داکت اسپلیت اکسیژن

سرویس فن کوئل

سرویس فن کوئل

نکات طراحی:

سرویس فن کوئل، هنگام تعریف واحدهای بارگذاری هوا (AHU)، این نکات طراحی و راهنمایی های عیب یابی را دنبال کنید.

هر پروژه دارای مجموعه ای منحصر به فرد از معیارهایی است که باید متعادل شود تا بهترین راه حل (کامل) را بیابند. مهندسان طراحي مي كنند كه اين معيارها را در ابتدا در يك پروژه سازماندهي كنند و معمولا براي پشتيباني از روش نهايي لازم است كه تجزيه و تحليل اقتصادي انجام شود.

هر مولفه فردی در AHU باید با ترکیب تحقیق، تجزیه و تحلیل و تجربه انتخاب شود. با حفظ کارایی و قابلیت نگهداری انرژی در تمام فرایندهای انتخابی به طور ذهنی، احتمال کمتری وجود دارد که پروژه کامل شود.

با این حال، حتی بهترین AHU ها و تاسیسات، مستلزم تعهد قوی از اپراتورهای ساختمان به منظور حفظ کارایی آنها هستند. برنامه های نگهداری پیشگیرانه همراه با راه اندازی مستمر به کمترین هزینه مالکیت ممکن برای هر سیستم کمک می کند.

 • هنگامی که یک پروژه شروع می شود، زمان را برای فهرست اهداف و محدودیت های مختلف از قبیل الزامات پیشنهاد، کدهای و استانداردهای قابل اجرا، اهداف انرژی و تنظیمات مالک، صرف کنید. ایجاد یک ماتریس از هر گزینه سیستم و سند نقاط قوت و ضعف خود را.
 • در ابتدای یک پروژه سعی کنید از فروش انرژی و قابلیت نگهداری انرژی در فروش لذت ببرید. هزینه اولیه بسیار مهم است، اما بسیاری از صاحبان تمایل دارند تا پول اضافی به جلو برسند اگر آنها بتوانند مزایای هزینه های مالکیت پایین را نشان دهند.
 • در نظر بگیرید که آستر کنترل، قطع برق، و VFD های نصب شده در کارخانه را در نظر بگیرید. هماهنگی بیشتر در جلوی جلو ممکن است لازم باشد، اما نتیجه اغلب یک نصب با کیفیت بالا است و همچنین می تواند هنگام صرفه جویی در برق کارکنان در محل و کنترل پیمانکاران، ارزان تر باشد.

سرویس فن کوئل

سرویس فن کوئل

 

 • توجه به طراحی مجرای مجزا و کاهش ضررهای فشار درون و بیرونی AHU ها را محدود کنید. کاهش فشار مورد نیاز در یک سیستم فن توسط تنها چند دهم یک اینچ آب می تواند هزاران دلار در سال صرفه جویی کند.
 • هنگام انتخاب و برنامه ریزی طرفداران برای AHU ها، با نزدیک شدن به سازنده AHU، اطمینان حاصل کنید که تمام تلفات مربوط به اجزای داخلی در نظر گرفته شده است. این به خصوص برای طرفداران پلاتینیسم بسیار مهم است، که باعث خسارات خروج پوشش خواهد شد که قابل توجه است.
 • فراموش نکنید که فضا برای تعمیر و نگهداری از جمله فضا برای حذف و تغییر کویل در آینده است. بسیاری از امکانات نیاز به یک فضای روشن برای سرویس برابر با عرض AHU دارند.
 • ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

  این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

  متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

  ۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 24 =