تعمیر چیلر داکت اسپلیت

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                        

دودکش:

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن ، دودکش مناسب، محصولات جانبی احتراق را از خانه خارج می کنند. بنابراین، مشکلات دودکش شما را در معرض محصولات جانبی مانند مونوکسید کربن قرار می دهد .

اکثر کوره های قدیمی و دیگهای بخار به طور طبیعی طراحی دودکش را دارند. گازهای احتراق از طریق دودکش از خانه خارج می شوند. به طور طبيعي انسداد دودکش، مشکلاتي را به وجود مي آورد.

شیر سه راهه تقسیم کننده : به این صورت عمل می کند که سیالی از یک طرف وارد می شود و با نسبتی تقسیم و از دو طرف دیگر خارج می شود . این تقسیم بندی در بین خروجی های شیر به نوع شیر و سایز ورودها و خروجی ها بستگی دارد .

شیر سه راهه تغییر دهنده  مسیر : به این صورت عمل می کند که مسیر خروج را از یک خط به خط دیگر عوض و یا جهت جریان را تغییر می دهد.

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

تهویه مناسب برای سیستم های احتراق:

سرویس چیلر اکسیژن، هر زمان که سیستم گرمایشی یا نفتی را جایگزین کنید، باید حتما با هوا ارتباط داشته باشد. هوا برای احتراق توسط تمام سیستم های گرمایشی نفتی و گازی مورد نیاز است. این هوا در برخی از خانه ها بوسیله نشت ناخواسته هوا یا توسط کانال های هوا که به خارج از منزل وصل می شوند،تامین می شود.

فرایند احتراق چندین محصول جانبی را ایجاد می کند که به طور بالقوه برای سلامت انسان خطرناک هستند و حتی می تواند باعث خسارت در خانه شما شود. شما می توانید خود را از این خطرات محافظت کنید و همچنین بهره وری انرژی را حفظ کنید، اطمینان حاصل کنید که سیستم دودکش شما به درستی کار می کند و سیستم گرمایش خود را به خوبی تهویه می کنید.

در بعضی موارد، نصب کوره احتراق یا دیگ بخار نیز می تواند کمک کند.

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

آبگرمکن گازی در مقابل آبگرمکن الکتریکی:

تعمیرات مینی چیلر شرکت اکسیژن،یک آبگرمکن گازی از سوختن سوخت (معمولا گاز طبیعی) برای گرم کردن آب استفاده می کند، در حالی که در بخاری برقی از کویل های مقاومت الکتریکی استفاده می شود.با توجه به قیمت گاز آبگرمکنهای گازی نسبت به بخاری های الکتریکی کارآمدتر هستند، اما هزینه برق خود هزینه های عملیاتی یک بخاری برقی را افزایش می دهد.

آبگرمکن های گازینرخ بازیابی بسیار سریعتری دارند که این امر آنها را یک گزینه مناسب برای خانواده های بزرگتر می کند.

در ایالات متحده، حدود ۶۰ درصد از خانه ها از آبگرمکن های گازی استفاده می کنند و ۴۰ درصد از برق استفاده می کنند.

حقیقت این است که کولرهای آبی رطوبت فضا را نیز بین ۵۰ تا ۷۰ درصد کرده و هزینه آب و تعمیر و نگهداری مضاعفی را برما تحمیل می کنند  . صرف ارزان بودن و مقداری صرفه‌‌جویی کوتاه مدت نباید باعث شود ما آسایش و بهداشت  خانواده امان را  نادیده بگیریم.

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

معایب گرمایش رادیاتور:

 خدمات تخصصی شرکت اکسیژن، بزرگتراست و و فضای بیشتری نیاز دارد.

رادیاتور حالت صرفه جویی در هزینه را ندارد.

  • برای تمیز کردن یک رادیاتور می توانید ممکن است دچار مشکل شوید و خانه پر از آب شود.
  • ناخوشایند از لحاظ ظاهری.

اگر در جای مناسب قرار نگیرد، مقدار زیادی گرما هدر میرود

  • در بعضی موارد لوله ها نمایان هستند.

معمولاً برای حفاظت از بارهایی که به کنتاکتور بسته می‌شود از رله حرارتی یا بی متال استفاده می‌شود. این نوع رله‌ها در برخی از انواع کنتاکتور بر روی بدنه تعبیه شده‌اند و در انواع دیگر به صورت اختیاری بر روی کنتاکتور بسته می‌شوند. اگر بار بسته شده به کنتاکتور جریانی بیش از حد مجاز از شبکه بکشد یا ولتاژ ورودی بجای سه فاز دو فاز بشودرله حرارتی عمل می‌کند و از صدمه زدن به بار الکتریکی جلوگیری می‌نماید.

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سیستم گرمایشی مدرن:

خدمات چیلر اکسیژن، سیستم های گرمایشی مدرن می توانند میزان قابل توجهی(۹۸%) از سوخت را به گرمای مفید برای خانه شما تبدیل می کنند.با ارتقاء سیستم گرمایشی با کارآیی جدید، اغلب می توانید صورتحساب سوخت خود را کاهش دهید و تولید آلودگی را به نصف کاهش دهد.

تیغه‌های هر کنتاکتور به دو بخش تقسیم می‌شود. تیغه‌های قدرت و تیغه‌های فرمان. وظیفهٔ اصلی تیغه‌های قدرت هدایت جریان اکتریکی پس از هر بار تحریک شدن بوبین از خود است. تیغه‌های فرمان نیز همانطور که از نامشان مشخص است برای استفاده در مدار فرمان به کار می‌رود.

تیغه‌های فرمان به دو صورت نرمالی باز و نرمالی بسته بر روی بدنه کنتاکتور تعبیه شده‌اند. این تیغه‌ها پس از هر بار تحریک شدن بوبین تغییر وضعیت داده و به حالت عکس تغییر وضعیت می‌دهند.

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

سرویس مینی چیلر شرکت اکسیژن

چیلرها:

تعمیر مینی چیلر فنکویل، این دستگاه هابه علت حجیم بودن وتولیدسروصدامعمولادرمحل خاصی ازساختمان بنام موتورخانه نصب می گردندودرانواع چیلرهای جذبی٬سانتریفوژوتراکمی برحسب ظرفیت موردنیازطراحی وساخته می شوند.البته مادراینجابه شرح وتوضیح چیلررهای جذبی می پردازیم که ازاهمیت بیشتری برخوردارند.

در مجاورت مواد قابل اشتعال و انفجار يا در مكانهايي  كه گرد و غبار و بخارات يا گازهاي قابل انفجار و اشتعال وجود دارد نبايد جوشكاري و برشكاري با دستگاههاي جوش كاري انجام شود.

⭕_اگر در محلهايي كه جوشكاري انجام مي شود ،اشخاص ديگري نيز مشغول بكار بوده يا عبور و مرور  كنند بايد از پاراوان هاي ثابت يا قابل حمل مناسب استفاده شود كه حداقل ارتفاعشان ۲ متر باشد.

⭕_كپسول هاي استيلن پر و خالي نبايد در كارگاههاي جوشكاري يا برشكاري انبار شود . همچنين انباركردن آنها تو ا ما “با كپسول هاي اكسيژن در يك جا فقط موقعي مجاز است كه بوسيله جدارهاي مقاوم در مقابل حريق اين دو نوع كپسول از يكديگر جدا شده باشند.

تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیر مینی چیلر فنکویل

:منبع

www.energy.gov

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا