تعمیر سرویس چیلر مینی چیلر

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

پمپ هاي گريزازمركز (centrifugal pumps):

سرویس تخصصی داکت اسپیلت، سيستم هايي كه درآنهاازپمپ استفاده مي شودعبارتنداز:

: (۱)مدارهاي آب برج خنك كن

(۲)پمپ هاي حرارتي بامنابع آبي

(۳ )تغذيه ديگها

(۴)برگشت كندانسيت

ساختمان پمپ

ساختمان پمپ هاي گريزازمركزمشخصاتشان براساس شركت سازنده ونوع پمپ تغييرمي كند.

 (جنس)پمپ هاي گريزازمركزمعمولا”ياتمام برنزوياتمام آهني هستند.انتخاب نوع جنس پمپ بستگي به قطعاتي داردكه درتماس با سيال پمپ شونده قراردارند.درپمپ هاي تمام برنز پروانه و حلقه هاي سايشيwear ring))ازجنس برنزيا فولاد زنگ نزن وپوسته ازجنس چدن است.

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

ديگ ها (BOILERS):

داکت اسپیلت خدمات، ديگ عبارت است از يك مخزن تحت فشار كه براي انتقال حرارت (توليدي از احتراق) به يك سيال طراحي شده است. باتعميم تعريف فوق انتقال حرارت از يك مقاومت الكتريكي به سيال را نيز در زمره ي ديگ در نظر مي گيرند. در اكثر ديگ ها سيال مورد نظر معمولا” آب (مايع يابخار) مي باشد.

اگر سيالي كه گرم مي شود هوا باشد اين مبدل حرارتي را كوره (furance )گويند. گاهي اوقات آتشدان (fire box ) يا فضاي احتراق ديگ ها را نيز كوره مي نامند.

در اينجا منظور از واژه ي ديگ يك مبدل حرارتي تحت فشار است كه از جنس چدن‌‌، فولاد، يا مس مي باشد و براي انتقال حرارت حاصل از احتراق سوخت هاي فسيلي يا مقاومت الكتريكي به آب(درديگ هاي آبگرم) يا آب و بخار (درديگ هاي بخار) طراحي شده است. سطح گرمايش (heating surface ) يك ديگ عبارت است از مساحت سطحي كه در معرض محصولات احتراق قرار دارد (سطح سمت آتش يا fire-side ).

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

مینی چیلر تعمیرات، امروزه تامين گرمايش و سرمايش، لزوم تهويه، مهيا نمودن آب بهداشتی و دفع فاضلاب، ايجاد تمهيداتی بمنظور استفاده از وسايل الکتريکی، روشنايی محيط و قابليت مقابله با خطرات احتمالی نظير آتش سوزی جزء اساسی ترين حقوق طبيعی هر انسانی در گستره دانش و صنعت ساختمان سازی محسوب ميگردد.

از طرف ديگر ارزشمند تر شدن منابع انرژی در دسترس، رشد صنعت ساختمان سازی، افزايش هزينه های ساخت و ساز و برجسته تر شدن نقش و اهميت ايجاد شرايط آسايش، وظيفه و اهميت تاسيسات ساختمانی را از نقطه نظر تعريف سيستمهای نوين با راندمان بالا، هزينه ساخت و انرژی کم، سنگين مي نمايد.

تدوين استانداردها و ضوابط تاسيساتی، رشد صنعت تاسيسات از جنبه تحقيقاتی، ايجاد يک بازوی مشاوره ای برای توليد کنندگان و بوجود آمدن نقطه اتکاء و اعتماد مصرف کنندگان کالاهای تاسيساتی، از بزرگترين دغدغه های دست اندرکاران اين صنعت محسوب ميگردد.

بخش تاسيسات اميدوار است با ادامه اين حرکتها گامهای مهمي در جهت ارتقاء علمي و تجربی جامعه مهندسی کشور برداشته شود.

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

چیلرهای پیچ گوشتی:

کمپرسور پیچ چیلر نیز شناخته شده و یک کمپرسور اسپلیت. در داخل محفظه ثابت، آن را به جفت شدن روتورهای پیچ و مهره روکش می زند. کاهش حجم مستقیم زمانی رخ می دهد که چرخ دنده های سیلیکونی چرخانده شود. ظرفیت یک کمپرسور پیچ دوار در بین ۲۰ تا ۴۵۰ تن متغیر است و توسط شیر ورودی کشویی یا درایو متغیر کنترل می شود.

چیلرهای فشرده سازی گریز از مرکز:

یکی از ویژگی های اصلی چیلر فشرده سازی گریز از مرکز این است که آنها ظرفیت خنک سازی بالا را در یک طراحی جمع و جور ارائه می دهند. آنها از طریق پروانه کار می کنند، بسیار شبیه یک پمپ آب است.

پروانه ی مبرد را فشرده می کند. این چیلرها را می توان با هر دو درایو متغیر سرعت و چاه های ورودی که برای تنظیم کنترل ظرفیت آب سرد استفاده می شود، نصب می کنند. اینها ظرفیت بالایی دارند و می توانند به ۱۵۰ تن برسند.

چیلرهای گریز از مرکز بدون اصطکاک:

خیلی شبیه به طراحی منظم گریز از مرکز است که از طریق همان اصول عمل می کنند، اما این کار را با یاتاقان های مغناطیسی انجام می دهند. استفاده از یاتاقان های مغناطیسی نیاز به روان کننده را از بین می برد و ویژگی های موتورهای DC با سرعت متغیر را دارد. این موتورها به طور معمول درایو مستقیم و متصل شده اند.

چیلر گرما را از یک بار حذف می کند و آن را با استفاده از سیستم تبرید انتقال می دهد. این دستگاه انتقال حرارت دستگاه خنک کننده ترجیحی در نیروگاه ها و دیگر تاسیسات بزرگ است.

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

این به سادگی یک سیستم متشکل از اتیلن + آب یا مخزن آب و اجزای گردشگری است. مایع خنک کننده از مخزن به تجهیزات تحت خنک کننده منتقل می شود.

همچنین چیلرهای هوا خنک کننده وجود دارد که طرفداران گرمایشی را پخش می کنند. اینها در نیروگاه های برق اخیر و رایج هستند. در این پست، ما تفاوت بین دو تکنولوژی را بررسی می کنیم، و انتخاب انتخاب یکی از آنها را برای شما انتخاب می کنیم. آرین خوشحال خواهد بود که به شما در روند تصمیم گیری کمک کند.

(ترموستات تابستاني ( اطاقي:

تعمیرات چیلر در تهران، اين ترموستات بر عكس ترموستاتهاي زمستاني ( گرمايشي ) است و با بالا رفتن درجه حرارت به سيستم فرمان وصل را مي دهد . به عبارت ديگر با كاهش درجه حرارت مدار فرمان را قطع مي كند . متداولترين اين ترموستاتها در سيستمهاي تهويه مطبوع ترموستات تابستاني اطاقي است كه براي كنترل درجه حرارت اطاق بكار برده مي شود .

و اغلب از آن براي خاموش و روشن كردن فن ، فن كويل استفاده مي شود . و براي حساسيت بيشتر در بعضي از آنها از مقاومت حرارتي جلو انداز در وصل استفاده گرديده است و آنتي سيپاتور آن موازي با پلاتينهاي ترموستات مي باشد . هنگامي كه ترموستات وصل است مقاومت اهمي بين دو سر پلاتين ناچيز است و جريان الكتريكي بيشتري از آن عبور مي كند.

بدليل زياد بودن مقاومت آنتي سيپاتور جريان ناچيزي از آن مي گذرد با قطع شدن پلاتينهاي ترموستات مقاومت دو سر پلاتينهاي بي نهايت شده و از طريق سيم پيچ فن كويل جريان كمي به مقاومت حرارتي ( آنتي سيپاتور) مي رسد و محفظه ترموستات را گرم مي كند .

افزايش حرارت داخل محفظه باعث مي شود كه بالب ترموستات نسبت به دماي اطاق افزايش يابد و باعث وصل زود هنگام پلاتينهاي ترموستات مي شود . به عبارت ديگر آنتي سيپاتور در ترموستاتهاي تابستاني عمل وصل مدار را جلو مي اندازد .

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

سرویس تخصصی داکت اسپیلت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا