تعمیر مینی چیلر فنکویل

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

چگونه سیستم تهویه مطبوع چگونه کار می کند؟

همانطور که با تمام سیستم های تهویه مطبوع اصل هم باقی می ماند همانطور که گرما از یک منطقه حذف شده و جایگزین با هوای خشک هوا و هوای گرم است، به طور معمول به فضای خارجی اخراج می شود. همانطور که می بینید از این مثال نمونه ای از یک سیستم تهویه مطبوع، هوای محیط بر روی کندانسور کشیده می شود. که می تواند به عنوان رادیاتور به عنوان وسیله نقلیه موتوری شناخته شود، اما به جای آب از طریق سیستم، حاوی گاز مبرد می باشد.

در سفر خود در اطراف سیستم سه مرحله اصلی دارد؛ اواپراتور حاوی مبرد منجمد شده و هوا را از طریق رگهای خود می گیرد تا هوای خشک سرد را به داخل اتاق بفرستد، خازن حاوی گاز با درجه حرارت بالا است که بار دیگر هوا را از طریق رگ ها جمع آوری گرما از طریق عبور می کند و این سپس بیرون خارج می شود

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع

                             

اغلب منازل در هوای گرم  از کولر گازی استفاده مینمایند. برای اکثر مردم داشتن کولر گازی  لازمه زندگیشان میباشد و نحوه نگهداری و استفاده از کولر گازی لازمه این است که اطلاعات  دقیق و کافی از این سیستم را داشته باشند.

چگونگی کارکرد کولر گازی؟

کارکرد کولز گازی  این است که هوای گرم داخل خانه را به بیرون انتقال میدهد و از این طریق موجب خنک شدن خانه میگردد. هوای گرم به وسیله لوله هایی به اسم کوئل تبخیر کننده ، تهویه و سرد میشود.

این روند به این صورت شکل میگیرد که این لوله ها با مایعی به نام سرد کن پر شده اند و هنگامی که گرمای هوا را جذب میکنند، مایع به گاز تبدیل شده و تبخیر میشود.

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع

خنک کننده به یک کوئلی که در بیرون از خانه وجود دارد ارسال میشود و مجددا گرمای حاصلش را از دست داده و دوباره تبدیل به مایع میشود . کوئل بیرونی را چگالنده مینامند. .

پمپی که کمپرسور نام دارد سرد کن را بین دو کوئل به جریان در می آورد و موجب تغییر فشار سرد کن میشود تا تمام سرد کن ها بخار شده و یا در یک کوئل مناسب قرار  گیرند..

انرژي تمامی این خنک کننده ها و کوئل ها از طریق موتوری به اسم کمپرسور ،استفاده میشود. و تمام این سیستم اغلب سه برابر انرژی سرد کننده که کمپرسور استفاده مینماید را تامین میکند.تبدیل مایع به گاز و گاز به مایع سبب میشود تا انرژي بیشتری نسبت به مصرف کمپرسور مصرف شود.

پروانه های  کولر:

معمولا دارای ۲ نوع پروانه هستند که در قسمت شافت موتر قرار دارند ؛  پروانه از قسمت ورودی ، هوا را به داخل میبرد و با فشار راهی لوله ها میکند ، تا سرمای  داخل کولر به بیرون هدایت شود. این پروانه ها با مکش هوا ، آن را به سمت کندانسور میبرد تا مقدرا کمی از دما ی گاز تحت فشار قرار بگیرد .

لوله کاپیلاری:

این لوله قطر و طول آن با قدرت و نیروی کولر تناسب دارد ؛ و از طرفی کار تبدیل مایع به گاز را انجام میدهد.اغلب جنس این لوله ها از مس ساخته شده است.

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع

فیلتر

گاز سرما ساز پس از عبور از کندانسور و کاهش مقداری دما از فیلتر میگذرد ، تا مانع از جرم گرفتگی داخلی لوله های کندانسور شود ، و رطوبت گاز از بین برود و گازی خشک و خالص به مسیر وارد شود .

سینی زیر کولر:

در اثر سرمای کولر ، لوله های آلومینیومی دچار یخ زدگی میشوند و هنگامی که کولر استفاده نمیشود این ذرات بر اثر ذوب شدن ، به حالت آب در میایند و سینی برای خروج آب جمع شده  ، تعبیه شده است.

و اغلب سینی کولر رارنگ میکنند تا در اثر فرسایش مقاومت بیشتری داشته باشد.

خروجی هوای سرد:

در اغلب کولر ها هوای سرد از قسمت جلوی کولر بیرون میرود،هوای سرد هنگام خروج از یک فیلتر اسفنجی میگذرد.

ایع خنک کننده چیلر:

سه حالت اساسی ماده وجود دارد: گاز، مایع و جامد. برای شروع، هوا بیشتر از یک عایق است، نه یک هادی. مایعات و مواد جامد هدایت گرمای بیشتری دارند.

در مبدلهای حرارتی هوای سرد با دمای هوای معمولی “fan plus”، گرمای اولیه برای عملکرد (به عنوان مثال دستیابی به مقاومت حرارتی کم)، لایه مرزی هوای بی حرکت است که به تمام سطوح مبدل حرارتی . درون این ناحیه لایه مرزی “هوا مرده”، حمل و نقل انتشاری مکانیسم غالب انتقال حرارت است. گرمای حاصل از حرارت به طور عمده تعیین کننده مقاومت حرارتی مبدل حرارتی است. هیچ کس هنوز یک راه حل عملی برای مشکل لایه مرزی ایجاد نکرده است. یکی دیگر از مشکلاتی که در طول مدت طولانی باقی می ماند، ذرات ناشی از ذرات جامد و سایر آلودگی های هوا (گرد و غبار) است. سومین مانع مهم در مورد جریان هوا ناکافی به مبدل حرارتی ناشی از محدودیت سر و صدای فن است.

 اگر شما طرفدار انتخاب قطعات با کیفیت، پمپ ها و غیره هستید، می توانید عملکرد بالا را به دست آورید. EKWB بازار خنک کننده مایع را با اجزای با کیفیت بالا برای تقریبا هر بخش در کامپیوتر شما فراهم می کند.

شاخه زیبایی شناسی بسیار گسترده و ذهنی است. این از یک ساخت ساده و تمیز به اصطلاحات مدرن با کارت های گرافیکی مختلف، لوله های سخت و غیره استفاده می کند. استفاده از خنک کننده مایع گزینه های بی شماری برای سفارشی سازی را فراهم می کند، که کاربر نهایی را با یک تنظیم منحصر به فرد می کند. ما می توانیم به طور مستقیم برخی از سازه های آب سرد را به “هنر” متصل کنیم. هیچ چیز لذت بیشتری از داشتن یا ساختن مایع خنک کننده منحصر به فرد خود ایجاد نمی کند.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا