تعمیر چیلر و داکت اسپلیت

سرویس چیلر تراکمی هوا خنک

سرویس چیلر تراکمی هوا خنک

طول عمر آب گرم کن:

سرویس چیلر تراکمی هوا خنک، هزینه اولیه یک آب گرم کن بدون مخزن بیشتر از یک آب گرم کن متعارف و معمولی با مخزن می باشد ، اما آبگرمکنهای بدون مخزن به طور معمول طول عمر بیشتری دارند و هزینه های عملیاتی و مصرف  انرژی کمتری دارند که می تواند قیمت خرید بالاتر آن را جبران کند.

اکثر آبگرمکنهای بدون مخزن دارای بیش از ۲۰ سال عمر هستند. همچنین آنها قطعات قابل جابجایی دارند که طول عمر آنها را بیشتر میکند. در مقابل، آبگرمکن های مخزن دار ۱۰-۱۵ سال عمر مفید دارند.

سر پوش هاي مناسب بايستي بر روي چرخ سمباده نصب شده باشد.

 محور سنگ سمباده نبايد داراي لرزش بوده و متصدي سنگ سمباده قبل از شروع كار بايد سنگ را از نظر ترك خوردگي كنترل نمايد.

سرویس چیلر تراکمی هوا خنک

سرویس چیلر تراکمی هوا خنک

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

:منبع

www.energy.gov

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 1 =