تعمیرات و نگهداری چیلر

رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

چیلرهای آبی و تبخیری:

رفع نشتی چیلر، چیلرهای آب دستگاه های مکانیکی / سیستم های تبرید هستند که برای رطوبت هوا و مایعات خنک در تاسیسات صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. چیلرهای آب دارای کاربردهای فراوانی از استفاده از فرایند به خنک سازی فضا هستند. تفاوت بین چیلرهای آب و هوا این است که آب به یک برج خنک کننده برای خنک کردن آب در یک چیلر آب ارسال می شود.

چیلرهای چگالی تبخیری

یک چیلر تجمعی تبخیری جایگزین چیلرهای چگال آب و هوا می باشد. بیشترین چیلرهای چندهدفه تبخیری بین ۱۵ تا ۲۰۰ تن هستند، اما باید یک سیستم را انتخاب کرد که برای هر سازمانی مناسب باشد. حداکثر رد حرارتی در چیلرهای تبخیری به صورت مداخله آب به طور مداوم به منظور تسهیل خیساندن لوله های کندانسور انجام می شود، در حالی که طرفداران مکانیکی هوا را بر روی آنها می کشاند، که آب را تبخیر می کند و گرما را به جو رد می کند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

رفع نشتی چیلر

رفع نشتی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 11 =