آشنایی و نگهدای از کولرهای گازی

زمان خرید تهویه مطبوع

بهترین زمان برای خرید سیستم های تهویه مطبوع:

در صورتی که می توانید از خرید در فصل اوج اجتناب کنید این تابستان در اکثر نقاط استرالیا تابستان است، اما اگر در منطقه سردتر هستید، می توانید زمستان نیز باشد.

نصب کنندگان معمولا در این دوره ها بسیار مشغول هستند و ممکن است چند هفته طول بکشد تا واحد جدید شما نصب شود.

اگر ممکن است، قبل از شروع فصل اوج، اطمینان داشته باشید، بنابراین واحد جدید شما نصب شده و آماده است تا زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید. در عوض، می تواند پس از پایان فصل، ارزش خرید داشته باشد.

سهام قدیمی ممکن است به فروش برسد زیرا خرده فروشان برای مدل های جدید اتاق را می سازند. در حالی که جدیدترین مدل ها ممکن است کمی کارآمد باشند یا ویژگی های جدیدی داشته باشند، یک مدل اخیرا جایگزین در قیمت مقرون به صرفه می تواند یک انتخاب عالی باشد.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 10 =