استانداردهای پمپ

سرویس فنکوئل

سرویس فنکوئل

مقایسه استفاده از انرژی:

سرویس فنکوئل، به عنوان یادداشت نهایی مربوط به استفاده انرژی از AHU، یک شبیه سازی انرژی سالیانه مقایسه ای برای یک جلسه جدید ساختمان اداری جدید یا در بعضی موارد بهبود بر روی حداقل الزامات اساسی ASHRAE 90.1-2007  را ایجاد کرد. این ساختمان ۱۷۵۰۰۰ فوت مربع است و در ریچموند، وایت واقع شده است.

سیستم تهویه مطبوع شامل چهار وسیله نقلیه بزرگ VAV است که هرکدام ۳۲۰۰۰ فیکسچر را به یک جعبه ترمینال تک کانکتور با گرم شدن آب گرم هدایت می کنند.

تمام سیستم های موجود در این مدل به جز AHU ها ثابت نگه داشته می شوند. این مورد پایه ASHRAE 90.1 مجهز به AHU مناسب است، در حالی که مورد جایگزینی از FEG بهبود یافته، موتور بهره وری برتر و کاهش فشار استاتیک ۰٫۵ in. wc – به راحتی قابل دستیابی از طریق طراحی AHU دقیق و طراحی مجتمع.

نتایج نشان می دهد که کاهش کل انرژی تقریبا ۲٪ برای ساختمان و کاهش هزینه انرژی بیش از ۳٪ است که می تواند حداقل یک نقطه LEED را برای اعتبار EA1 کسب کند – بهینه سازی عملکرد انرژی.

AHU هایی که به طور کامل نصب نشده اند تقریبا تضمین شده اند که به درستی کار نمی کنند. مجددا راه اندازی مجدد نیز لازم است زیرا سنسورها و دمپرها در طول زمان رانندگی می کنند. با این حال بهتر است راه اندازی مداوم که در آن پارامترهای کلیدی سیستم سیستم تهویه مطبوع پایه و مستمر اندازه گیری شده و تحت نظارت قرار داده شود تا یک نشانگر زود بازده عملکرد را نشان دهد.

رویکردی بهتر برای بسیاری از ساختمانها، تداوم تمام عملیات هوا در فضای باز را به AHU اختصاص داده است که ۱۰۰٪ هوای فضای باز را تامین می کند. هوا (رطوبت یا رطوبت هوا) از این واحدها می تواند به طور مستقیم به فضاهای اشغال شده تحویل داده شود یا می تواند در جعبه های مخلوط به سایر وسایل تهویه مطبوع اختصاص داده شود.

سرویس فنکوئل

سرویس فنکوئل

در حالی که علاوه بر AHU های اختصاص داده شده در فضای باز نیز ممکن است در ابتدا یک رویکرد نسبتا گران قیمت باشد، استفاده از آنها ممکن است به هزینه کلی کار اضافه کند، زیرا آنها می توانند ساده تر کردن وسایل دیگر.

جمع آوری خنک کننده از حلقه های خنک کننده می تواند مقدار قابل توجهی از آب و پول را ذخیره کند. فرآیند تهویه مطبوع آب را از هوا حذف می کند که معمولا به تخلیه منتقل می شود.

آب و هوای روان، از جمله بسیاری از نیمی از شرق ایالات متحده، معمولا کاندید خوبی برای بازیابی میعانات می باشد. آب تصفیه شده ممکن است در یک مخزن همراه با آب باران یا آب خاکستری جمع آوری شود، یا می تواند به عنوان آرایش برای برج های خنک کننده استفاده شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 10 =