مزایا و معایب چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک

سرویس دوره ای چیلر

سرویس دوره ای چیلر

راندمان تهویه مطبوع:

سرویس دوره ای چیلر، تغییرات عملیاتی ساده و کم هزینه یا بدون هزینه ای وجود دارد که می تواند مورد بررسی قرار گیرد تا به طور قابل توجهی کاهش مصرف انرژی یک سیستم موجود را بدون خطر برای کارکرد مناسب کارخانه یا راحتی مسافر انجام دهد. در اینجا پنج مرحله برای بررسی وجود دارد.

نادیده گرفتن راندمان چیلر پیک بار

بسیاری از مهندسین و مدیران تاسیسات، کارایی خنک کننده را بر اساس تعداد واحد – پیک بار کیلو وات / تن مقایسه می کنند. بسیاری از تولیدکنندگان نیز در این بازاریابی به این تعداد توجه دارند. با این حال، گیاه معمولی خنک کننده در یک ساختمان تجاری هرگز در این شرایط پیمایشی کار نخواهد کرد.

برای ساختمان های اداری، بهتر است از پیک کیلووات / تن نادیده گرفته شود و به جای IPLV (مقدار بار یکپارچه) یا NPLV (مقدار غیر استاندارد بار بار) از سیستم تهویه مطبوع، گرمایش و تبرید مقایسه شود. هرچند پروفیل بار هر یک از ساختمان ها منحصر به فرد است.

این تعداد به معنای متریک بهتر برای مقایسه هستند، زیرا آنها تلاش می کنند شبیه سازی یک نماینده بار و مشخصات عملیاتی برای یک ساختمان اداری در آب و هوای معتدل. IPLV از چهار نقطه عملیاتی به جای فقط پیک استفاده می کند. این فرض می شود ۴۴ F درجه حرارت آب سرد، ۱۰ F دلتا T آب سرد و عملیات سالانه زیر:

  • ۱ درصد ساعت @ ۱۰۰ درصد بار و ۸۵ F وارد آب كند كننده
  • ۴۲ درصد ساعت @ ۷۵ درصد بار و ۷۵ F در ورودی آب کندانسور
  • ۴۵ درصد ساعت @ ۵۰ درصد بار و ۶۵ F ورودی خازن

 

سرویس دوره ای چیلر

سرویس دوره ای چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 15 =