تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

تهویه مطبوع:

سرویس اسپیلیت، یک واحد کنترل هوای (AHU) برای تسکین و پخش هوا به عنوان بخشی از یک سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود.

یک واحد کنترل هوای (AHU) برای تسکین و پخش هوا به عنوان بخشی از یک سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود.

عملکرد اساسی AHU در هوا بیرون می آید، دوباره آن را تامین می کند و آن را به عنوان یک هوا تازه به یک ساختمان تحویل می دهد. تمام خروجی هوا حذف شده است، که کیفیت هوا قابل قبول را ایجاد می کند.

بسته به دمای مورد نیاز از هوای مجدد تهویه هوا، هوای تازه یا توسط واحد بازیابی یا گرم شدن سیم پیچ گرم می شود یا توسط یک کویل خنک کننده خنک می شود.

در ساختمان هایی که مقررات بهداشتی برای کیفیت هوا پایین است، برخی از هوا از اتاق ها می تواند از طریق یک مخلوط مجددا پخش شود و این امر می تواند به صرفه جویی در انرژی قابل توجهی منجر شود. محفظه مخلوط برای کنترل نسبت بین بازگشت، خارج و هوا بیرون می آید.

AHU یک جعبه فلزی بزرگ است که شامل تهویه های جداگانه برای تامین و خروجی، گرمایش کویل، کویل خنک کننده، سیستم بازیابی گرما / سرمایشی، قفسه های هوای فیلتر یا اتاق، آستناتورهای صدا، مخلوط کردن محفظه ها و دمپر ها است.

سرویس اسپیلیت

سرویس اسپیلیت

AHU ها به دودکش ها متصل می شوند که هوا را از طریق ساختمان توزیع می کند و آن را به AHU می فرستد.

مبدل حرارتی / خنک کننده خنک کننده معمولا برای ذخیره انرژی و افزایش ظرفیت به AHU می آید.

یک AHU طراحی شده برای استفاده در فضای باز، معمولا بر روی سقف، نیز به عنوان یک واحد پشت بام (RTU) شناخته می شود.

این جعبه دارای ورودی هوا است که به مفاصل متصل است. این جایی است که هوا و هوای برگشتی مخلوط شده اند تا نسبت صحیح هوا را برای فضای مورد نیاز تهیه کند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 16 =