تعمیرات و نگهداری چیلر

رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

چیلرهای آبی و تبخیری:

رفع نشتی چیلر، چیلرهای آب دستگاه های مکانیکی / سیستم های تبرید هستند که برای رطوبت هوا و مایعات خنک در تاسیسات صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. چیلرهای آب دارای کاربردهای فراوانی از استفاده از فرایند به خنک سازی فضا هستند. تفاوت بین چیلرهای آب و هوا این است که آب به یک برج خنک کننده برای خنک کردن آب در یک چیلر آب ارسال می شود.

چیلرهای چگالی تبخیری

یک چیلر تجمعی تبخیری جایگزین چیلرهای چگال آب و هوا می باشد. بیشترین چیلرهای چندهدفه تبخیری بین ۱۵ تا ۲۰۰ تن هستند، اما باید یک سیستم را انتخاب کرد که برای هر سازمانی مناسب باشد. حداکثر رد حرارتی در چیلرهای تبخیری به صورت مداخله آب به طور مداوم به منظور تسهیل خیساندن لوله های کندانسور انجام می شود، در حالی که طرفداران مکانیکی هوا را بر روی آنها می کشاند، که آب را تبخیر می کند و گرما را به جو رد می کند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

سیستم های تهویه مطبوع مرکزی:

سیستم های تهویه مطبوع مرکزی از طریق یک سیستم منبع تغذیه و مجاری جریان هوا را سرد می کنند. مجرای تهیه و ثبت (به عنوان مثال، درب ها در دیوارها، کف ها یا سقف هایی که توسط کوره ها پوشانده شده اند) هوای سرد از تهویه هوا به خانه را حمل می کنند.

این هوا سرد می شود که از طریق خانه پخش می شود؛ پس از بازگشت به سیستم مرکزی تهویه هوا از طریق کانال های بازگشت و ثبت می کند.

سیستم های تهویه مطبوع کمک به رطوبت هوا ورودی، اما در آب و هوای بسیار مرطوب و یا در مواردی که تهویه مطبوع بزرگ است، ممکن است به رطوبت کم نمی رسد.

اجرای یک رطوبت گیر در خانه های تهویه مطبوع شما، مصرف انرژی خود را افزایش می دهد، هم برای خود رطوبت گیر و هم به دلیل اینکه تهویه مطبوع نیاز به انرژی بیشتری برای خنک کردن خانه شما خواهد داشت. یک جایگزین ترجیحی، لوله گرما است که می تواند به عنوان یک سیستم تکمیلی به اکثر سیستم های موجود افزوده شود.

اگر یک سیستم مرکزی هوا در منزل خود داشته باشید، فانوس را همزمان با کمپرسور خاموش کنید، که معمولا با تنظیم حالت “خودکار” در تنظیم پنل انجام می شود. به عبارت دیگر، فن مرکزی سیستم را برای تأمین گردش هوا استفاده نکنید – استفاده از طرفداران گردش در اتاق های فردی.

رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

اندازه مناسب و نصب و راه اندازی تهویه مطبوع:

اندازه مناسب و نصب و راه اندازی عناصر کلیدی در تعیین کارایی تهویه مطبوع است. یک واحد بزرگ به اندازه کافی رطوبت را از بین نمی برد. یک واحد کوچک نیز نمی تواند دمای هوای گرم را در داغ ترین روزها به دست آورد. مکان نامناسب، کمبود عایق و نصب مجدد نادرست می تواند کارایی را کاهش دهد.

هنگام خرید یک تهویه مطبوع، یک مدل با راندمان بالا نگاه کنید. سیستم های تهویه مطبوع مرکزی با توجه به میزان بهره وری انرژی فصلی خود (SEER) رتبه بندی می شوند. SEER مقدار نسبی انرژی مورد نیاز برای ارائه یک خروجی خنک کننده خاص را نشان می دهد. بسیاری از سیستم های قدیمی تر دارای رتبه های SEER 6 یا کمتر هستند.

اگر سیستم تهویه مطبوع شما قدیمی است، در نظر بگیرید خرید یک مدل انرژی کارآمد. به دنبال برچسب های ENERGY STAR® و EnergyGuide – واحدهای واحدی واجد شرایط حدود ۱۵٪ کارآمدتر از مدل های استاندارد می باشند.

استانداردهای تهویه مطبوع مرکزی جدید مسکونی در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۵ به اجرا درآمد؛ استانداردهای کارآیی سیستم تهویه مطبوع مرکزی را برای جزئیات بیشتر ببینید و در نظر بگیرید خرید یک سیستم با SEER بالاتر از حداقل برای صرفه جویی بیشتر.

استانداردها نیازی به تغییر سیستم تهویه مطبوع مرکزی موجود خود ندارند و قطعات و خدمات جایگزینی برای سیستم خانه شما باید در دسترس باشند.

طول عمر یک سیستم تهویه مرکزی حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است. تولید کنندگان به طور معمول با حمایت از موجودات موجود با استفاده از قطعات جایگزین در دسترس و احترام قراردادهای نگهداری بعد از اجرای استاندارد جدید، همچنان به حمایت از تجهیزات موجود ادامه می دهند.

رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

کمپرسور اینورتر یا غیر اینورتر:

پس از تصمیم گیری بر روی نوع کلی، شما همچنین باید در مورد اینکه آیا برای یک مدل اینورتر بروید، و یا اینکه آیا می خواهید هم خنک و گرم کردن، و هم خنک سازی را فقط بخواهید فکر کنید.

  • اینورتر: این مدل ها می توانند سرعت کمپرسور را تغییر دهند. این به این معنی است که کمپرسور (در واحد در فضای باز) نیازی به پیمودن و خاموش کردن آن ندارد، بلکه به جای آن به سرعت به سمت بالا یا پایین نیاز دارد.
  • در واقع نیاز به توقف و شروع چندین بار در روز، فشار کمتری روی کمپرسور وجود دارد و برق کمتری استفاده می شود، بنابراین مدل های اینورتر به طور کلی کارآمدتر و هزینه کمتری برای اجرا هستند. آنها می توانند دما را در یک محدوده باریک حفظ کنند. اکثر سیستم های تقسیم شده در بازار این روزها مدل های اینورتر هستند.
  • غیر اینورتر: همچنین به نام سیستم های تهویه مطبوع معمولی، کمپرسور در واحد در فضای باز یا در تمام قدرت، و یا خاموش است. کمپرسور به صورت نیازمندی به روشن و خاموش می رود.
  • این باعث می شود که کمپرسور بیشتر سایش و پاره شود و هر بار برای هر بار شروع به استفاده از قدرت بیشتر کند، بنابراین این مدل ها به عنوان مدل های اینورتر کارایی ندارند، اما می توانند ارزان تر باشند.
  • رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا