قیمت مینی چیلر

سرویس کار مینی چیلر

سرویس کار مینی چیلر

سیستم “تقسیم”

سرویس کار مینی چیلر، واحدهای پنهان شده مجتمع Temperzone یا سیستم های “تقسیم” شامل یک واحد در فضای باز و یک واحد داخلی در فضای سقف نصب شده است. هوا از طریق واحد مجزا به یک یا چند مجرای هوایی توزیع می شود. با کنترل ترموستات مناسب، گرمایش، خنک کننده یا خودکار برج خنک کننده:

برج خنک کننده؛

معمولا روی سقف قرار گرفته و مقصد نهایی گرمای ناخواسته در ساختمان است. برج خنک کننده شامل یک فن بزرگ است که هوا را از طریق واحد می سوزاند. آب كندانسور به برج های خنككی پمپ می شود و به جریان هوا اسپری می شود.

هوای سرد هوا وارد و در تماس مستقیم با اسپری آب کندانسور (در یک برج خنک کننده آزاد) وارد می شود و این باعث می شود که گرما از آب کندانس به هوا منتقل شود و سپس این هوا در جو ذوب می شود. سپس آب كندانسور جمع شده و به سمت خازن خنك كننده آماده مي شود تا گرما بيشتر جمع شود

هنگامی که به دنبال صرفه جویی در انرژی در یک کارخانه چیلر موجود و یا تعمیر کارخانه، نگاه کنید عمیق تر از خود چیلر. اگر چه ممکن است چیلر بزرگترین بار پیک هر جزء باشد، ممکن است بزرگترین مشارکت در کل مصرف انرژی سالانه نباشد. مهم تر این است که در مورد چگونگی همکاری همه اجزای سازنده در طول سال، برای رسیدن به بیشترین صرفه جویی، اهمیت بیشتری پیدا کنید. توجه به کارایی بخشی بار، کلید گرفتن حداکثر صرفه جویی است.

سرویس کار مینی چیلر

سرویس کار مینی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 + 8 =