کولرهای گازی

سرویس تهویه مطبوع

سرویس تهویه مطبوع

نمودار ساده فرآیند تهویه مطبوع:

سرویس تهویه مطبوع ، اگر چه تمام اجزای تشکیل شده در فرآیند تهویه مطبوع در AC AC در داخل یک جعبه فلزی قرار گرفته است، فرآیند پایه خنک کننده دقیقا یکسان باقی می ماند.

یک تهویه مطبوع (AC) در یک اتاق یا یک ماشین با جمع آوری هوای داغ از یک فضای مشخص کار می کند، آن را با کمک یک مبرد و یک دسته از کویل ها پردازش می کند و سپس هوا را به همان فضای آزاد که هوای داغ در اصل جمع آوری شده بود. اساسا چطور سیستم های تهویه مطبوع کار می کنند.

تصور کنید که شما در گرمای تابشی یک روز گرم تابستان بیرون هستید و برخی از دستورات خداحافظی را اجرا می کنید که دیگر نمی توانید آنها را کنار بگذارید. گرما چنان غیرقابل تحمل است که از روز سیزده تمدن، مانند روزهای داغ روز زمین، احساس می کند. با این حال، یک چیز است که شما را نگه می دارد وجود دارد: دانش که شما در داخل خانه خود را در یک ساعت در هوا به خانه.

در نهایت، لحظه ای می آید درب را باز کنید و در خانه خود گام بزنید. نفخ هوای خنک در هر سلول بدن شما پوشیده می شود و شما فورا احساس می کنید بهتر است.

خدمات تخصصی تهویه مطبوع

سرویس تهویه مطبوع

من مطمئن هستم که همه شما حداقل یک بار در زندگی خود این تجربه را تجربه کرده اید. انقلاب خنک کننده ای که سیستم های تهویه مطبوع به جامعه انسانی به ارمغان می آورد، هرگز نمی تواند تخفیف یابد. اگر چه نسل های گذشته طرفداران و روش های دیگر نگه داشتن خنک در روزهای گرم بودند، آنها هرگز به اندازه شگفت آور به عنوان سیستم های تهویه مطبوع مدرن از لحاظ ظرفیت خنک کننده منحصر به فرد نیست.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 3 =