رفع ایراد کولر گازی:

دستگاه را از برق جدا میکنیم و سپس ورودی برق را در ترمینال اصلی کولر با هم دیگر ارتباط میدهیم،  و در صورت سالم بودن کابل یا سیم رابط به محض اتصال رابط ها را متصل میکنیم در حالت وصل کلید روی بی نهایت قرار میگیرد ،اگر با قطع و وصل کلید از عقربه آمپرمتر ،عکس العمل نبیند عوض کردن کلید واجب است .

یکی از سیم ها قطع شده باشد؛

اگر فاز اصلی مدار قطع شود در ۲ بخش کمپرسور و موتور فن دچار مشکل میشود، به همین خاطر پس از قطع برق دستگاه و باز کردن بدنه به جستجوی سیمی باشید که از محلی که در آن استقرار دارد ،جدا شده . و با وصل شدن سیم به حالت عادی خود باز میگردد.

کولر اتصال بدنه دارد؛

مدار کولر نسبت به سایر لوازم خانگی از پیچیدگی بیشتر برخوردار است . ارتباط الکتریکی عناصر اصلی مدار مانند موتور فن ترموستات کمپرسور را با یکدیگر و مدار قطع کنید .

چیلر، مینی چیلر

هرگاه با ورود یکی از اجزا اتصال بدنه دیده شد، در شناسایی قطعه مورد نظر موفق بوده اید. و در این حال میبایست که عیب را رفع نمایید .

گاهی اوقات خود دستگاه دارای اتصال بدنه نیست و مشکل از سیم های رابط آن است و از این رو میتوانید دستگاه را به وسیله چراغ سری مورد آزمایش قرار دهید .

با حرکت ولوم ترموستات هیچ عکس العملی از کمپرسور دیده نمیشود، اما موتور فن سالم میباشد .

ترموستات خراب است؛

ترموستات کولر عملکردی مشابه ترموستات یخچال و وسایل سرما ساز دارد و تفاوت عملکرد این ترموستات ها در دمایشان ،جهت قطع و وصل کردن آن ها میباشد . کلید ترموستات به وسیله آمپر متر مورد آزمایش قرار میگیرد .

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست