تعمیر چیلر داکت اسپلیت

سرویس چیلر تراکمی اسکرو

سرویس چیلر تراکمی اسکرو

آلودگی باکتریایی در آب گرم کن:

سرویس چیلر تراکمی اسکرو، چنانچه  آب به اندازه کافی داغ نشود خطر رشد باکتری لژیونلا پنوموفیلا در آب افزایش میابد. دستورالعمل های اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری های لژیونایری توصیه می کنند که آب گرم باید در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد (۱۴۰ درجه فارنهایت) ذخیره و توزیع شود ور صورتی که دمای قابل تحمل برای انسان که در آن دما احساس سوختن ندارد ۵۰ درجه سانتی گراد (۱۲۲ درجه فارنهایت) است.

همچنین دمای مخزن بیش از ۶۰ درجه سانتیگراد (۱۴۰ درجه فارنهایت) ممکن است رسوبات آهکی را ایجاد کند که بعدا می تواند خود این رسوبات باعث رشد باکتری ها را در مخزن آب قرار شوند. خوشبختانه با کنترل شیمیایی آب آشامیدنی امکان کنترل لژیونلا وجود دارد.

مزایای دماهای پایین لوله عبارتند از : کاهش میزان تلفات حرارت و کاهش مصرف انرژی

سرویس چیلر تراکمی اسکرو

سرویس چیلر تراکمی اسکرو

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

:منبع

www.en.wikipedia.org

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 20 =