تعمیر مینی چیلر فنکویل

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                            

مزایا و معایب شومینه های الکتریکی:

مزایای شومینه های الکتریکی:

صرفه جویی در انرژی و هزینه

عمر طولانی

امن برای آپارتمان ها

نصب و استفاده راحت

معایب شومینه های الکتریکی:

آنها واقعی نیستند

زندگی الهام گرفته شده هرکدام از ما سبک زندگی منحصر به خودمان را انتظار داریم، به همین دلیل هایر برای برای بدست آوردن نیاز شما به آنچه در زندگی و ذهن شما میگذرد اهمیت میدهد. مثلاً برای یک اتاق ۱۵ متر مربعی با ارتفاع ۳ متر حجم اتاق  ۴۵ متر مکعب (۴۵=۳×۱۵)  خواهد بود که  با در نظر گرفتن ۲۰۰ بی تی یو به ازاء هر متر مکعب در مجموع ۹٫۰۰۰ بی تی یو (۹٫۰۰۰=۲۰۰×۴۵) یا به عبارتی یک دستگاه کولر مدل ۹٫۰۰۰ مورد نیاز خواهد بود .در مناطق گرمسیری و فوق گرمسیری( بیش از ۴۳ درجه سانتی گراد) :به ازاء هر متر مکعب به طور میانگین ۳۰۰ بی تی یو، ظرفیت سرمایشی لازم است.

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

ویژگی های آبگرمکن و بخاری های  Tankless

 • آب گرم مداوم
 • بهره وری انرژی بالا
 • طراحی فضای کوچک
 • کنترل الکترونیکی
 • فن آوری حسگر اختصاصی برای سوزاندن
 • پوشش محفاظ انحصاری برای بیش از حد گرم شدن
 • ترموستات دیجیتال با برنامه تشخیصی
 • کنترل دقیق دما
 • درجه حرارت ثابت آب گرم
 • بدون ذخیره سازی آب گرم
 • هزینه های عملیاتی کم
 • انتشار گازهای گلخانه ای پایین

برای یک اتاق ۲۰ متر مربعی با ارتفاع ۳ متر که حجم اتاق ۶۰ متر مکعب می باشد، مقدار ظرفیت مورد نیاز به شرح ذیل محاسبه می گردد:(۱۸۰۰۰=۳۰۰×۶۰ )یعنی یک دستگاه کولر ۱۸۰۰۰ برای یک اتاق ۲۰ متری در شرایط گرمسیری و فوق گرمسیری جوابگو خواهد بود .نکته حائز اهمیت اینست که در اکثر ساختمان ها ارتفاع سقف ها کمتر از ۳ متر می باشند.

به طوری که به مقدار قابل توجهی از حجم اتاق طبق فرمول اتاق کسر می گردد که باعث انتخاب صحیح و استاندارد بودن انتخاب شما می گردد .

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

شومینه های الکتریکی:

تعمیر فنکویل اکسیژن، بخاری الکتریکی که به ظاهر، احساس یک شومینه گازی طبیعی را به شما می دهند، شومینه الکتریکی بیشتر جایگزین مدرن برای شومینه معمولی است. اما بسیاری از مردم با این که چقدر واقعی هستند و نصب آن چقدر آسان است تردید دارند. به همین دلیل ما در پست های بعد مقایسه ای بین شومینه گازی و برقی انجام میدهیم.

برخی از قابلیت های دستگاه کولر گازی هایر مدل HSU-28HNF03-R2-T1 ، سیستم خواب راحت ، ۱۲ متر پرتاب باد ، عملکرد توربو ، دارای فیلتر های چندگانه ، صفحه نمایش ال سی دی با طراحی زیبا ، مجهز به کمپرسور پیشرفته ژاپنی ، قابلیت کنترل هوشمند از طریق اینترنت ( به صورت اختیاری ) از طریق Wifi USB Dongle

با عملکرد سرمایش و گرمایشی تولید شده است. این دستگاه مانند تمامی دستگاه های تهویه مطبوع دارای دو قسمت داخلی و خارجی است.

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

سرویس فنکویل شرکت اکسیژن

انواع دیگهای بخار:

بویلر ترکیبی:

سرویس فن کویل دیواری، در بویلر ترکیبی هنگامی که شیر را باز می کنند، آب مستقیم به طور مستقیم حرارت می بیندد، بنابراین شما به سیلندر ذخیره آب داغ یا مخزن ذخیره آب سرد در فضای سقف نیاز نخواهید داشت

بویلر سیستمی:

سرویس فن کویل دیواری، دیگهای سیستمی نیاز به یک سیلندر برای ذخیره آب گرم دارند، با این حال اجزای سیستم گرمایشی و سیستم آب گرم در داخل دیگ بخار ساخته شده و باعث نصب سریع تر و آسان تر می شود.

بویلر های متداول یا معمول:

سرویس فن کویل دیواری، دیگهای معمولی (که بعضی اوقات به عنوان دیگهای سنتی، معمولی و گرما شناخته می شوند) مناسب برای خانه هایی هستند که در حال حاضر سیستم گرمایش سنتی دارند که با سیلندر آب جداگانه مرتبط است.

سرویس فن کویل دیواری

سرویس فن کویل دیواری

سرویس مینی چیلر خانگی

کنترل ظرفیت دستگاههای مورد استفاده در موتورخانه

کنترل ظرفیت : معمولا دستگاههای برودتی وحرارتی که مورد استفاده قرار می گیرند بر مبنای سخت ترین شرایط کاری طراحی شده اند بنابر این اگر ظرفیت دستگاه و ساختمان با هم متناسب نباشد باعث می گردد :

۱- درجه حرارت محیط برحسب معیار های مورد نظر نباشد

۲- انرژی زیادی در موتورخانه از بین برود

۳- به دستگاههای داخل موتورخانه آسیب وارد گردد

تیغه‌های هر کنتاکتور به دو بخش تقسیم می‌شود. تیغه‌های قدرت و تیغه‌های فرمان. وظیفهٔ اصلی تیغه‌های قدرت هدایت جریان اکتریکی پس از هر بار تحریک شدن بوبین از خود است. تیغه‌های فرمان نیز همانطور که از نامشان مشخص است برای استفاده در مدار فرمان به کار می‌رود.

تیغه‌های فرمان به دو صورت نرمالی باز و نرمالی بسته بر روی بدنه کنتاکتور تعبیه شده‌اند. این تیغه‌ها پس از هر بار تحریک شدن بوبین تغییر وضعیت داده و به حالت عکس تغییر وضعیت می‌دهند.

سرویس مینی چیلر خانگی

سرویس مینی چیلر خانگی

شرايط جوي، منطقه اي – آب و هوا :

فروش انواع فن کوئل، مهمترين مساله اي که تاثير زيادي در نوع سيستم مي گذارد شرايط  آب و هوايي مناطق مختلف است و مهمترين عامل در اين مورد مقدار رطوبت هوا بوده و سيستم تاسيساتي با توجه به رطوبت متوسط و حداکثر درجه حرارت در تابستان و متوسط حداقل درجه حرارت در زمستان طراحي مي شود.

در طراحي پروژه ابتدا نوع سيستم تابستاني ( سرمايش ) تعيين شده با توجه به آن سيستم زمستاني (گرمايش) منظور مي گردد . مثلا اگر رد يک پروژه از هوا ساز براي تابستان استفاده شود ، جهت تاسيسات زمستاني رادياتور نصب نمي گردد بلکه از هواساز ( با نصب کويل گرم ) استفاده مي شود .

در مناطق خشک (گرم و يا معتدل ) مانند مناطق مرکزي ايران ، کولر آبي با راندمان خوب کار مي کند و مي توان در پروژه هاي کوچک و يا متوسط جهت سرمايش تابستاني از کولر آبي استفاده نمود هر چند که در پروژه هاي بزرگ استفاده از کولر زياد مناسب به نظر نمي رسد و بايد از چيلر استفاده نمود .

در مناطق گرم و نيمه مرطوب يعني شهرهاي تقريبا نزديک به سواحل جنوب، کولر آبي خوب عمل نمي نمايد و بايستي چيلر نصب شود.

فروش انواع فن کوئل

فروش انواع فن کوئل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا