تعمیر مینی چیلر فنکویل

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                           

                                

سیستم های تقسیم شده تهویه مطبوع:

سیستم های تهویه مطبوع Split در دو فرم وجود دارد: مینی اسپلیت و سیستم های مرکزی. در هر دو نوع، مبدل حرارتی داخلی محیط (تبخیری) با فاصله ای از محیط خارج (واحد تراکم) مبدل حرارتی جدا شده است.

سیستم تقسیم مینی به طور معمول هوا تهویه مطبوع و گرما را به یک اتاق یا یک اتاق یک ساختمان می دهد. سیستم های چند منطقه یک سیستم مشترک از سیستم های بدون مجوز هستند و اجازه می دهد تا تا ۸ اتاق (مناطق) از واحد واحد فضای داخلی تهویه شود.

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

سیستم های چند منطقه ای به طور معمول انواع مختلفی از سبک های داخلی را ارائه می دهند که شامل دیوارهای نصب شده، سقف نصب شده، سقف کاذب و افقی کانال است. سیستم های مینی اسپلیت معمولا ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ BTU (9،۵۰۰-۳۸،۰۰۰ کیلووات ساعت) در ساعت خنک کننده تولید می کنند. سیستم های چند منطقه ای ظرفیت خنک کننده و حرارت را تا ۶۰،۰۰۰ Btu در نظر می گیرند.

مزایای سیستم بیسیم شامل اندازه کوچکتر و انعطاف پذیری برای منطقه بندی یا گرمایش و خنک سازی اتاق های فردی است. فضای داخلی دیوار مورد نیاز به طور قابل توجهی کاهش می یابد. همچنین، کمپرسور و مبدل حرارتی را می توان دورتر از فضای داخلی قرار داد، نه صرفا در طرف دیگر واحد همانند در یک سیستم تهویه مطبوع PTAC یا پنجره.

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

شلنگ های بیرونی انعطاف پذیر از واحد خارجی به داخل (داخل) داخلی هدایت می شوند. اینها اغلب با فلز به نظر می رسند که شبیه به تخلیه های معمول از سقف است. علاوه بر این، سیستم های ductless ارائه می دهد کارایی بالاتر، رسیدن به بیش از ۳۰ SEER. [37]

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

کمبود اولیه تهویه مطبوع هوا بدون هزینه است. چنین سیستم هایی حدود ۱۵۰۰ دلار به ۲۰۰۰ دلار برای هر تن (۱۲۰۰۰ BTU در ساعت) از ظرفیت خنک کننده هزینه می کنند. این حدود ۳۰٪ بیشتر از سیستم های مرکزی است (از جمله لوله های دریایی) و ممکن است بیش از دو برابر قیمت پنجره های واحد ظرفیت مشابه باشد. »

یک مزیت احتمالی اضافی که هزینه نصب مینی تقسیم می تواند بالاتر از بعضی از سیستم ها باشد، گرچه هزینه های عملیاتی و تخفیف یا سایر مشوق های مالی ارائه شده در بعضی از مناطق، می تواند کمک هزینه های اولیه را جبران کند.

تهویه مطبوع مرکزی (کانال):

تهویه مطبوع مرکزی (کانال) تهویه خنک کننده کل خانه یا تجاری بزرگ است و اغلب از قابلیت کنترل دما با چند منطقه می توان با اضافه کردن جعبه های کنترل هواپیما، فراهم کرد.

در تهویه مطبوع مرکزی، داخل مبدل حرارتی داخلی به طور معمول درون کوره مرکزی / واحد مبدل حرارتی اجباری هوا قرار می گیرد که در تابستان برای پخش هوای سرد در یک محل یا ساختمان تجاری استفاده می شود.

برنامه رفع خستگی سیستم های تهویه مطبوع مدرن:

در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع مدرن یک چرخه رطوبت وجود دارد؛ کمپرسور روشن است و فن تا حد ممکن کاهش می یابد (کمترین سرعت در شرایط عادیاین باعث کاهش دمای تبخیر می شود و بنابراین آب بیشتری را تلف می کند، در حالی که سرعت بالایی دارد. برای کمک به تضعیف قطره های دمای زمانی که درجه حرارت زیر یک آستانه می افتد، هر دو طرف فن و کمپرسور خاموش می شوند رطوبت را در اواپراتور خاموش می کند تا به اتاق برسد. هنگامی که درجه حرارت افزایش می یابد دوباره کمپرسور می آید و فن به سرعت کم می شود. با این حال گاهی اوقات فن باقی می ماند و کمپرسور برای خنک کردن یخ تولید می شود (از این رو چرا برنامه در شرایط سرد کار نمی کند).

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

نوع تهویه مطبوع تهویه مطبوع از سنسور دماسنج داخلی استفاده می کند (معمولا برای عملیات پمپ حرارتی استفاده می شود که سرعت آن را با توجه به میزان تبخیر کننده گرم می کند) تنظیم سرعت کمپرسور برای نگه داشتن اواپوراتور تا حد امکان سرد، زمانی که اواپراتور خیلی سرد است کمپرسور با استفاده از فنر داخلی در حال تعلیق شدن یا متوقف می شود.

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

تعمیرات فن کویل اکسیژن

واحدهای قابل حمل سیستم تهویه مطبوع:

یک سیستم تهویه مطبوع قابل حمل می تواند به آسانی در داخل خانه یا اداره حمل شود. آنها در حال حاضر با ظرفیت حدود ۵،۰۰۰-۶۰،۰۰۰ BTU / h (1500-18،۰۰۰ W) و با یا بدون گرمایش مقاومت الکتریکی در دسترس هستند. سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل یا تبخیری یا یخچال هستند.

سیستم های مبرد کمپرسور هوا خنک هستند، به این معنی که آنها از هوا برای تبادل گرما استفاده می کنند، همانند یک رادیاتور اتومبیل یا سیستم تهویه مطبوع معمولی.

سرویس فن کویل شرکت اکسیژن

چنین سیستمی هوا را خنک می کند، زیرا آن را سرد می کند. این آب را از هوا سرد شده جمع می کند و هوای داغ را تولید می کند که خارج از منطقه خنک می شود. انجام این کار انتقال حرارت از هوا را در منطقه سرد و به هوا خارج می کند.

اولین پالایشگاه تاسیس شده در جهان ، در سال ۱۸۶۰ در ایالت پنسیلوانیای آمریکا بوده است. نفت خام ، از کوره‌های مبدل حرارتی عبور کرده، بعد از گرم شدن وارد برجهای تقطیر شده و تحت فشار و دما به دو صورت از برجها خارج می‌شود و محصولات بدست آمده خالص نیستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا