سیستم برج خنک کننده مرکزی

سیستم برج خنک کننده مرکزی – این است که در آن یک یا چند برج خنک کننده به یک مجموعه مخزن دو پمپ متصل شده، پمپ (های) آماده به کار، می تواند اضافه می شود و برج ها را می توان به حداکثر ظرفیت خنک سازی اضافه کرد مجموعه مخازن مرکزی اجازه می دهد انواع مختلف چیلرها هوا، آب سرد، باعث می شود و تناژ را به همکاری با هم در همان سیستم سرد.

همچنین، انواع مختلف، باعث می شود و ظرفیت برج های خنک کننده برای همکاری در همان سیستم برج. در حالی که بسیاری از عملیات صنعتی از ترکیبی از این راه حل های خنک کننده استفاده می شود، بیشتر شامل یک چیلر.

سیستم خنک کننده مدولار – یک سیستم خنک کننده با چیلرهای چندگانه است که برای ایجاد یک سیستم خنک کننده کامل یا قابل ارتقا، هر یک از چیلر دارای کمپرسورهای دوگانه با اواپراتور دوگانه و کندانسور است.

سیستم برج خنک کننده مرکزی

هر یک از بانک ها از یک سیستم Master Remote Master (SRM) کنترل می شود که کمپرسورها را در هنگام خروج از دمای آب سرد می کند و منجر به کمپرسورها می شود تا زمان اجرا را تضمین کند، تعداد کمپرسور شروع می شود، ساعت کار کمپرسور، و تا ۱۰۰ گسل های زنگ در حافظه آن.

 SRM می تواند به PLC کارخانه خود صحبت کند و به همان میزان از شرایط عملیاتی و خطا که شما نیاز دارید را ارسال کند، تعداد کمپرسورهای فعال و آنهایی که خاموش هستند و چرا.

همراه با پمپ های آب سرد و پمپ آب، شما یک سیستم خنک کننده کامل دارید که شرایط عملیاتی و گسل هر قطعه تجهیزات را در سیستم خود به PLC گیاهان می دهد و می تواند به عنوان گیاه رشد کند. در حالی که بسیاری از عملیات صنعتی از ترکیبی از این راه حل های خنک کننده استفاده می کنند، چیلر تعریف: چه چیزی چیلر است؟ هنگامی که مردم در ابتدا با اصطلاح “چیلر” مواجه می شوند (اگر در ابتدا فکر نمی کنند یک فیلم ترسناک هستند)، معمولا به چیزهایی فکر می کنند که هوای اطراف را سرد یا سرد می کنند مانند یک تهویه مطبوع یا شاید یخچال و فریزر.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست