تعمیر و سرویس تخصصی، چیلر

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

مایع مبدل حرارتی مایع یا چیلر را چگونه انتخاب کنیم؟

سرویس کولر گازی، این یک سوال است که شما ممکن است از خودتان سوال کنید؟ هر دو واحد کنترل دما، با این حال تفاوت بین یک چیلر و مبدل حرارتی وجود دارد. 

بیایید با درک تفاوت اساسی بین یک چیلر و تبادل گرما شروع کنیم. مایعات به مبدلهای حرارتی مایع یک سیستم تبرید ندارند. آنها ایده آل هستند که در خانه آب بیش از حد سرد است، بیش از حد کثیف است و یا به اندازه کافی فشار به اندازه کافی از تجهیزات آب سرد خود را پشتیبانی نمی کند. مبدلهای حرارتی یک سیستم خنک کننده آب با سیستم کنترل شده با سیستم کنترل شده تمیز و تمیز را ارائه می دهند.

مایع مایع به مبدل های حرارتی مایع، مزایای حذف گرما از خنک کننده گردش (از طریق یک مبدل حرارتی آب به آب) و انتقال گرما به آب یا آب شیر یا امکانات است. دمای واقعی خنک کننده گردش در یک کنترل کننده دما و یک دریچه الکترونی کنترل می شود. با توجه به منابع مختلف آب، دریچه دروازه نیز برای تنظیم جریان / فشار از امکانات و یا تامین آب خانه استفاده می شود .

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

چیلرها کمی متفاوت هستند. چیلرهای موجود به عنوان مدل های هوای سرد یا آب خنک می باشند. قطعات پایه و قطعات در یک چیلر (هر دو هوا سرد و آب سرد) نسبتا مشابه هستند. هر دو شامل یک کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و یک شیر توسعه است. یک بخار خنک کننده هوا، گرما را با دمیدن هوای سرد بر روی کندانسور برطرف می کند، در نتیجه دمای را کاهش می دهد.

یک بخار آب سرد با حرارت دادن آب سرد از طریق خطوط خازن، حرارت را از بین می برد. چیلرها از سیستم های خنک کننده استفاده می کنند و خنک کننده نهایی، دقیق و اقتصادی را ارائه می دهند. Chillers Recirculation دارای یک کمپرسور، مبرد منفرد CFC و یک سوپاپ گاز داغ است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 19 =