سیستم های چیلر باز با آب قابل حمل در درجه اول مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که دسترسی به منابع آب خارجی محدود شده است. ناسازگاری در این سیستم این است که آب به تدریج توسط هوای اطراف آلوده می شود.

سیستم چیلر باید به طور مداوم با استفاده از آب خارجی به علت تبخیر رقیق شود. نمک های قابل حل بر روی سطوح فلز گرم قرار می گیرند، کاهش ظرفیت انتقال حرارتی برج خنک کننده را بوجود می آورد. برای جلوگیری از رشد جلبک در آب، آب باید به طور مرتب تجزیه و و با مواد شیمیایی ضدعفونی شود.

در زمستان، زمانی که کمپرسور چیلر کار نمی کند، برج خنک کننده باید یا تخلیه شود یا آب باید برای جلوگیری از انجماد گرم شود.

سیستم های چیلر باز

سیستم چیلر با آب در گردش بسته :

در یک سیستم چیلر خنک کننده بسته، آب به طور مداوم بین کمپرسور چیلر و مبدل حرارتی خارجی جریان می یابد. این مبدل حرارتی به واسطه یک مدار آب خارجی یا توسط هوای اطراف آن به حالت اولیه، خنک می شود. هنگامی که آب با استفاده از یک مدار آب دیگر خنک می شود، یک مبدل حرارتی مبدل حرارتی استفاده می شود.

هنگامی که آب با استفاده از هوای اطراف سرد می شود، یک ماتریس خنک کننده شامل لوله ها و باله های خنک کننده ایجاد می شود. هوای اطراف مجبور به استفاده از یک یا چندین لوله و باله می شود. این روش مناسب است اگر دسترسی به آب خنک محدود باشد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست