهر و موم شده یا اکسترود شده اند.

واحدهای خنک کننده نیز برای نگه داشتن بشکه اکسترودر استفاده می شود و هیدرولیکی دستگاه قالب سازی سرد است. این نه تنها باعث صرفه جویی در انرژی می شود، بلکه همچنین به افزایش عمر تجهیزات تولید پلاستیکی کمک می کند.

سیستم های چیلر باز

سیستم های چیلر باز

امکانات پزشکی

سرویس داکت اسپیلت ، امکانات پزشکی، به ویژه کسانی که MRI، آزمایش آزمایشگاهی، اسکن و خنک کننده خون را به کار می گیرند، به چیلرها کمک می کند تا کار را انجام دهند. تجهیزات اسکن مانند دستگاه های MRI حرارت زیادی را تولید می کنند که باید سریع و ایمن باشند تا شرایط تجهیزات را حفظ کنند.

چاپ خانه ها

سرویس داکت اسپیلت ، چیلر نقش مهمی در چاپخانه های بزرگ دارد. گرمای زیادی ایجاد شده توسط اصطکاک از طریق غلتک های چاپ شده است و جوهر در اجاق ها خشک می شود. برای نگه داشتن غلطک ها در شرایط خوب و چاپ تازه چاپ شده در شرایط خوب چیلر استفاده می شود. آنها گرما را از فرایند حذف می کنند و با وجود شرایط گرمای زیاد، قطعات و کاغذ را در شرایط مناسب نگه می دارند.

صنعت نوشیدنی

سرویس داکت اسپیلت ، گام مشترک بسیاری از انواع تولید نوشیدنی پخت و پز، مخلوط کردن و پاستوریزه کردن است. این که آیا آب گوشت، آبجو، شیر یا سایر نوشیدنی ها، صنعت نوشیدنی به چیلرها برای حذف گرما تولید شده توسط این فرایندها متکی است.

برنامه های لیزر

سرویس داکت اسپیلت ، لیزرها به سرعت تبدیل به یک عنصر شایع تر تولید می شوند و یکی از آن ها تولید گرمای زیادی می کند. برای نگهداری لیزرها و محصولاتی که آنها را سرد می کنند، چیلرهای سرد به این سیستم ها یکپارچه می شوند.

تولید لاستیک

سرویس داکت اسپیلت ، صنایع لاستیکی به چیلرها متکی هستند تا واحدهای کنترل دمای آب چند منطقه را سرد کنند. این باعث می شود که دستگاه لاستیکی، بشکه اکسترودر لاستیکی، میکسرهای بامبو و تقویم خنک و به درستی کار کند.

تعمیر و نگهداری چیلر:

تعمیر کمپرسور چیلر اسکرال، همه شرکت ها به مراتب بیشتر از استفاده از پوشش های محافظتی به لوله های چیلر، چیلرها و برج های خنک کننده اعمال می شود. ما سرویس خنک کننده ها را در منطقه فینیکس تعمیر و نگهداری می کنیم.

ما می توانیم به شما کمک کنیم بیشتر از سیستم HVAC تجاری خود استفاده کنید، با کمک به نگه داشتن برج خنک کننده و سیستم های چیلر برای اطمینان از اینکه آنها بهترین عملکرد را دارند و با کمترین انرژی در صورت لزوم استفاده می کنند. امروز ما تماس بگیرید اگر شما نیاز به تعمیر و یا خدمات در سیستم خنک کننده خود دارید.

شش نوع اساسی سیستم های خنک کننده وجود دارد که شما می توانید از آن برای پاسخگویی به نیازهای خنک کننده بار خود استفاده کنید. هر یک از نقاط قوت و ضعف خود را دارد. این مقاله برای شناسایی انواع مختلف سیستم های خنک کننده شناسایی شده و نقاط قوت و ضعف آن ها را شناسایی کرده است تا شما بتوانید بر اساس نیازهای شما آگاهانه انتخاب کنید.

شش نوع اصلی سیستم خنک کننده مایع وجود دارد:

  1. مایع به مایع

  2. سیستم خشک بسته حلقه

  3. سیستم خنثی حلقه بسته با خنک کننده ترمیناتور

  4. سیستم تبخیری حلقه باز

  5. سیستم تبخیر حلقه بسته

  6. سیستم آب سرد

سیستم های چیلر باز

سیستم های چیلر باز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا