انواع کولرگازی

سیستم های بدون داکت

تقسیم سیستم های Ductless:

سیستم های بدون سیستم تقسیم شده دارای یک خازن بیرونی و یک تا چهار واحد هوای داخل ساختمان یا بیشتر است که بر روی دیوار نصب شده است. لوله ها این قطعات را متصل می کنند و مبرد را به گردش می رسانند.

لوله، همراه با خط الکتریکی و تخلیه، از طریق یک سوراخ ۳ اینچ پشت هر واحد داخلی اجرا می شود. هر واحد داخلی اتاق را خنک می کند که در آن نصب شده است و کنترل از راه دور خود را دارد. سیستم های بدون سیستم تقسیم شده نیاز به هیچ مجوزی ندارند، و آنها را آسان تر می کند تا بدون مجوزهای موجود به خانه اضافه شوند.

آنها می توانند گران تر از تهویه مطبوع پنجره، و نصب حرفه ای توصیه می شود. در حالی که از لحاظ فنی هوا مرکزی نیست، خنک کننده هایی که ارائه می دهند، می توانند مانند یک سیستم هوای مرکزی احساس کنند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 10 =