تعمیر مینی چیلر فنکویل

سرویس هواساز

سرویس هواساز

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                      

HCFC-22 یا R22:

R22 (همچنین به عنوان HCFC-22 شناخته می شود) پتانسیل گرم شدن کره زمین در حدود ۱۸۰۰ برابر بیشتر از CO2 دارد. این دستگاه تا سال ۲۰۱۰ برای استفاده در تجهیزات جدید فاجعه می شود و تا سال ۲۰۲۰ به طور کامل قطع می شود. اگر چه این گازها می توانند هنگام بازیافت واحد های تهویه مطبوع بازیافت شوند، تخلیه و نشت کنترل نشده می تواند گاز را به طور مستقیم در جو آزاد کند.

در انگلستان مقررات اوزون  در سال ۲۰۰۰ به اجرا در آمد و ممنوع استفاده از ازن تخلیه مبرد HCFC مانند R22 در سیستم های جدید. مقررات استفاده از R22 را بعنوان یک مایع “اضافه کردن” برای نگهداری بین سال ۲۰۱۰ (برای مایکروفر) و ۲۰۱۵ (برای مایعات بازیافتی) ممنوع کرد.

سرویس هواساز

سرویس هواساز

این به این معنی است که تجهیزاتی که از R22 استفاده می کنند، تا زمانی که نشت نکنند، می توانند کار کنند. اگر چه R22 در حال حاضر ممنوع است، واحد هایی که از مبرد استفاده می کنند، هنوز هم می توانند خدمات و نگهداری شوند.

تولید و استفاده از CFC ها ممنوع و یا به شدت محدود شده است به دلیل نگرانی در مورد از بین بردن ازون (همچنین نگاه کنید به پروتکل مونترال). با توجه به این نگرانی های زیست محیطی، از ۱۴ نوامبر ۱۹۹۴، سازمان حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، فروش، مالکیت و استفاده از مبرد را فقط به تکنسین های مجاز محدود کرد، در هر مقررات در بخش های ۶۰۸ و ۶۰۹ قانون هوای پاک.

سرویس هواساز

به عنوان جایگزینی برای مبرد های معمولی، گازهای دیگر مانند CO2 (R-744) پیشنهاد شده است. R-744 به عنوان مبرد در اروپا و ژاپن است. این یک مبرد مؤثر با پتانسیل گرم شدن کره زمین از ۱ است، اما باید از فشرده سازی بالاتر برای تولید یک اثر خنک کننده مشابه استفاده کرد.

در سال ۱۹۹۲، یک سازمان غیردولتی، Greenpeace، توسط سیاست های اجرایی شرکت مورد حمایت قرار گرفت و درخواست کرد که یک آزمایشگاه اروپایی مایعات جایگزین را پیدا کند.

این منجر به دو گزینه، یک ترکیب پروپان (R290) و ایزوبوتان (R600a) و یکی از ایزوبوتان خالص است. [صنعت با تغییراتی در اروپا تا سال ۱۹۹۳، و در ایالات متحده تا سال ۲۰۱۱، با وجود برخی مراحل حمایتی در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸، مقاومت کرد.

سرویس هواساز

الزامات چیلرهای جذبی:

تعمیرات مینی چیلر اکسیژن، عملیات و الزامات چیلرهای جذبی، سناریوهایی که در آن چیلرها ترجیح داده می شوند:

  1. هزینه های برق بالا و هزینه های کم سوخت. اطمینان حاصل کنید که دیفرانسیل به اندازه کافی بزرگ است.
  2. قدرت الکتریسیته موجود در دسترس نیست.
  3. گرمای زباله در دسترس است (به عنوان مثال از جریان اگزوز یا آب گرم از موتور ژاکت).
  4. دسترسی به آب گرم به اندازه کافی یا بخار خالص کم.

این همچنین به مناطقی که محیط آرام ترجیح داده می شود، مناسب است – جذب کننده ی خنک کننده آرام است، سیستم بدون سایش به دلیل کمبود قطعات متحرک – حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری.

سرویس هواساز

ساختمان کنتاکتور:

۵. از نظر حفاظتی مطمئن ترند و حفاظت مطمئن تر و کامل تری دارند.

۶. عمر موثرشان بیشتر است.

۷. هنگام قطع برق،مدار مصرف کننده نیز قطع می شود و به استارت مجدد پیدا میکند؛ در نتیجه از خطرات وصل ناگهانی دستگاه جلو گیری می کند.

سرویس هواساز

تعمیرات مینی چیلر اکسیژن

چگونه سیستم تهویه مطبوع خانه شما کار می کند:

چگونه یک سیستم تهویه مطبوع خانگی کار می کند، نوعی رمز و راز برای بسیاری از ما است. کوره ها به راحتی قابل درک هستند – آنها هوا را گرم می کنند و در داخل خانه خود را در اطراف خانه منفجر می کنند.

بویلر آب گرم یا بخار می دهد و آن را در اطراف خانه خود در لوله ها حرکت می دهد. اما سیستم های تهویه مطبوع چطور هوا سرد و هوا را خنک می کنند؟ برای درک آن، شما باید به یک اصل که ممکن است در کلاس فیزیک دبیرستان یا کالج آموخته اید بروید.

اموال طبیعی هر گاز این است که آن را گسترش می دهد، آن را سرد می کند. سردرگم؟ در ادامه مطلب بخوانید و باید روشن شود.

سرویس هواساز

تعمیرات هواساز

اصول اولیه

اگرچه این یک عادت ساده است، شما می توانید یک سیستم تهویه مطبوع را به عنوان یک ماشین که از خانه شما گرما می گیرد و با استفاده از پنج بخش مرتبط با آن، خارج می کند، فکر کنید:

  • گاز
  • کمپرسور
  • کندانسور
  • شیر گسترش
  • کویل اواپراتور

انواع مختلفی از سیستم های تهویه مطبوع وجود دارد که می توانند در خانه استفاده شوند، از جمله واحدهای پنجره، سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل، تهویه مطبوع و سیستم تهویه مطبوع مرکزی.

سرویس هواساز

علیرغم اختلافات آنها، فیزیک نحوه کار آنها یکسان است، و همه آنها از اجزای زیر استفاده می کنند و به طور مستقیم خنک کننده گسترش می یابند. در اصل، این کار بسیار شبیه یخچال و فریزر یخچال شماست.

انواع دیگری از برجهای خنک کننده که از چوب و سایر مصالح ساخته می شود نیز وجود دارد.در برجهای خنک کننده با کشش طبیعی هوا شکل برج طوری طراحی می شود که جریان سریع هوا در داخل برج بوجود آید.
آب گرم از کندانسور در ارتفاع ۱۰ تا ۱۵ متر بالاتر از سطح استخر به سیستم پخش کننده آب وارد می شود . در برجهای قدیمی تر صفحه ای که آب خروجی از کندانسور به آن ریخته می شود دارای سوراخهای منظمی در قسمت پائین است که آب از داخل این سوراخها به فنجانهای زیرین می ریزد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا