مینی

سرویس تخصصی چیلر

سرویس تخصصی چیلر

ترموستات زمستاني:

سرویس تخصصی چیلر، ترموستات سيستمهاي گرمايشي معمولا به يك آلمان حرارتي گرم كننده مجهزند اين المان يك مقاومت الكتريكي كوچك است كه با پلاتينهاي ترموستات بصورت سري در مدار قرار ميگرد بطوري كه با عبور جريان الكتريكي گرم شده و درجه حرارت محفظه ترموستات را گرم ميكند به اين ترتيب قبل از رسيدن درجه حرارت اتاق به حد تنظيم شده روي ترموستات ، پلاتينهاي ترموستات مدار سيستم گرم كننده را قطع مي كند.

چون مقداري گرماي پس ماند در سيستم حرارت مركزي و لوله هاي ارتباطي كه درجه حرارت آن بيشتر از درجه حرارت هواي اطاق است بصورت طبيعي و براي رسيدن به دماي تعادل به سيستم داده مي شود و اين گرماي پس ماند حتي پس از خاموش شدن دستگاه گرم كننده به گرم كردن اطاق ادامه مي دهد لذا براي صرفه جويي در مصرف انرژي از گرم كن هاي جلو انداز در قطع مدار با مقاومت متغير و مختلف استفاده مي شود .

سرویس تخصصی چیلر

سرویس تخصصی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 15 =