سیستم برج خنک کننده مرکزی

سیستم برج خنک کننده مرکزی

سیستم برج خنک کننده مرکزی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

سیستم برج خنک کننده مرکزی – این است که در آن یک یا چند برج خنک کننده به یک مجموعه مخزن دو پمپ متصل شده، پمپ (های) آماده به کار، می تواند اضافه می شود و برج ها را می توان به حداکثر ظرفیت خنک سازی اضافه کرد مجموعه مخازن مرکزی اجازه می دهد انواع مختلف چیلرها هوا، آب سرد، باعث می شود و تناژ را به همکاری با هم در همان سیستم سرد.

همچنین، انواع مختلف، باعث می شود و ظرفیت برج های خنک کننده برای همکاری در همان سیستم برج. در حالی که بسیاری از عملیات صنعتی از ترکیبی از این راه حل های خنک کننده استفاده می شود، بیشتر شامل یک چیلر.

سیستم خنک کننده مدولار – یک سیستم خنک کننده با چیلرهای چندگانه است که برای ایجاد یک سیستم خنک کننده کامل یا قابل ارتقا، هر یک از چیلر دارای کمپرسورهای دوگانه با اواپراتور دوگانه و کندانسور است.

سیستم برج خنک کننده مرکزی

سیستم برج خنک کننده مرکزی

هر یک از بانک ها از یک سیستم Master Remote Master (SRM) کنترل می شود که کمپرسورها را در هنگام خروج از دمای آب سرد می کند و منجر به کمپرسورها می شود تا زمان اجرا را تضمین کند، تعداد کمپرسور شروع می شود، ساعت کار کمپرسور، و تا ۱۰۰ گسل های زنگ در حافظه آن.

 SRM می تواند به PLC کارخانه خود صحبت کند و به همان میزان از شرایط عملیاتی و خطا که شما نیاز دارید را ارسال کند، تعداد کمپرسورهای فعال و آنهایی که خاموش هستند و چرا.

همراه با پمپ های آب سرد و پمپ آب، شما یک سیستم خنک کننده کامل دارید که شرایط عملیاتی و گسل هر قطعه تجهیزات را در سیستم خود به PLC گیاهان می دهد و می تواند به عنوان گیاه رشد کند. در حالی که بسیاری از عملیات صنعتی از ترکیبی از این راه حل های خنک کننده استفاده می کنند، چیلر تعریف: چه چیزی چیلر است؟ هنگامی که مردم در ابتدا با اصطلاح “چیلر” مواجه می شوند (اگر در ابتدا فکر نمی کنند یک فیلم ترسناک هستند)، معمولا به چیزهایی فکر می کنند که هوای اطراف را سرد یا سرد می کنند مانند یک تهویه مطبوع یا شاید یخچال و فریزر.

تقسیم سیستم های Ductless:

سیستم های بدون سیستم تقسیم شده دارای یک خازن بیرونی و یک تا چهار واحد هوای داخل ساختمان یا بیشتر است که بر روی دیوار نصب شده است. لوله ها این قطعات را متصل می کنند و مبرد را به گردش می رسانند.

لوله، همراه با خط الکتریکی و تخلیه، از طریق یک سوراخ ۳ اینچ پشت هر واحد داخلی اجرا می شود. هر واحد داخلی اتاق را خنک می کند که در آن نصب شده است و کنترل از راه دور خود را دارد. سیستم های بدون سیستم تقسیم شده نیاز به هیچ مجوزی ندارند، و آنها را آسان تر می کند تا بدون مجوزهای موجود به خانه اضافه شوند.

آنها می توانند گران تر از تهویه مطبوع پنجره، و نصب حرفه ای توصیه می شود. در حالی که از لحاظ فنی هوا مرکزی نیست، خنک کننده هایی که ارائه می دهند، می توانند مانند یک سیستم هوای مرکزی احساس کنند.

سیستم برج خنک کننده مرکزی

سیستم برج خنک کننده مرکزی

چرخه سرمایش:

در چرخه تبرید، گرما از یک محل سردتر به یک منطقه گرمتر منتقل می شود. همان طور که گرما به طور طبیعی در جهت مخالف جریان می یابد، برای دستیابی به این کار لازم است. یک یخچال یک مثال از چنین سیستمی است، زیرا گرما را خارج از محیط داخلی و داخل آن حمل می کند. مبرد به عنوان وسیله ای است که جذب و حذف گرما از فضای مورد نظر را خنک می کند و سپس آن گرما را در جاهای دیگر حذف می کند.

بخار منجمد وارد کمپرسور می شود، جایی که فشار و دمای آن افزایش می یابد. بخار سرد و سرد فشرده شده در حال حاضر در دمای و فشار است که می توان آن را فشرده و از طریق کندانسور ردیابی کرد.

در اینجا آن را توسط هوا جریان در سراسر کویل کندانسور و مایع به مایع سرد شده است. بنابراین، مبرد در گردش گرما را از سیستم حذف می کند و گرما به هوا منتقل می شود. حذف این گرما را می توان با ریختن آب بیش از کویل های کندانسور افزایش داد، و آن را هنگامی که آن را به شیر گسترش می یابد بسیار سردتر است.

بعد از اینکه یک مبرد مایع داغ، مایع منجمد، هنوز هم معمولا از طریق یک دریچه توسعه (اغلب چیزی بیشتر از یک سوراخ در لوله های مس مسی) عبور می کند، جایی که در آن فشار ناگهانی کاهش می یابد.

این کاهش فشار منجر به تبخیر بخشی از مبرد مایع می شود، به طوری که دمای آن را کاهش می دهد. هوا مطبوع هواپیما از توربین برای خنک کردن استفاده می کند، کارآمد تر اما پیچیده تر است. سپس مبرد سرد از طریق اواپراتور عبور می کند. یک فن هوا هوا گرم (که باید خنک شود) در داخل یخچال فریز می کند، باعث می شود بخش مایع مخلوط یخچال سرما نیز تبخیر شود و دمای بیشتری را نیز کاهش دهد.

تعمیر مینی چیلرسیستم برج خنک کننده مرکزی

سیستم برج خنک کننده مرکزی

بنابراین هوا گرم است و سپس توسط یک فن / دمنده اگزوز به داخل اتاق خنک می شود. برای تکمیل چرخه یخچال، بخار یخچال دار دوباره به کمپرسور رانده می شود. برای اینکه این فرآیند هر کارایی را داشته باشد، بخش خنک کننده / تبخیری سیستم باید با نوعی از مانع فیزیکی از بخش گرما / کانتینر جدا شود، و هر بخشی باید دارای فن مخصوص باشد تا “نوع” خود هوا (هوا گرم یا هوای سرد).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا