تعمیر چیلر داکت اسپلیت

سرویس کندانسور چیلر

سرویس کندانسور چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

     

چیلر کمپرسور بخار:

سرویس کندانسور چیلر، چیلر کمپرسور بخار شامل چهار اجزای اصلی چرخه یخچال فریزر بخار است. آنها شامل یک کمپرسور، تبخیر کننده، کندانسور و دستگاه اندازه گیری می شوند.

چیلرهای فشرده سازی بخار به طور معمول با استفاده از مبرد های HCFC یا CFC برای به دست آوردن یک اثر تبرید. کمپرسورها نیروی محرکه در چیلر فشرده سازی بخار هستند و به عنوان یک پمپ برای مبرد عمل می کنند.

گاز مبرد گاز فشرده از کمپرسور به واحد خنک کننده فرستاده می شود که انرژی گرما را از مبرد به آب خنک یا هوا خارج از سیستم رد می کند.

انتقال گرما اجازه می دهد تا گاز مبرد به یک مایع متصل شود و سپس به یک دستگاه اندازه گیری فرستاده می شود.

دستگاه اندازه گیری جریان مایعات مایع منی که باعث کاهش فشار می شود را محدود می کند. افت فشار باعث می شود مایع مایع خنک کننده فاز را از مایع به گاز تغییر دهد و در نتیجه این گرما را از آب جذب می کند تا به دلیل تبخیر فلزی آدیاباتیک سرد شود.

دستگاه اندازه گیری قرار گرفته است به طوری که گاز مبرد در حال گسترش در داخل بخارپز قرار می گیرد، انتقال حرارت انرژی از آب به گاز خنک کننده سرد می شود. گاز مبرد گرم سپس به کمپرسور منتقل می شود تا دوباره چرخه را دوباره شروع کند و اکنون آب سرد تازه در حلقه جداگانه می تواند برای خنک نگهداری استفاده شود.

سرویس کندانسور چیلر

سرویس کندانسور چیلر

مورد استفاده چیلرها کجاست؟

قیمت چیلر ، در دنیای صنعتی، میلیون ها ماشین وجود دارد که گرمای باور نکردنی را تولید می کنند. برای این ماشین ها نباید بیش از حد گرم شوند و ذوب شوند، آنها باید خنک شوند. این چیلر طراحی شده برای انجام این کار است.

چیلرها برای فرایندهایی که در دمای ۶۰ درجه فارنهایت یا کمتر عمل می کنند استفاده می شود. برای فرایندهایی که در برج های خنک کننده ۸۵ درجه یا بالاتر عمل می کنند مناسب تر می شوند. در زیر فهرستی از مواردی را که در آن از چیلرها استفاده می شود پیدا کنید:

سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های خنک کننده بیش از یک موضوع راحتی در آریزونا هستند، آنها از سلامتی و ایمنی برخوردار هستند. هزینه های خنک کننده برای محل های تجاری به طور معمول حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه های انرژی را تشکیل می دهند. با توجه به هزینه های برق همیشه در حال افزایش است و از بین رفتن HCFC ها و CFC ها، تقاضای فوق العاده بالا برای جایگزینی سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های تهویه مطبوع با سیستم های سرد وجود دارد.

ساخت پلاستیک

چیلرهای مورد استفاده در تولید پلاستیکی معمولا بر روی یک یا هر دو از دو نقش، خنک سازی محصولات پلاستیکی و خنک سازی ماشین آلات مورد استفاده برای ساخت آنها می باشد. محصولاتی که دمیده، مهر و موم شده یا اکسترود شده اند.

قیمت چیلر ، واحدهای خنک کننده نیز برای نگه داشتن بشکه اکسترودر استفاده می شود و هیدرولیکی دستگاه قالب سازی سرد است. این نه تنها باعث صرفه جویی در انرژی می شود، بلکه همچنین به افزایش عمر تجهیزات تولید پلاستیکی کمک می کند.

امکانات پزشکی

امکانات پزشکی، به ویژه کسانی که MRI، آزمایش آزمایشگاهی، اسکن و خنک کننده خون را به کار می گیرند، به چیلرها کمک می کند تا کار را انجام دهند. تجهیزات اسکن مانند دستگاه های MRI حرارت زیادی را تولید می کنند که باید سریع و ایمن باشند تا شرایط تجهیزات را حفظ کنند.

چاپ خانه ها

چیلر نقش مهمی در چاپخانه های بزرگ دارد. گرمای زیادی ایجاد شده توسط اصطکاک از طریق غلتک های چاپ شده است و جوهر در اجاق ها خشک می شود. برای نگه داشتن غلطک ها در شرایط خوب و چاپ تازه چاپ شده در شرایط خوب چیلر استفاده می شود. آنها گرما را از فرایند حذف می کنند و با وجود شرایط گرمای زیاد، قطعات و کاغذ را در شرایط مناسب نگه می دارند.

سرویس کندانسور چیلر

سرویس کندانسور چیلر

صنعت نوشیدنی

گام مشترک بسیاری از انواع تولید نوشیدنی پخت و پز، مخلوط کردن و پاستوریزه کردن است. این که آیا آب گوشت، آبجو، شیر یا سایر نوشیدنی ها، صنعت نوشیدنی به چیلرها برای حذف گرما تولید شده توسط این فرایندها متکی است.

برنامه های لیزر

قیمت چیلر ، لیزرها به سرعت تبدیل به یک عنصر شایع تر تولید می شوند و یکی از آن ها تولید گرمای زیادی می کند. برای نگهداری لیزرها و محصولاتی که آنها را سرد می کنند، چیلرهای سرد به این سیستم ها یکپارچه می شوند.

تولید لاستیک

قیمت چیلر ، صنایع لاستیکی به چیلرها متکی هستند تا واحدهای کنترل دمای آب چند منطقه را سرد کنند. این باعث می شود که دستگاه لاستیکی، بشکه اکسترودر لاستیکی، میکسرهای بامبو و تقویم خنک و به درستی کار کند.

سرویس کندانسور چیلر

سرویس کندانسور چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا