تعمیر مینی چیلر فنکویل

سرویس داکت اسپیلیت

سرویس داکت اسپیلیت

تهویه مطبوع:

سرویس داکت اسپیلیت، همانطور که می بینید، انواع مختلفی از سیستم های خنک کننده موجود برای برآوردن نیازهای شما وجود دارد. بهتر است که متخصص سیستم خنک کننده خود را در اوایل برنامه ریزی خود بکار ببرید تا بتوانید بهترین سیستم را برای متناسب با نیازهایتان انتخاب کنید.

یک چیلر مایع (گلیکول) با یک کندانسور خنک کننده هوا در پشت بام یک ساختمان تجاری متوسط.

در سیستم های تهویه مطبوع، آب سرد به طور معمول برای مبدل های حرارتی، یا کویل ها، در دستگاه های هواساز و یا انواع دیگر دستگاه های ترمینال که هوا را در فضاهای مربوط به آنها قرار می دهند، توزیع می شود.

سپس آب به چیلر بازگردانده می شود. این کویل های خنک کننده گرمای قابل توجه و گرمای نهان را از هوا به آب سرد منتقل می کنند، بنابراین خنک و معمولا رطوبت هوا را کاهش می دهد. یک تیلر معمولی برای کاربردهای تهویه مطبوع بین ۱۵ تا ۲۰۰۰ تن است و حداقل یک تولید کننده می تواند چیلرهای با ظرفیت تا ۵،۲۰۰ تن خنک سازی تولید کند.

درجه حرارت آب سرد می تواند بین ۳۵ تا ۴۵ درجه فارنهایت (۲ تا ۷ درجه سانتیگراد) باشد، بسته به نیازهای نرم افزار.

هنگامی که چیلرها برای سیستم های تهویه مطبوع کار نمی کنند یا نیاز به تعمیر یا جایگزینی دارند، ممکن است از چیلرهای اضطراری برای تامین آب سرد استفاده شود. چیلرهای اجاره در یک تریلر نصب می شوند تا بتوانند به سرعت به سایت اعزام شوند. آب ششهای سرد برای اتصال بین چیلرهای اجاره ای و سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود.

سرویس داکت اسپیلیت

سرویس داکت اسپیلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 29 =