تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

تهویه مطبوع:

سرویس اسپیلیت، یک واحد کنترل هوای (AHU) برای تسکین و پخش هوا به عنوان بخشی از یک سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود.

یک واحد کنترل هوای (AHU) برای تسکین و پخش هوا به عنوان بخشی از یک سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود.

عملکرد اساسی AHU در هوا بیرون می آید، دوباره آن را تامین می کند و آن را به عنوان یک هوا تازه به یک ساختمان تحویل می دهد. تمام خروجی هوا حذف شده است، که کیفیت هوا قابل قبول را ایجاد می کند.

بسته به دمای مورد نیاز از هوای مجدد تهویه هوا، هوای تازه یا توسط واحد بازیابی یا گرم شدن سیم پیچ گرم می شود یا توسط یک کویل خنک کننده خنک می شود.

در ساختمان هایی که مقررات بهداشتی برای کیفیت هوا پایین است، برخی از هوا از اتاق ها می تواند از طریق یک مخلوط مجددا پخش شود و این امر می تواند به صرفه جویی در انرژی قابل توجهی منجر شود. محفظه مخلوط برای کنترل نسبت بین بازگشت، خارج و هوا بیرون می آید.

AHU یک جعبه فلزی بزرگ است که شامل تهویه های جداگانه برای تامین و خروجی، گرمایش کویل، کویل خنک کننده، سیستم بازیابی گرما / سرمایشی، قفسه های هوای فیلتر یا اتاق، آستناتورهای صدا، مخلوط کردن محفظه ها و دمپر ها است.

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

AHU ها به دودکش ها متصل می شوند که هوا را از طریق ساختمان توزیع می کند و آن را به AHU می فرستد.

مبدل حرارتی / خنک کننده خنک کننده معمولا برای ذخیره انرژی و افزایش ظرفیت به AHU می آید.

یک AHU طراحی شده برای استفاده در فضای باز، معمولا بر روی سقف، نیز به عنوان یک واحد پشت بام (RTU) شناخته می شود.

این جعبه دارای ورودی هوا است که به مفاصل متصل است. این جایی است که هوا و هوای برگشتی مخلوط شده اند تا نسبت صحیح هوا را برای فضای مورد نیاز تهیه کند.

سیستم پردازش رطوبت و خنک کننده :

تجهیزات تهویه مطبوع تبرید معمولا رطوبت مطلق هوا را که توسط سیستم پردازش می شود را کاهش می دهد. نسبتا سرد (در زیر نقطه پائین) اواپراتور کویل بخار آب را از هوا پردازش کنسانتره، بسیار شبیه یک نوشیدنی یخ سرد آب خارج از یک شیشه را تلف می کند. بنابراین، بخار آب از هوا خنک شده حذف می شود و رطوبت نسبی در اتاق کاهش می یابد. آب معمولا به تخلیه منتقل می شود و یا به سادگی می تواند بر روی زمین خارج شود. حرارت توسط کندانسور که در خارج از اتاق برای خنک کردن قرار دارد رد می شود.

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

اثرات سلامتی در سیستم های تهویه مطبوع:

سیستم های تهویه مطبوع می توانند رشد و گسترش میکروارگانیسم ها را ترویج کنند، مانند لژیونلا پنوموفیلا، عامل عفونی کننده بیماری لژیونیر، یا actinomycetes ترموفیل با این حال، این فقط در غرفه های خنثی نگهدارنده آب شایع است. تا زمانی که برج خنک کننده تمیز باشد (معمولا با استفاده از درمان کلر)، می توان از این خطرات بهداشتی جلوگیری یا کاهش یافت.

در مقابل، تهویه مطبوع (از جمله فیلتراسیون، رطوبت، خنک کننده و ضد عفونی) می تواند برای ایجاد یک فضای تمیز، ایمن و هوای آلرژیک در اتاق های عملیاتی بیمارستان و محیط های دیگر که جو مناسب برای ایمنی و رفاه بیماران حیاتی است، مورد استفاده قرار گیرد. تهویه مطبوع بیش از حد می تواند تاثیر منفی روی پوست داشته باشد، باعث خشک شدن آن می شود و همچنین می تواند باعث کم آبی شود.

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

سیستم های تهویه مطبوع در تابستان:

اگر دمای تابستان شما را تحت یقه گرم قرار دهید، شما تنها نیستید. بیش از ۷۵ درصد از خانه های ایالات متحده از تهویه مطبوع استفاده می کنند و ۹۰ درصد خانه های جدید با هوا مرکزی مجهز شده اند.

مصرف کنندگان آگاه از آگاه بودن از اینکه سیستم تهویه مطبوع امروزه انرژی کارآمدتر است، بدین معناست که آنها هزینه کمتری را صرف می کنند، در حالی که شما خنک، آرام و راحت هستید.

نصب یا جایگزینی هوا مرکزی می تواند هزینه ای بزرگ باشد، بنابراین شما می خواهید آن را درست کنید. برای اطمینان از اینکه بهترین توصیه ها را داشته اید، ما بیش از ۱۴،۰۰۰ خواننده گزارش های مربوط به سیستم های تهویه مطبوع مرکزی خریداری و نصب شده بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ را مورد بررسی قرار دادیم.

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

ما دریافتیم که چگونه آنها را با خرید خود رضایت می دادند، چگونه بسیاری از سیستم ها شکستن، و قطعات که اغلب شکستن.

برای بررسی قابلیت اطمینان ما، ما بر روی سیستم های تهویه مطبوع معمولی تمرکز کردیم که در مناطقی با تغییرات درجه حرارت گسترده ای رایج هستند. در مناطقی با نیازهای خنک کننده متوسط ​​و گرما، پمپ های گرما یک گزینه مناسب هستند. (شما می توانید قابلیت اطمینان خود را در راهنمای خرید پمپ حرارتی خود را بررسی کنید.)

سرعت گرمایش و سرمایش فن کویل:

فن کویل هوا را خنک یا گرم می کند در اطراف اتاق. به دنبال یک مدل با دامنه جریان هوا و سرعت فن های مختلف: از بسیار زیاد – برای کمک به خنک شدن اتاق به سرعت و به کم بودن – بنابراین صدای کمتر و بدون پیش نویس ناخوشایند زمانی که شما درجه حرارت مناسب

حالت های عملیاتی

  • Auto: به طور خودکار حالت مورد نیاز برای نگه داشتن اتاق در درجه حرارت انتخاب شده را انتخاب می کند.
  • Cool: پمپ ها از داخل به خارج گرم می شوند.
  • گرما: پمپ ها از خارج به داخل گرم می شود.
  • خشک: مخلوط کردن هوا. برخی از خنک کننده، اما نه به اندازه حالت خنک کننده.
  • تنها فن: هوا بدون حرارت، خنک کردن یا خشک کردن هوا، که مفید است زمانی که همه شما می خواهید نسیم خنک کننده است.
  • اقتصاد: مصرف انرژی را کمی کاهش می دهد. مارک های مختلف این روش را به روش های مختلف اجرا می کنند. این ممکن است به سادگی خنک سازی یا گرم کردن را کمی کاهش دهد یا از سنسورها برای تشخیص اینکه آیا هیچ کس در اتاق نیست و خنک کن یا گرم کردن را کاهش می دهد استفاده می کند.

  • سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا