خرید انواع فنکویل

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع یا توزیع هوا:

سیستم های تهویه مطبوع اغلب از فن برای توزیع هوای تهویه به یک فضای اشغال شده مانند یک ساختمان یا یک ماشین برای راحتی راحتی و کیفیت هوا در محیط داخلی استفاده می کنند. واحد های الکتریکی مبرد مبتنی بر الکتریکی از واحدهای کوچک است که می تواند یک اتاق خواب کوچک داشته باشد که می تواند توسط یک بالغ به تنهایی انجام شود تا واحدهای عظیم نصب شده روی سقف برج های اداری که می توانند کل ساختمان را خنک کنند. خنک کننده معمولا از طریق یک چرخه یخچال به دست می آید، اما گاهی اوقات از تبخیر یا خنک کننده ی آزاد استفاده می شود. سیستم های تهویه مطبوع نیز می توانند براساس مواد خشک کننده (مواد شیمیایی که رطوبت از هوا را حذف می کنند) و لوله های زیرزمینی که می تواند مبرد گرم را به زمین برای خنک کننده توزیع کند، تولید می شود.

به طور کلی، تهویه مطبوع می تواند به هر نوع فن آوری اشاره کند که شرایط هوا (گرمایش، خنک سازی (رفع رطوبت)، تمیز کردن، تهویه یا حرکت هوا را تغییر می دهد. با این حال، در استفاده معمول، “تهویه مطبوع” به سیستم هایی که هوای سرد دارند اشاره می کند. در ساخت و ساز، یک سیستم کامل گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع به عنوان حرارت، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه هوا – به عنوان مخالف AC) اشاره می شود.

آبگرمکن های دیواری

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 6 =