سوپاپ همانند یک موتور خودرو با چند پیستون، میل لنگ توسط یک موتور الکتریکی تبدیل می شود، پیستون گاز را فشرده و حرارت آن را در فرایند. گاز داغ به جای خروج از مخزن خنثی می شود. پیستونها دارای سوپاپ های دريافتی و خروجی هستند که می توانند بر روی تقاضا باز شوند تا پیستون را به حالت خاموش بگذارند، که ظرفیت چیلر را کاهش می دهد، زیرا تقاضا برای آب سرد کاهش می یابد. این تخلیه اجازه می دهد تا یک کمپرسور تک یک طیف وسیعی از ظرفیت ها برای بارگذاری بهتر سیستم را فراهم کند. این کار کارآمدتر از استفاده از یک سوپاپ گاز داغ برای ارائه یک تغییر ظرفیت با تمام پیستونهای کار است. بعضی از واحدها از هر دو روش استفاده می کنند، پیستون های تخلیه را به حداقل می رسانند، و سپس با استفاده از گاز بایگانی گرم می شوند تا ظرفیت ثابت نگه داشته شود. ظرفیت های بین ۲۰ تا ۱۲۵ تن.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

کولر گازی های ال جی مدل Next Plus II NP187SK1 18000

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست